SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2604018

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
no ja dzisiaj przed treningiem pojadlem syfu bo caly tydzien ani grama scierwa nie zjadlem, troche podladowac baterie, a teraz " nauka " pofer tak czarno widze z tymi studiami na odleglosc to nie zadna prywatka ze placisz i tylko zaliczasz tutaj mozesz 1/4 zajec opuscic tylko a za nieobecnosc na wykladach potrafia opuscic ocene, juz jakies prace domowowe prezentacje a nawet nie za bardzo wiem co jest 5, kierwa... chyba za zbyt gleboka wode sie wepchalem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
zostały 3 ponczki jeszcze ale chyba juz spasuje xD
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
Ja dziś zjadłem pączka, czekolade z, orzechami, chipsy, galaretkę, deser, kebsa a potem trening sprinty, potem podciaganie na drążku + pompki, a potem 8km biegu po lesie xD, a od jutra znowu czysciutko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155425
Studia za grubo widze xD zobacz jak to bedzie, niedasz rady to yebnij to.

Ja dom widzialem 20km od pracy calkiem spoko w normalnej cenie, teraz dojezdzam 10km do pracy wiec x2 ale to nie tak zle jest. Sie po nowym roku zakrece chyba cos kupie ale i tak jakos mysle ze na 90% w tym kraju nie zostane
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
sie musze w garśc wziasc bo wygladam i czuje sie jak g**** xD

jakies ciuchy tez kupić


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-10-27 21:16:01
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
kurla BVB zremisowali 2-2 z Herta berlin
w 90 minucie herta strzeliła gola z karnego na 2-2

ya yebie xD

ale i tak w tym sezonie maja fantastyczne wyniki 4-0 z atletico masakra


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-10-27 21:26:00
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
co tam Bro ile dni w tyg trenujesz jakim systemem ?xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155425
Teraz 3 x fbw xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1014344
ja tez 3 x fbw poniedziałek/sroda/piatek

a weeeknd teraz przewaznie w sobote SW tak co by w niedziele odpoczac i miec sile na poniedzialek na trening xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163549
bro321
Studia za grubo widze xD zobacz jak to bedzie, niedasz rady to yebnij to.

Ja dom widzialem 20km od pracy calkiem spoko w normalnej cenie, teraz dojezdzam 10km do pracy wiec x2 ale to nie tak zle jest. Sie po nowym roku zakrece chyba cos kupie ale i tak jakos mysle ze na 90% w tym kraju nie zostane


To nie kupuj chyba ze kup cos pos remont znajdz okazje, wyremontuj dobrze tanio i jeszcze zarobisz na flipie :)

A co do studiów kierwa znotywowales mnie
Logika - bedzie ciezko to yebnij to
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

electro
Polecane artykuły