SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fsl - Dziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 313645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Te ochronki na dłonie się chyba dość szybko przetrą, ale jak tylko do WODów to powinny trochę potrzymać. I rzepy nie są dopasowane więc ostro haczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
To szacun jak na etacie jeszcze bo myślałem, że sobie tak pykasz treningi rano i popołudniu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Może gdybym mieszkał u Mamy to by dało radę rano i popołudniu codziennie bez problemu Ale trzeba jeszcze ogarnąć życie, dom, zakupy no i pospać
Poranne treningi bardzo mi to wszystko ułatwiły bo po pracy mam jeszcze dobre 6 godzin na różne sprawy. Jak trenowałem popołudniu po pracy to wychodziłem o 7, po pracy trening i wracałem po 19... a jeszcze trzeba było jedzenie ogarnąć na cały następny dzień no i inne "obowiązki" a wiadomo jak to bywa po całym dniu pracy i po treningu... wielokrotnie w progu byłem atakowany przez kanape

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Mam tak notorycznie, że mnie spanie atakuje ale jeszcze jest rodzina poza pracą, treningami swoimi, personalnymi i życie. Ale fajnie jest obserwować kogoś kto ma dużo obowiązków a i tak daje radę na trening plus zdrowe żarcie. Ja teraz mam co najmniej 5 tygodni przymusowego off więc odpocznę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Tylko się nie przyzwyczaj za bardzo do tego odpoczynku bo nie będzie Ci się chciało wracać do treningowego reżimu

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Ja bym z miłą chęcią poszedł na trening ale na ostatnim turnieju siatkówki złamałem kość śródstopia 5 tygodni w ortezie i o kulach śmigam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Współczuje Najgorzej to wrócić do normalnej sprawności po takiej kontuzji. No ale zestaw imprezowy: klatkę i bareczki i łapska trenować można ;D Noga do tego nie potrzebna

Ja to chyba dzisiaj się skrzywdziłem były maxy na front squat i chyba coś poszło nie tak bo czuje plecy za bardzo... zobacze jak będzie wieczorem Z rozpiską się wstrzymam, żeby nie zepsuć niespodzianki ;)

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Lipa bo niby zestaw dyskotekowy można zrobić ale nie mogę za bardzo podnieść ciężaru bo z kulami się nie da. A przez pierwsze tygodnie noga musi być zupełnie odciążona. Sport to zdrowie


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2016-06-09 10:59:58

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Zgadza się - sport to samo zdrowie !!!

No to dzisiejszy trening niestety skończył się boleśnie...

Challenge - Front Squat !
2x10 Rozgrzewkowe 50kg/60kg
1x5 80kg - na luzaku
1x3 90kg - ostatnie powtórzenie z sapnięciem
1x1 100kg weszło nawet ładnie jednostajnym ruchem w górę bez zatrzymania ale po odłożeniu sztangi poczułem rosnący rozpychający ból w plecach Rozchodziłem trochę porozciągałem i zaatakowałem 105kg niestety 2x się nie udało... Chyba niepotrzebnie się brałem drugi raz bo tylko pogorszyłem ból w plecach... no cóz, chore ambicje

WOD Sam WOD zasługuję na odrobinę komentarza.. gdybym miał wymyśleć mu nazwę nazwałbym go MED BALL MADNESS !! a dlaczego ?
5RFT TC10'
15x Wall Ball
4x Lap Run - z med ballem

1 min rest

5RFT TC10'
10 Ball Facing Burpees over the Ball
4x Lap Run - z med ballem

Dzisiejszy trening poza częścią siłową to ostre cardio z piłeczką lekarską
Plecy bolały więc wziąłem 7kb med balla zamiast stasndardowych 10kg Wydawała się lekka jak piórko... Ale bieganie z nią to już inna bajka. Próbowałem wszystkich możliwych chwytów i opcja trzymania za uszka za głową była najlepsza ale piekielnie utrudniała bieg
Pierwsza część weszła 30s przed time capem więc było 90s odpoczynku... Drugą część zakończyłem na 4 burpee ostatniej rundy...
RZEŹNIA NA MAXA !

Plecy bolą, mam nadzieje, że do jutra przejdzie :P


Zmieniony przez - fsl w dniu 2016-06-09 17:19:37

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Gratuluje wyniku

Może po prostu Cię zgięło przy wstawaniu ? To się często zdarza przy maksach.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drago77 - dziennik treningowy

Następny temat

ZDROWIE, ESTETYKA, SIŁA SPRAWNOŚĆ

WHEY premium