SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fsl - Dziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 311781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ostatnio jak biegłem sobie 10km po lesie to zajęło mi to około 1h15m Ale wiadomo, w lesie zawsze trudniej bo są podbiegi i nierówne podłoże no i trzeba uważać jak i gdzie stawia się stopę.
Co do biegów masowych to bardzo dużo znajomych mówiło mi, że "tłum Cie niesie" nie masz mocy ale biegniesz bo wszyscy biegną - psychologia to ważna cześć w każdym sporcie Jeżeli kiedykolwiek zacznę bardziej biegać to raczej będzie to trial - zawsze jakoś fascynowało mnie to bieganie z małym plecaczkiem po dzikich terenach
Co do odżywiania na trasie to akurat w półmaratonie na rolkach nie ma potrzeby jakoś specjalnie o tym myśleć - choć ostatnio wypróbowałem w małej butelce wodę z carbo mniejwięcej przy 2/3 trasy i chyba dało radę - w niedzielę znowu spróbuję. Elita szama żele energetyczne ale oni walczą o puchar kaszub zatem żyłują wyniki.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
ja mam izotonik z osmonutrition i olej mct + eaa
taki pakiecik w plecaku, gdzie moge na biegach to uzupelniam buklak


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2016-06-02 13:37:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776866
Niezły miks

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
nie wszystko na raz :P
izotonik w bukłaku plus porcje w woreczkach
20-30g eaa w zwijalnej butli (soft flask)
butelka z olejem mct okolo 100ml :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776866
No już mi się cofnęło na samą myśl o takim miksie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ale Ty chyba większe wyprawy robisz i taki zapas jest CI potrzebny :)

Dzisiejszy trening:

Back Squat
Warmup 2x10 60kg
3x3 80-90% 1 rep max 90/100/100kg

WOD
4TIME TC 16'
Buy in 100DU / 300SU
30x Power Clean
15x Front Squat
20x Push Press
15x Power Clean
10x Front Squat
5x Push Press
Buy out 100DU / 300SU

Czas: 12:46

W części siłowej myślałem, że dam radę więcej niż 100kg na ostatniej serii ale końcówka drugiej "3" nie była zbyt lekka... Chyba dobrze zrobiłem, że nie dołożyłem bo w ostatnim powtórzeniu ostatniej "3" miałem chwilowe zatrzymanie podczas wstawania... taka 1 sekunda, która trwa 3 sekundy i myślisz sobie "shit nie dam rady" ale zaciskasz zęby i z krzykiem dajesz radę
Na WODzie dałem się podjudzić na 50kg bo zbliżają się zawody a tam ciężary mają oscylować właśnie w rejonie 50kg... wczoraj też dałem się namówić na 50kg w HPCL Pierwsze 30 PCL i 15 FSQ weszło na 50kg z lekkim trudem ale na push pressy zdjąłem do 40kg bo jakbym został na 50kg to pewnie zamiast push pressów wychodziłyby same push jerki... do końca na 40kg na luzaku. "wkupne" 100 DU na luzaku ale wyjściowe 100 DU sapiąc jak emeryt dzielone po 20. Fajny WOD - mam nadzieje, że coś podobnego pojawi się na zawodach

Jutro po pracy delikatnie na rowerku do BOXa na mobility
W sobotę chillout i ładowanie glikogenu
W niedzielę kolejne 21km



Zmieniony przez - fsl w dniu 2016-06-02 17:43:54

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Kurczę, zawsze jak nie idę to fajne WODy są. Do zobaczenia na jutrzejszym mobility.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776866
Oni Ci robią to specjalnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
KOPYTA ZE STALI !! Rekord pobity tylko jeszcze nie wiem dokładnie o ile

Pogoda świetna - słońce i około 22 st C. Trasa fajna, zróżnicowana, dookoła osiedla - delikatne podjazdy, jeden krótki fajny szybki zjazd Ale żeby nie było zbyt fajnie to jedna połowa trasy - ta delikatnie pod górkę - wiatr w gębę i to dość mocny. Druga część trasy - ta płaska i fragment ze zjazdem kompletnie bez wiatru. Na tej części udawało się utrzymywać prędkość rzędu 29-31 km/h jednak na części pod wiatr schodziła poniżej 20 km/h stąd wynik średni 23,4 km/h Pierwszy raz jechałem dzisiaj w ekipie zmieniając się na prowadzeniu - taka jazda to zupełnie inna bajka niż samotny wyścig. Wspólna motywacja i utrzymanie stałego grupowego i dość mocnego tempa skutkuje mniejszym zmęczeniem no i widać od razu poprawę czasu
Busola znowu się pogubiła na trasie i po analizie dystansu i czasów wychodzi, że zrobiłem jedno dodatkowe okrążenie zatem od 00:58:50 odejmujemy średni czas okrążenia około 00:04:50 i wychodzi około 54 minuty... ale czekam jeszcze na oficjalne wyniki czasowe z systemu pomiaru czasu. Jednak w kolejnych wyścigach z większą ilością okrążeń zastosuje starą metodę gumek recepturek Najpewniejszy sposób






Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
No to gratulacje

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drago77 - dziennik treningowy

Następny temat

ZDROWIE, ESTETYKA, SIŁA SPRAWNOŚĆ

WHEY premium