no ja dzisiaj przed treningiem pojadlem syfu bo caly tydzien ani grama scierwa nie zjadlem, troche podladowac baterie, a teraz " nauka " pofer tak czarno widze z tymi studiami na odleglosc to nie zadna prywatka ze placisz i tylko zaliczasz tutaj mozesz 1/4 zajec opuscic tylko a za nieobecnosc na wykladach potrafia opuscic ocene, juz jakies prace domowowe prezentacje a nawet nie za bardzo wiem co jest 5, kierwa... chyba za zbyt gleboka wode sie wepchalem
http://www.sfd.pl/DT__]_TanQer,_Po_Prostu_MASA-t1092000-s12.html#post7 Dziennik Treningowy

