SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fsl - Dziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Swoją wagą robiłeś ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Do mojej wagi zabrakło jakieś 13kg :P

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777987
Fsl a teraz a teraz jest cracovia maraton na rolkach nie wybierasz się?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
rion10
Fsl a teraz a teraz jest cracovia maraton na rolkach nie wybierasz się?


Cracovia Maraton to tez jedna z ciekawszych imprez rolkarskich ściągająca dużą rzeszę zawodników, niestety rejony Krakowa są poza moim zasięgiem. O ile 300km do Poznania jestem w stanie machnąć to 600km do Krakowa już mi się nie kalkuluje.
Imprezy rolkarskie podzielone są na północ / południe - my mamy Maraton Sierpniowy + seria Pucharu Kaszub i pojedyncze inne imprezki. Południe ma Cracovia Maraton, Osiecznica, Katowice, Wrocław. Zawodowcy zaliczają wszystkie, bo część liczy się do klasyfikacji Mistrzostw Polski, część w kategorii Puchar Polski no i u sąsiadów Berlin - Puchar Świata. Planuje wziąć udział w Maratonie Berlińskim ale to jeszcze wymaga trochę treningu i planowania.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
2 lata temu przed maratonem biegowym byłem zobaczyć jak radzą sobie rolkarze. Niezwykle intereseujący sport i efektowny. Obejrzałem całe zawody, aż nawet myślałem, czy by się tym nie zainteresować i nie zrobić jednych zawodów dla siebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Zasuwaj do Krakowa na rolkach

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Pewnie ze 2-3 dni by mi zeszło :D

Dzisiejsza sesja poranna:

SKILL
5x5 Swing on Rings
Rx 5x3 False Grip Ring Pullups
nRx 5x3 Bar Pullups

4TIME Rx 20/12 TC 18'
100x KB Snatch
80x DU
60x Bar Facing Burpees
40cal row
20x Pullups

Część skill marnie - nie jestem zadowolony
100 snatchy po skillu na drążku ostro dowaliły odciski - machałem na zmianę po 10 na lewą i prawą rękę. DU dzisiaj jakoś nie wchodziły, BFB zatrzymały na dłużej tylko wiosło sprawnie w około 2 minuty. Dłonie niestety były tak dojechane, że ledwo trzymałem się drążka i WODa skończyłem na 4 podciągnięciach.

Słabszy dzień.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
A dzisiaj dobry dzień Prawie dzień konia

5x Barbell Complex - Unbroken
5x Muscle Snatch
5x Back Neck Push Press
5x Back Squat
5x Good Morning

WOD - AMRAP 9' Rx 50/35
15x T2B
10x DL
5x Snatch
After 9'
6' to fint 1RM Clean & Jerk

Na kompleksie ciężar determinowała siła przy muscle snatch. Szedłem kolejno 20/30/40/45/50 wszystkie rundy poszły bardzo sprawnie, tylko przy 50kg zwolniłem przy push pressach i good morning.
WOD - w 9min weszły 3 rundy i 5 T2B. Niestety po środzie mam jeszcze bolące odciski i praca na drążku była dla mnie bardzo ciężka... DL na szczęście małym ciężarem więc trzymałem palcami Snatch robiłem na Power, nie do siadu. Po 9 minutach walka o 1RM w C&J kolejno 70kg na miękko; 80kg również bardzo dobrze; 85kg już z oporem ale weszło. Tu zrobiłem dłuższą przerwę i na 30 sekund przed końcem czasu podszedłem pod 90kg. Weszło na power clean - dość niskiego ale jednak power clean opanowałem oddech i PACH!! mało brakowało, bardzo mało - puściła prawa ręka Dosłownie doprostowania łokcia zabrakło. Zaliczam zatem 85kg

Po treningu czułem jeszcze siły - może za sprawą waxy maize, którego wziąłem sobie na próbę. Ponieważ pogoda nie pozwala mi zrobić treningu w plenerze postanowiłem zmęczyć kopyta w inny sposób - takim oto sposobem wpadło dodatkowo:

E3MOM 12' - 25cal na Air Bike - samymi nogami. Każda runda zamknięta w 2 minuty + 1 minut na rest

4x 5L/5P wykonywane bez przerwy przysiady na jednej nodze w pozycji zjazdowej
2x50 Przysiady boczne w pozycji zjazdowej

Rozciąganko, rollowanko i do domu.
Dobry trening - jestem zadowolony

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Nieźle, fajna forma WODa- wstępne zmęczenie i szukanie maksa, jak na zawodach . Gratulacje Cleana!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drago77 - dziennik treningowy

Następny temat

ZDROWIE, ESTETYKA, SIŁA SPRAWNOŚĆ

WHEY premium