SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik a'la rutkow czyli jeszcze większa motywacja, aktualne foty str 415

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 560267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
mnie ogólnie zawsze zabijają ludzie którzy mają w torbie 3/4 miejsca zastawione puszkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
kieys tez tak mialem a teraz juz nasypuje w szejkery ale wiedzialem takich co potrafili miec cale bialko lub jakiegos gainera i nosic ze soba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528


19 Wrzesień DT

Po przysiadach straciłem moc głowa zaczeła mnie boleć i poczułem sie jakiś taki zarabany ale trening wykonany do samego konca na maximum



NOGI
1.Przysiad ze sztanga 3 min 80kg + 110kg ostatnia serie
2.Wypychanie suwnicy (hammer) 4 serie
3.MCNP sztangą 4 serie
4.Prostowanie nóg na maszynie 4 serie ostatnia dropy
5.Wykroki na suwnicy smitha 3 serie
6.Łydkownica 3 serie

AEROBY
20 min biegania na biezni





Vitamin Health-Care - 2x do posiłku
Omega Health-Care - 2x do posiłku
Glukosamine - 2x do posiłku
C6 - rano
Creasteron - po treningu
A.M.G. - przed treningiem
Bcaa Powder przed aerobami



Bcaa bezsmakowe mieszam ze smakowym , bo pije go przed aerobami i lubie czuc co pije ;)



Dziś A.M.G tak do konca nie pomógł mi w cieżkim boju jakim jest trening nóg , dopadło mnie zmeczenie całego tygodnia ale dopiero po przysiadach , wsumie wydaje mi sie jakby nie przed treningówka to pewnie nie dokończyłbym treningu bo padłbym jak mucha

Co do Creasteronu to chyba zostanie ze mna na dłużej mega mam ochote jak juz koncze trening zeby dorwac szejkera w szatni i juz go wypić , smak z dnia na dzień coraz lepszy i coraz wieksza chec mam na niego , tropikalny totalna petarda ciekawe jak inny smak , do tego dostarcza wszystko co potrzebne po cieżkim treningu , suplement na wypasie na prawde




Posiłek przed treningowy - ryż , szynka mielona osobiscie i gotowana + buraczki





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528


20 Wrzesień DNT

Dzień bez zadnej aktywności fizycznej , dodatkowo wpadło 200kal wiecej niż założenie ale troche ze sniadanie pofolgowałem za to było czysto bez czitów wiec jest ok



Vitamin Health-Care - 2x do posiłku
Omega Health-Care - 2x do posiłku
Glukosamine - 2x do posiłku
Creasteron - rano na czczo

Glukosamina zawsze do posiłków w pracy




Posłek nr 1 prawie 1400kal + Creasteron którego nie wliczam do diety - grubo poleciałem ale to za sprawą masła migadałowego




Posiłek nr 4 - Makaron + kurczak grilowany + sos z suszonych pomidorów śmietanki i przypraw - mega smak



Bułki wieloziarniste z tunczykiem , pomidorem i serem zapiekane w piekarniku






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528


21 Wrzesień DNT

Zrana dłuższe wybieganie 8km , mega zakwasy na nogach i w pewnym momęcie biegłem jakbym miał 2 pnie zamiast nóg ale pogoda była idealna do biegania bo po deszczu wiec i zadowolony byłem mega

AEROBY
40 min biegania z rana w terenie




Vitamin Health-Care - 2x do posiłku
Omega Health-Care - 2x do posiłku
Glukosamine - 2x do posiłku
Creasteron - rano na czczo

Troche zle zrobiłem że wziałem Creasteron na czczo przed bieganiem bo taka pompa mnie złapała w połowie trasy , nogi nie dość ze mega zakwasy to spuchły i myślałem ze na 2 pniach biegne , nastepnym razem zrobie jak dotychczas czyli wypije bcaa powder przed bieganiem a creasteron po i bedzie idealnie

Rozpuszczalność Creasteron

pare machnieć i proch szybko sie rozpuszcza , zostaje piana ale na sekundy bo szybko opada i jest idealne




Po tygodniu stosowania moge napisac ,że regeneracja na duzy plus , jak najbardziej sprawdza sie jako produkt po treningowy , lepiej sie wysypiam wstaje wypoczety , sma dla mnie mega petarda wiec jestem bardziej zadowolony i na pewno poleci kolejna pucha




Posłek nr 1 zaraz po bieganiu - owoce a potem jajecznica z pomidorami i tuńczykiem i chleb żytni pełnoziarnisty









Nad jeziorkiem dziś u mnie nie daleko był festiwal dyni i nie mogłem nie skosztować zupy krem dyniowej , mega pyszna



Orzechy zebrane z drzewa z działki od sąsiada, podobno kradzione nie tuczą



Placek owsiano - serowy z polewą z C6 migdałowe ( mega wypas smakowo to bialko polecam ) i borówki










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12078 Napisanych postów 160538 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234813
super wypiski rutek z innej baczki zaj**isty jest ten szejker hi teca z czerwonym korkiem, kupilem 2 ostatnio i dobrze sie spisuja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
wlasnie sa mega , tez bardzo sobie go chwale i musze sie zaopatrzyc w jeszcze 2 a stare wyrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
i jak ci podchodzi marcepan??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
T.Pabiniak
i jak ci podchodzi marcepan??


rewelacja , mega lubie ten smak , wyrazisty bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528


22 Wrzesień DT

Przedemną oststni tydzień treningów z prio na nogi , czuje ze sa juz mega zmeczone wiec trzeba dac im troche odpoczac i sie zregenerować , co nie znaczy ze nie bede ich wogóle trenowac , poprostu poleca raz w tyg , od poniedziałku zaczynam nowy trening z prio na łapy



PLECY
1.Podciaganie na drążku szeroki chwyt nachwyt 4 serie
2.Wiosłowanie pólsztanga 4 serie ostatnia dropy
3.Hammer 1 4 serie



4.Wiosłowanie hantla 3 serie
5.Hammmer 2 3 serie
6.Ściąganie drążka górnego wyciagu stojąc 3 serie

TRICEPS
1.Wyciag górny , prostowanie przedramion 3 serie
2.Francuskie sztangą prostą w leżeniu 4 serie
3.Pompki na poreczach 3 serie




AEROBY
20 min biegania na bieżni




Vitamin Health-Care - 2x do posiłku
Omega Health-Care - 2x do posiłku
Glukosamine - 2x do posiłku
C6 - rano /ostatni posiłek
Bcaa Powder - przed aerobami

Szczerze powiem jak sam smak grejfrut za bardzo mi nie podchodził to jak go mieszam pół na pół z bcaa powder smak naturalny to teraz jest duzo lepszy smak

A.M.G. - przed treningiem

Mocno mnie dziś spompował na treningu jak i duzo lepsza była koncentracja i wytrzymałość

Creasteron - po treningu

dla mnie rewelacyjny suplement , po treningu sprawdza sie idealnie , smak mega na wypasie dlatego zawsze z dużą checia siegam po niego w szatni po treningu





Posłek przed treningowy - ryż - grilowana pierś z kurczaka i buraczki






Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Szczęsny (marylinnn) 300 dni z hi-tec

Następny temat

Droga do debiutów 2015

WHEY premium