SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1568340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mam nadzieję że Różal się nim zajmie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven0
ja jak jeździłem autem w pl (teraz zbieram na fure w uk) to jak widziałem kota na drodze to dodawałem gazu. Teraz możecie mi naj**ać



CIACH: Kolejne takie komentarze będę nagradzał naganą i/lub banem


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2016-11-29 10:29:30
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
po tym wp******u chyba calkiem mu odj**ało.

Ch** z więzieniem powinien wejść do klatki razem z Różalem na 3 rundy bez sędziego żywy by nie wyszedł.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

kswmma.com

Damian Janikowski nowym zawodnikiem KSW!

Damian Janikowski, jeden z najlepszych polskich zapaśników stylu klasycznego i brązowy medalista igrzysk olimpijskich z Londynu, zdecydował się na kolejny krok w sportowej karierze i podpisał kontrakt z Federacją KSW.

Janikowski zadebiutuje w okrągłej klatce KSW w 2017 roku i będzie to jednocześnie jego debiut w zawodowym MMA. O przejściu zawodnika WKS Śląsk Wrocław do MMA mówiło się już od kilku lat. Wreszcie właścicielom KSW udało się zakończyć rozmowy i podpisać kontrakt z wielokrotnym mistrzem polski i wicemistrzem świata oraz Europy.

Wrocławianin będzie miał teraz kilka miesięcy na przygotowanie się do debiutanckiej walki na jednej z gal KSW w przyszłym roku. Warto też pamiętać, że Damian ma już na koncie starty w amatorskich zawodach MMA, w 2010 roku został mistrzem Polski w formule Shooto.

Janikowski będzie gościem sobotniej gali KSW 37: Circus of Pain w Krakowie, podczas której pojawi się w studio Polsatu oraz będzie dostępny dla mediów.

Wiadomość prasowa
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W KSW najszybciej się wypromuje i zarobi hajs, lepiej niż w FEN czy PLMMA. Dobry wybór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wow świetna wiadomość! Oby tylko nie został tam na zawsze xD Jaram się!

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Puar
Mam nadzieję że Różal się nim zajmie


Różal to chyba człowiek w dodatku respektujący przyrodę : ma zwierzęta, podaje się za neo-poganina (poganie w przyrodzie widzieli bogów), mieszka na wyp***owie za miastem, do tego jest empatycznym człowiekiem, chyba będize miał dodatkową motywację do tej walki

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Jose Aldo wiedział, ze pas McGregora zostanie zwakowany. Najpierw obronię pas a poźniej zrewanżuję się Conorowi

Jose Aldo (26-2) opowiada o swoich najbliższych planach.

Po zwakowaniu pasa przez Conora McGregora (21-3), Aldo został ponownie mistrzem kategorii piórkowej z racji posiadania pasa tymczasowego, który zdobył w pojedynku z Frankie Edgarem. Nowy-stary mistrz planuje obronę pasa w lutym bądź marcu 2017r. Przeciwnikiem najprawdopodobniej będzie zwycięzca z walki o pas tymczasowy pomiędzy Maxem Hollowayem (16-3) a Anthonym Pettisem (19-5). Następnym krokiem Brazylijczyka ma być doprowadzenie do rewanżu z Conorem. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
Marcin Tybura

Dziś miałem okazje uczestniczyć w seminarium prowadzonym przez Roberto Cyborg Abreu. Poznałem kilka nowych trików, które mam nadzieje wykorzystać w mojej najbliższej walce. Jeśli kiedykolwiek będziecie mieli możliwość uczestnictwa w seminarium prowadzonym przez Cyborga, polecam bez wahania - świetny człowiek i bardzo dobry nauczyciel. Osss!

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Yoshi87
Jose Aldo wiedział, ze pas McGregora zostanie zwakowany. Najpierw obronię pas a poźniej zrewanżuję się Conorowi

Jose Aldo (26-2) opowiada o swoich najbliższych planach.

Po zwakowaniu pasa przez Conora McGregora (21-3), Aldo został ponownie mistrzem kategorii piórkowej z racji posiadania pasa tymczasowego, który zdobył w pojedynku z Frankie Edgarem. Nowy-stary mistrz planuje obronę pasa w lutym bądź marcu 2017r. Przeciwnikiem najprawdopodobniej będzie zwycięzca z walki o pas tymczasowy pomiędzy Maxem Hollowayem (16-3) a Anthonym Pettisem (19-5). Następnym krokiem Brazylijczyka ma być doprowadzenie do rewanżu z Conorem. Więcej


Aldo pewnie myśli, że w 145 dostanie rewanż Spoko, że jednak chce pasa bronić, walki Aldo zawsze się zaj**iście ogląda mimo, że to point fighter obecnie, ale efektowny całkiem. Jednak wygrany Holloway/Pettis może mu doj**ać.

Puar
Steven0
ja jak jeździłem autem w pl (teraz zbieram na fure w uk) to jak widziałem kota na drodze to dodawałem gazu. Teraz możecie mi naj**ać



jesteś ******************


CIACH: Kolejne takie komentarze będę nagradzał naganą i/lub banem


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2016-11-29 10:30:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium