SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fsl - Dziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 313665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Szacuneczek! Nie wyobrażam sobie ostrego skręcania na rolkach bez gleby .


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2016-06-12 16:09:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Gdzie wypiski

https://www.sfd.pl/NAGRODZENI_ZA_AKTYWNOŚC_!-t1119809.html# 

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
WOW! po raz kolejny dziękuję za docenienie

Rozpiski celowo wrzucam wieczorem a nie z rana żeby nie spoilować Ripley treningów - trenujemy w te same dni ale o innych godzinach. Na pewno dzisiaj pojawi się nowa ;)

Uchylę też rąbka tajemnicy, że jestem w trakcie pisania nowego artykułu, właściwie to jest na wykończeniu - dzisiaj go dopieszczę i wieczorem, najpóźniej jutro powinien się już tu pojawić

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
WOD class
3x45s zwis na drążku
2x10 niski swing na drążku
1x10 wysoki swing na drążku
Kipping Pullups skill

WOD
10 RFT
15x Ring Rows
15x Air Squat
10x Push Ups

W niedzielę wewnętrzne zawody w boxie więc chyba ten tydzień będzie lżejszy... Dzisiaj WOD z ciężarem ciała na luzaku. Grupa znowu liczna więc trzeba było się zmieniać na ringach zatem nie było sensu liczyć czasu choć zmiany wypadały całkiem sprawnie. Wszystkie powtórzenia unbroken dały w efekcie całkiem fajny efekt pompy na klacie, barkach i placach
Plecy jeszcze delikatnie ciągną ale dzisiaj przyszła paczuszka z moją piłeczką lacrosse zatem w domu zadbam o luzowanie najbardziej denerwujących punktów spustowych

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Wow, faktycznie WOD jak na intro. Szkoda tylko, że znów zdjęli siłę i wraca skill.
Lacrosse jest super, szczególnie u mnie na barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ostatnio były sprawdzane maxy - układ nerwowy musi trochę odpocząć od ciężarów maksymalnych czy bliskich maksymalnym. No i te zawody pewnie też mają wpływ na specyfike treningów w tym tygodniu. Myślę, że siła wróci niebawem na tablicę

Z piłeczką przyszły też X WODy od Pertay
+2 do zwisu na drążku
+4 do pull ups
+10 do lansu

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Gratki za nagrodę i świetny wynika na zawodach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Dzięki

Dzisiejszy trening mimo że wygląda na luźny to był zacny

Deadlift - jak co środę To już chyba stała pozycja
8x3 as slow as possible (1/4) z ciężarem około 60-70% 1RM.

WOD
5RFT
20x Box Jump
10x Ring Dip
40x Plank Pushups

Na część siłową wziąłem 70kg - jeszcze mnie trochę plecy ciągną i nie chcę ich dobijać za bardzo. 1 sekunda UP, powolne 4s DOWN

WOD super mi dzisiaj wyszedł TC ustalone było na "do 7:00" czyli około 18 minut a wyrobiłem się na niecałe 2 minuty przed czasem, zatem całość zajęła mi jakieś 16 minut . To bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę, że chyba skończyłem jako pierwszy i chyba jeszcze 2 osoby zmieściły się w tym czasie - a poranna grupa liczna około 20 osób . Do WODa dzisiaj podszedłem taktycznie i zamiast zasuwać na zapalenie płuc dzieliłem ćwiczenia - nawet moje ulubione box jumpy Bardzo dobrze mi to wyszło, przerwy były krótkie i nie zasapałem się jak to zwykle ma miejsce gdy wyrywam z kapcia od startu.
BJ - pierwsze 3 rundy 10/10, ostatnie 2 rundy 10/5/5.
Ring Dipy - Pierwsze 3 rundy po 10, 2 ostatnie 5/5. Wspomagałem się cienką fioletową gumą. Jeszcze 2 osoby robiły na kółkach, pozostałe wykonywały skalowaną wersje czyli pompki tyłem na boxie.
Plank Pushups - pierwsze 2 rundy 10/10/10/10, runda 3 i 4 10/10/5/5/5/5 runda 5 pocisnąłem na maxa 10/10/10/10. Łokcie zdarte prawie do krwi od szorstkiej gumy, którą wyłożona jest podłoga w boxie

Przez całego WODa miałem super power - może to przez drobną modyfikacje jaką wprowadziłem do suplementacji przed treningowej. Dzisiaj do standardowych 30g carbo dorzuciłem 15g białka... może to tylko placebo ale na prawdę ćwiczyło mi się dzisiaj świetnie
Jak tylko przyjdzie paczucha od Treca to do suplementacji przed treningowej dorzucam jeszcze olej MCT - będzie MOC!

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
ARMAGEDDON !!

Dzisiaj pomiędzy EMOMem a AMRAPem walnął boxowy zbiornik wody... w szatniach wody po kostki Siedze dzisiaj w pracy pachnący górską kozicą bo prysznice nie działały Plusem jest to, że nikt mi dzisiaj nie zawraca głowy hehehehe

A szkoda bo AMRAP byłby konkretny ale morale padły i jakoś moc spadła :( Oby do zawodów udało sie ogarnąć ten syf.

Rozpiska wieczorem.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drago77 - dziennik treningowy

Następny temat

ZDROWIE, ESTETYKA, SIŁA SPRAWNOŚĆ

WHEY premium