SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radosuaf/BLOG/dlaczego bez diety i treningu nie wychodzi :-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213400

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Ewentualnie może być kilka poręczy i ze 4 drążki . A wiesz, jak to tanio wyjdzie?
ja myślę, że tanio , bo mi się zasoby kończą
P.S. Druga propozycja nazwy - "Dom latających sztang" .
a idź, nie mogę się w pracy szczerzyć do komputera, już i tak większość uważa, że nie mogę być normalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
bazylka ja wiem ja! ja!

rozowy hantelek


Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
dobrze że wracasz do treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
anniczek, na tym się ostatecznie skończy . Nikt nie ma odwagi (i kasy na sponsoring ), żeby pójść pod prąd i zrobić siłownię dla facetów i silnych kobiet, a nie pitu-pitu dla dziewczynek z warkoczykami. Taką z porządnym instruktorem/trenerem. I żeby można było świnić magnezją . Ech...

Pereziusz, takich ud jak Ty to się na tych ciężarach i tak nie dorobię .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
I żeby można było świnić magnezją

marzyciel

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
marzyciel

A już chciałem dać bazyli swój plakat z autografem do promocji siłowni .


Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
ale terazniejszy ? to..

redukcji?

Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-12-01 18:03:21

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
A już chciałem dać bazyli swój plakat z autografem do promocji siłowni .
dawaj, dawaj, na MOJEJ silowni będą MOJE ulubione sprzęty, a zatem na pewno ławka, sztangi, poręcze i drążek, a może i klatka w przyszłości

ale terazniejszy ? to..

redukcji?


świry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Miałem dzisiaj przed siłownią spotkanie z Agatką, która mnie tak zestresowała, że mało mi nogi z tyłka nie wypadły, tak się spieszyłem. Za to obdarowała mnie miłą pogawędką i darmowymi próbkami, więc w sumie wyszło na 0 . Ale spodziewałem się, że z moimi nóżkami może być słaboooooo. Tymczasem...

TRENING:
przysiad 20kg/30kg/40kg/40kg/40kg x8
wyciskanie ławka 20kg/30kg/40kg/40kg/40kg x8
martwy na prostych 20kg/30kg/40kg+zaciski/40kg+z/40kg+z x8
poręcze x7/x6/x4
drążek x5/x4/x3

W sumie taka kolejność jest OK. Nic niczemu nie przeszkadza i nawet ułożyło się w push/pull/push/pull . W ostatniej serii drążka była taka pompka, że aż się sam zaskoczyłem .

Po treningu "próbny" Syntrax Nectar cappucino (z wodą )- nawet kawowy i nawet przyzwoity, gdyby nie fakt, że jest jakieś 5x za słodki .

Zaczynam wracać do poprzednich kształtów. Tylko jestem bardziej okrągły .


P.S. Pamiętajcie, dziatki - dzisiaj o 21:30 na TVP1 "Goldfinger". KLASYK .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-12-01 21:04:59

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Co tobie Radek się stało że aż tak zjechałes z formy ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - do sprawdzenia

Następny temat

MASS - czechu.L

WHEY premium