SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fsl - Dziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 313123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Trzeba wiedzieć kiedy odpuścić... :'-(

Dzisiejszy trening rozpocząłem ale nie dotrwałem do końca... Odpuściłem w połowie i zawinąłem się na SOR. Na szczęście trafiłem na porządnych ludzi i nie robili problemu Mimo wielkiego napisu, że zajmują się tylko przypadkami nagłymi i zagrażającymi życiu oraz, że nie zajmują się sprawami z którymi można zwrócić się do normalnej placówki zrobili prześwietlenie na miejscu - żebra całe, płuca całe, okolica też cała - solidne stłuczenie. Lekarz powiedział wprost - będzie boleć przez 2 tygodnie, polecam ibuprom No i stanowczo zasugerował przerwę w aktywności sportowej - zatem chwilowo odpuszczam treningi, pozostaje jeszcze tylko półmaraton w ten piątek i weekend na chilloucie. Nie wiem kiedy wznowie treningi - to zależy od tego jak szybko się zregeneruje.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Uraz do poręczy pozostanie na zawsze . Zdrówka, trzymam kciuki za jak najszybszy powrót do boxa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Odpuśc. Czasami zdrowy rozsądek musi wygrać z ego

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Kto by pomyślał, że przez taką głupotę można tak się załatwić Skupienie i 100% koncentracji zawsze !

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Jakby Ci to powiedzieć... Kiedyś przyjęłam solidnego kopa na żebra na treningu. Ból stłuczenia utrzymywał się 4 miesiące. Lekarz na sorze powiedział, że szybciej by mnie przestało boleć jakby były połamane...
1

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Jestem załamany! A do tego jeszcze podobno kobiety mają wiekszą tolerancje na ból... Jestem załamany!

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Możemy Ci połamać to szybciej przejdzie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Hehehe dziękuję ale poleżę :D

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Chojnice zdobyte !!

Meega ciężkie warunki i bardzo ciężka trasa! 36 stopni w pełnym słońcu a wiatr to tylko ten wygenerowany własną prędkością Do tego trasa nie była po standardowych okrążeniach tylko było 10,5km w jednym kierunku i powrót - przez co nie było na trasie żadnego punktu z wodą - ŻADNEGO! w takich warunkach to ogromny minus dla organizatora Trzeba było mieć swoją wodę "na plecach" bo bez odpowiedniego nawodnienia w tych warunkach zejście gwarantowane! A każda butla to dodatkowe obciążenie no i delikatny dyskomfort przy pozycji z rękoma z tyłu.
Już po pierwszym kilometrze za startem długi i bardzo stromy podjazd ciągnący się przez jakieś 2 km - uda płonęły a walka o oddech sprawiały mi ból bo przez żebra mam problem z nabraniem pełnego oddechu, oddycham tak na 90% :'-( Później lekkie podjazdy aż do punktu "10,5" z nawrotką. W pierwszej połowie udało mi się podczepić pod "pociąg" i ostro mnie podciągnęli panowie i jedna pani ale zaraz za nawrotką - która niestety im nie wyszła a mi tak - wystrzeliłem jak z procy i sunąłem do samego końca... niosła mnie myśl, że to co na początku było ostrym podjazdem teraz będzie super zjazdem i tak udało mi się wykręcić max speed 42 km/h
Na mecie standardowo posiłek regeneracyjny - tym razem gorący żurek... w 36 stopniach... niebo w gębie! Powinni serwować galaretki! I to czego nie było przy innych wyścigach - MASAŻ ! :D Każdy zawodnik mógł zostać wymasowany... zatem zapodałem mocny bodziec regeneracyjny na moje uda - piękna sprawa po takim wysiłku

Czas 00:54:30
Kolejny fragment układanki wisi już na ścianie!









Zmieniony przez - fsl w dniu 2016-06-24 23:22:29

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drago77 - dziennik treningowy

Następny temat

ZDROWIE, ESTETYKA, SIŁA SPRAWNOŚĆ

WHEY premium