SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fsl - Dziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 313307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Haha tak, uwielbiam mówić to samo jak ktoś porusza temat pogody . W końcu mądrego aż miło posłuchać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Fsl 55kg na klatę ? To Ripley dźwiga więcej

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
ronie220
Fsl 55kg na klatę ? To Ripley dźwiga więcej

Bo fsl się trzyma założeń treningowych a ja jak to ja zawsze sobie nawalę na maksa i sprawdzam po bokach czy aby przypadkiem nikt więcej nie robi . A potem narzekam że przetrenowana .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I tak chłop powinien dwa razy więcej ciskać Zaraz mu dam bana na dział za słabe bench press.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Shit! Dopatrzyli się

Wiem, że powinienem więcej no ale nie idzie

Świąteczne porządki w szufladach... też tak macie ?






Zmieniony przez - fsl w dniu 2017-04-15 15:12:26

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Żona to wyrzuca regularnie bo też miałem takie kolekcje miarek

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Ja muszę wyrzucać na bieżąco bo mi się potem obrywa że wszędzie te miarki po sterydach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Tak świadomość rodziny jest marna i wszystke puszki zawierają sterydy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To nie trzymacie miarek w opakowaniach supli ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
ronie220
To nie trzymacie miarek w opakowaniach supli ?

Mi się czasem odpala tryb cebulaka „a może kiedyś się przyda /a co jeśli kiedyś przyjdzie supel a w środku nie będzie miarki/a co jeśli zapomnę wsadzić do opakowania i koty mi zakoszą”. Życie sportowca nie jest takie proste!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drago77 - dziennik treningowy

Następny temat

ZDROWIE, ESTETYKA, SIŁA SPRAWNOŚĆ

WHEY premium