SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

fsl - Dziennik Treningowy

temat działu:

FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 152865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 677 Napisanych postów 3281 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68165
Spróbuję.

Aktualnie górę mam praktycznie odciętą ruchowo, łopatki ściągnięte, ręce lekko ugięte. Tułów mam dość mocno odchylony - nie utrzymuje go prostopadle do podłogi, raczej w jednej linii z nogą, którą pracuje do pełnego wyprostu.
Następnym razem spróbuję zejść niżej i tułów prostopadle.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2476 Napisanych postów 7268 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 923226
fsl
Spróbuję.

Aktualnie górę mam praktycznie odciętą ruchowo, łopatki ściągnięte, ręce lekko ugięte. Tułów mam dość mocno odchylony - nie utrzymuje go prostopadle do podłogi, raczej w jednej linii z nogą, którą pracuje do pełnego wyprostu.
Następnym razem spróbuję zejść niżej i tułów prostopadle.

A gdzie masz pas? trzymasz w rękach, czy masz na biodrach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 677 Napisanych postów 3281 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68165
Bez pasa - do sleda przyczepione są uchwyty TRX i trzymam je w rękach. Ciągnąć idę tyłem.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2476 Napisanych postów 7268 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 923226
ja mam pas dlatego mówię o innej pozycji, w takiej jak warto robić by czuć lepiej poślad :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drago77 - dziennik treningowy

Następny temat

ZDROWIE, ESTETYKA, SIŁA SPRAWNOŚĆ