SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fsl - Dziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 313624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Poranek po zawodach - odczuwam lekki zmęczenie materiału Ale to pozytywne zmęczenie - znak solidnie wykonanej roboty.

WOD I AMRAP 7':
10x HRPU
6m Overhead Walking Lunges 20kg plate
10x Burpee Box Jump
6m Overhead Walking Lunges 20kg plate

Podpasował mi ten zestaw na tablicy ale w trakcie już nie był taki fajny HRPU które na poprzedniej edycji były moim gwoździem do trumny tym razem tylko lekko przeszkadzały. Spacer z talerzem nad głową płynnie i bez żadnego problemu. burpee box jumps solidnie zredukowały zapas tlenowy. Ostatecznie weszło 113 powtórzeń (3 pełne rundy +10 +6 +1)


WOD II FOR TIME TC 5' Rx 60kg
3 rounds of:
5x Deadlift
5x PCL
5x STO
5x Back Squat
5x Bar Facing Burpee

Zestaw super, zarówno na tablicy jak i w trakcie Byli kozacy co cisnęli STO strict jeden taki stał przede mną i widziałem, że 60kg to dla niego praktycznie nie waży Podobnie jak dopingowałem Ripley przy jej zmaganiach z tym WODem - i choć strictów nie było to też ciężar wydawał się leciutki Z punktu widzenia obserwatora oczywiście. Ostatecznie całość zamknięta w 4:29


WOD III FOR TIME TC 6'
3 rounds of:
20x DU
10x T2B
20 Cal Row

Przez pierwszą rundę przeszedłem jak burza, nawet nie wiem kiedy... w drugiej T2B przytrzymały mnie na dłużej a w trzeciej T2B mnie wyeliminowały... Wpadło chyba 5 no repów za to, że nie mijałem nogami linii drążka w dolnej fazie ruchu - zasłużone no repy bo wiem, że mam problem z tym elementem. Czas uciekł momentalnie, do zamknięcia zabrakło ostatnich wioseł. Trochę mnie to podłamało ale szybko się ogarnąłem

Do finału nie udało się zakwalifikować - może to i dobrze Wchodziło pierwsze 6 osób. Może, gdyby nie te T2B to bym bardziej się zbliżył... ale jak zobaczyłem rozpiskę finału to ucieszyłem się, że się nie dostałem

Final WOD FOR TIME TC 6':
3 rounds of:
1x Deadlift 120kg
2x Legless Rope Climb
3x PCL 90kg
4x HSPU

Gdybym się dostał to zrobiłbym tylko 1 deadlift bo na linę samymi rękoma nie wejdę nawet przy rozpalonym pod liną ognisku Atmosfera jak zawsze bardzo pozytywna - krew, pot, łzy, kupa śmiechu i niesamowita ilość pozytywnej energii. Następnym razem będę lepiej przygotowany ale i tak pewnie znajdą się elementy wykluczające - zawsze tak jest :)

Regeneruje się i wracam do solidnych treningów. Przede mną jeszcze 3 pełne tygodnie przygotowań do dwóch startów 15.08 - 21km i tegoroczne wyzwanie 19:08 - 42km

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Gratulacje bardzo udanego występu- może podczas WODów tak tego nie widać, ale kiedy bierze się udział w zawodach co rok to można odczuć już, jakie postępy się zrobiło . Powodzenia na kolejnych wyścigach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Dzięki :) Czułem bardzo mocny postęp w porównaniu z poprzednią edycją

Dzisiejszy WOD mnie zniszczył kondycyjnie...

4 Serie
10x Back Squat + 10x Hip Thrust

Przysiad na 70kg, Hip thrust na 50kg
Od razu po skończonej 10 przysiadów przejście na hip Thrust, potem dopiero chwilka przerwy.

EMOM 16'
1. 15x Box Jump
2. 20x HRPU
3. 30x DU
4. 20 cal row

Co za zajazd tlenowy
Box jumpy jak to u mnie szybko - 30s zapasu; HRPU w pierwszej rundzie szybko w następnych rozłożone żeby przejść od razu płynnie na skakankę; na DU raczej odpoczynek bo każda runda poniżej 20s i 40s odpoczynku przed wiosłem... 20cal w minutę to jest wyzwanie a wejście po tym na box jumpy to jeszcze większe wyzwanie Ostatecznie grupa nie wyrabiała się z 20cal i Trener dawał znaka po 50s i wszyscy kończyli w tym miejscu, w którym byli - ja rundy 2 i 3 skończyłem na 16cal za to ostatnią poleciałem w trupa w 40s i padłem!

Jak złapałem oddech zrobiłem kilka ćwiczeń na brzuch|:
- Situpsy
- Russian twist z bumperem
- Situpsy z medballem
- Hollow body
i mały zestaw na klatę
10-8-6-4-2 na każdej rundce ciężar w górę o 10kg zaczynając od 30kg
3x5 dipy na poręczach
3x5 pompki z zatrzymaniem na dole

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Fajnie, że macie takie wewnętrzne zawody wewnątrz boxa. No finałowy wod na bogato. Grunt, że widzisz progres

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zajazd porządny, o to chodzi .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Poranny trening:

4x 10+10
- Bench press 50/55/60/60
- Bent over row 50kg

AMRAP 12' Rx 100/70
30x Air Squat
20x HSPU
10x DL

Spoko zestaw antagonistycznych ćwiczeń - wyciaskanie + wiosło
na AMRAPie oczywiście wszystko w Rx, HSPU z poziomu "0" - ciężko było ale weszło. Ostateczny wynik 2 pełne rundy i 43rep

Po pracy czeka mnie jeszcze sesja pływacka - od rana nad Gdynią deszczowy armageddon!! Wyjeżdżając spod BOXa zaliczyłem solidna kałużę - aż mi się po masce przelało... no i zgubiłem tablicę rejestracyjną Trzeba będzie ją wyłowić... na 95% jestem pewny, że tam i mam nadzieje, że się nie mylę bo wtedy czeka mnie trochę biurokracji i jeżdżenia po urzędach a tego wolałbym uniknąć :(

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
I jak tam tablica znaleziona ?

Ostatnio kumpel po mega ulewie prawie urwał koło bo pod powierzchnią kałuży nie było widać dziury.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Znaleziona !!
Brodziłem w kałuży do połowy piszczela ale znalazłem - lekko pognieciona i brudna ale to nie robi

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
he he ciekawie musiałeś wyglądać ale wyrobienie nowej kosztuję parę złotych


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2017-07-27 14:40:15

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Aż takie u was ulewy ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drago77 - dziennik treningowy

Następny temat

ZDROWIE, ESTETYKA, SIŁA SPRAWNOŚĆ

WHEY premium