SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fsl - Dziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 313161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80246
ja jadam tylko jak jestem w domu bo ciężko znaleźć dobry chociaż żytni 100% z mozzarella podgrzany w mikrofalówce tez smakuje fajnie

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Ja do pewnych rzeczy podchodzę mniej rygorystycznie lubię jasny chleb przenno żytni i taki jem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Ja też raczej pieczywa nie jem, ale jak mnie weźmie to lubię takie okrągłe wypukłe i popękane bułeczki z biedry, dla mnie smakowo mega. A jak trochę uschnie to reanimacja w piekarniku z kindziukiem i się robi mięciutka. Raczej większą słabość mam do nabiału, bo whey z wodą nie do przejścia a kawa bp bez śmietany to też nie to samo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Do wszystkiego trzeba mieć rozsądne podejście. Ja bez nabiału nie żyje, pije dużo mleka, sery itp ale wiem, że nie każdy dobrze reaguje

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Krąży mit, że dorośli nie powinni pijać mleka... A ja mleko uwielbiam i pijam go bardzo dużo.
Najlepsze jest podejście zdrowo-rozsądkowe - nie można sobie odmawiać wszystkiego, jesteśmy tylko ludźmi

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Nigdy nie miałem problemu z mlekiem ale może dlatego, że sporo go spożywam. Jakoś produkty mleczne zawsze mi leżały

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
fsl
Krąży mit, że dorośli nie powinni pijać mleka... A ja mleko uwielbiam i pijam go bardzo dużo.
Najlepsze jest podejście zdrowo-rozsądkowe - nie można sobie odmawiać wszystkiego, jesteśmy tylko ludźmi


To nie mit, około 50% dorosłych nie trawi laktozy, ze względu na fakt, że w wieku około 6 lat część populacji traci enzym odpowiedzialny za trawienie laktozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Ale w takim razie każdy kto nie toleruje powinien mieć jakieś objawy a powiem Ci szczerze, że w swojej najbliższej licznej rodzinie nie znam nikogo kto ma problemy z mlekiem albo wśród znajomych więc to dziwne z tym mlekiem.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
rion10
Ale w takim razie każdy kto nie toleruje powinien mieć jakieś objawy a powiem Ci szczerze, że w swojej najbliższej licznej rodzinie nie znam nikogo kto ma problemy z mlekiem albo wśród znajomych więc to dziwne z tym mlekiem.


Żeby mieć objawy nietolerancji musiałbyś na przynajmniej miesiąc odstawić dany pokarm by sprawdzić czy dobrze/źle reagujesz. Wtedy organizm ma czas się zresetować, bo możesz się kiepsko czuć, ale to może być dla Ciebie normalne. Tak zwana dieta eliminacyjna, oczyszczasz organizm z danego/danych elementów i sprawdzasz czy działają jak je dodasz spowrotem do diety.


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2016-09-16 20:16:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jedyny chleb jaki jadam to żytni razowy z pewnej piekarni, mleko również pije chociaż po twarogu źle się czuje

Nie ma co też podchodzić chyba aż tak rygorystycznie i sobie odmawiać wszystkiego jeżeli się toleruje i nie ma rewolucji w żołądku po danym produkcie.
Dieta eliminacyjna jest w pewnych sytuacjach dobra ale znam takie osoby, które znajdą powód aby wyeliminować większość pokarmów i są w stanie żyć na kilku warzywach i wodzie bo reszta im podobno szkodzi

Ale zauważyłem też, że ludziom dużo ciężej zrezygnować np. z kawy porannej niż chleba czy słodyczy.

Zna ktoś możę jakiś dobry, ostry sos do wszystkiego? Szukam od pewnego czasu i niestety większość ma słaby skład.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drago77 - dziennik treningowy

Następny temat

ZDROWIE, ESTETYKA, SIŁA SPRAWNOŚĆ

WHEY premium