SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Nie rdzewieć mimo upływu lat"

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 370786

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Dziś w klasyku też się super sylwetki trafiają....

A czasem nawet w ekstremalnej kulturystyce

Przykładem jest właśnie Hoffmann- jest w starym stylu zbudowany.......




Poniżej-Marcin Przyszlak-bedzie w sierpniu z nim program..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"A czasem nawet w ekstremalnej kulturystyce"
No właśnie "czasem"
Kiedyś nie było "czasem" to była reguła.


Markus Ruhl.




Lary Scott

Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2014-07-30 21:49:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130987
Giaurnemo
No tak, wszędzie postęp.
A soku Tylko brać
Kto nie bierze soczka - sylwetkę ma wymoczka
Jednak złota era kulturystyki to był wspaniały czas dla tego sportu




Frank Zane



Ta złota era to obecnie kulturystyka klasyczna.
Jako startujący zawodnik może nie powinienem się wypowiadać ale sądzę, że Krzysztof Piekarz sylwetką bardziej pasuje do kulturystyki ekstremalnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
piekarz nie ma nóg, plecy też słabe jak na poziom rozreklamowania na forum. bicepsy 1 liga ale nie tylko tym się wygrywa.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130987
Piekarz nie jest reklamowany na forum!
Piekarz ma osiągnięcia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Zgadzam się z ojanem sędziowie na zawodach nie czytali forum tylko oceniali umięśnienie a jakość jego mięśni jest niesamowita. Według mnie również nie powinien startować w klasyku tylko w ekstremalnej. Ale to już jego decyzja. To jego pierwszy sezon startowy a osiągnięcia niesamowite.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Zaglądam na forum. Teraz rzadziej trochę, bo pogoda masakryczna i nie chce się przy kompie siedzieć dłużej. Też jestem fanem starych sylwetek - to co dzisiaj się porobiło to jest parodia kulturystyki. Popieram klasyka jak najbardziej, bo tam sylwetkę nie są tak zdeformowane jak w ekstremalnej.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Jeśli ktoś startuje jako zawodnik to oczekuje od nigo większego poziomu niż od standardowego usera forum. Tak kabo, plecy w porównaniu z konkurencja tez ma słabe. Nie muszę chyba sie nim zachwycać jak widzę wy wszyscy. Wole sylwetkę Emila o czym juz pisałem.
Nic nie ujmując znawcy wiem ze przez sezon przeszedł jak burza ale ktoś go ostro reklamował nawet na portalu pakerzy.org a każda reklama i pokazanie twarzy wpływa na werdykt. Sędziowie maja przecież dostęp do internetu panie Janku

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
Emil jest młody, ma idealne proporcje i daleko zajdzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki program będzie odpowiedni dla mnie ?

Następny temat

30lat a siłownia

WHEY premium