Szacuny
89
Napisanych postów
12385
Wiek
32 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
51784
Haha, Maksym dawaj namiary na niego
Wiktor, no ale ja nie mam jak ci pomóc póki co Co twój lekarz na to? Ile czasu to jądro kostnienia u ciebie było uszkodzone i się regenerowało? Bo z tego co wiem, to powinno ci dolegac kilka lat/miesięcy i wtedy nie można obciążać czworogłowego.
Szacuny
1
Napisanych postów
80
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
1041
Od 5 klasy podstawówki przez jakiś rok nie robiłem nic, kompletnie nic ze sportu. 6 klasa pierwsze półrocze też nic, czyli 1,5 roku nie robiłem nic.
Odezwało się kolano pod koniec listopada, przestałem grać w tenisa i robić nogi, zacząłem od lutego i jak na razie nie czuje żadnego bólu, lekarz mówił, że to powinno przejść w wieku 15-16 lat i wrócić dopiero na starość.
Szacuny
89
Napisanych postów
12385
Wiek
32 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
51784
Jak ci nie zabronił ćwiczyć to ćwicz, ale jak boli to powinieneś przestać, bo ta choroba to zapalenie w miejscu przyczepu więzadła rzepki na kości piszczelowej (tuż pod kolanem), ale ja nie jestem kompetentna w tych sprawach.