SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Nie rdzewieć mimo upływu lat"

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 370778

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatni trening w tym tygodniu to trening ramion i brzucha.

1. Dipsy: 3x12-8
2. W leżeniu na ławce poziomej wyciskanie sztangi wąski chwyt: 3x9-7
3. W leżeniu na ławce poziomej francuskie wyciskanie : 3x8

1. Uginanie ze sztangą prostą: 3x12-8
2. Uginanie ze sztangielkami w uchwycie młotkowym: 3x12
3. Uginanie sztangą prostą na modlitewniku: 3x12

1. W leżeniu na ławce głową w dół spięcia tułowia z obciążeniem na kl. piersiowej: 3x15-10
2. W leżeniu na ławce nogami w dół wznosy nóg: 3x12-10

Skąpany w pocie bardzo co znaczy, że trening mimo wysokiej temperatury przeprowadzony na wysokich obrotach.
I tak ma być bo ta pani z załącznika prezentuje lepsze ramiona niż moje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130985
Podoba mi się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dwa dni wolne od treningu
Tym razem to cieszy - wszak miałem ciężki tydzień.
Kolejny też zapowiada się nie lekko
A tymczasem ""Panowie, żar leje się z nieba" a to potęguje zmęczenie.
Ale ponieważ "Stal hartuje się w ogniu" nie ma co narzekać tylko zbierać siły przed kolejnymi wyzwaniami


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serfuje sobie po necie i czytam takie oto wypowiedzi zadając sobie pytanie: czy tak właśnie jest z kobietami jak to opisują autorzy poniższych tekstów?

"Jako mistrz dalekowschodnich sztuk walki, a co wiąże się z tym ubierający się skromnie muszę stwierdzić że polskie kobiety wybierają facetów sprawiających wrażenie zamożnych, choćby byli zwykłymi, mało atrakcyjnymi fizycznie menelami. Trochę mnie to boli ponieważ często przebywając poza granicami kraju w państwach zachodnich widzę że tamtejsze panie wybierają partnerów przede wszystkim atrakcyjnych i sprawnych fizycznie. Tak więc moja przyszłość założenia rodziny - niestety nie w Polsce"

I druga wypowiedź:

"zajmuje się sportem 17 lat najpierw bylem bokserem potem po zakończaniu kariery bokserskiej zacząłem ćwiczenia na siłowni ważyłem od 110-115kg ,10% tkanki tłuszczowej,bicepsy miałem około 47-49cm i trudno mi było się nawet wygolić (oczywiste wszystko po sterydach) .Jedynie co się liczy dla kobiet to K A S A. Bardziej prawdopodobne ze pójdzie do starego dziada 50+ jak do wysportowanego bez pieniędzy"

No właśnie czy ponad wszystko liczy się KASA


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130985
Zdjęcie daje odpowiedź! A co koksiarz (z obitą gębą) może dać kobiecie? To samo odnosi się do trenującego dalekowschodnie sztuki walki! Kulturysta taki jak Ty - to jest to czego chce kobieta (mam nadzieję, że nie jesteś teraz samotny).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Pewnie jest to krzywdzaca generalizacja, ale tak to bywa. Jezdzac przez cale swoje dorosle zycie po swiecie, zgadzam sie z pierwsza z wypowiedzi, w wiekszosci krajow zachodnich zjawisko to ma mniejsza skale wystepowania niz w Polsce, na wschod od nas bywalem zbyt malo, by sie wypowiadac. Np. Niemcy, gdzie mieszkam obecnie, sa odwroceniem tej sytuacji, tutaj majac, mowiac oglednie, atrakcyjna aparycje i znajac jezyk, to facet moze sobie swoje zycie uczynic wygodnym i beztroskim, dokladnie na tej samej zasadzie, przez lozko itp. Jak ze wszystkim w zyciu, trzeba miec odrobine szczescia i duzo wytrwalosci, jest mnostwo inteligentnych i atrakcyjnych kobiet dla ktorych zasobnosc kieszeni nie jest jedynym wyznacznikiem wartosci partnera - innym nalezy tylko wspolczuc. Jednak zwrocic chcialbym Twoja uwage na jeden istotny fakt, byc moze masz to szczescie nie miec wkolo siebie takich znajomych, ale mezczyzni bywaja rownie interesowni, bezwzglednie wykorzystujac walory i slabosci kobiet w celu poprawy wlasnego statusu.

Gdyby zas Twoje pytanie potraktowac ogolnie, wrzucajac swiat do jednego worka, niestety moja odpowiedz brzmi - tak. Za pieniazki mozesz dzis kupic prawie wszystko, uczynic swoje zycie lepszym i wygodniejszym, a gdy zdrowie zawodzi do tego stopnia, ze zadne pieniadze Ci go nie zwroca, to te same pieniadze pozwola Ci w miare godnie i w miare bezbolesnie umierac. Nie mozna sie dziwic mlodym ludziom ( celowo nie pisze dziewczynom, bo jak twierdze, dotyczy to obu plci ) ze majac odpowiednie warunki i okazje, wybieraja taka latwiejsza droge do dobrobytu i przyjemnosci. Jesli nie pochodzisz z zamoznej rodziny, to w kraju takim jak Polska trzeba miec wyjatkowe szczescie i twarda dupe, by cieszyc sie szczesliwym i dostatnim zyciem.

Czy ja sam osobiscie, majac okazje, skorzystalbym ? Nie. Wychowalem sie w blokowej, zwyklej szarej dzielnicy, w czasach gdy jeszcze slowa honor i szacunek mialy wielkie znaczenie, duza wartosc, slowo wystarczalo za wszelkie umowy, cyrografy i kontrakty. Nie chce uzywac slow dosadnych, wiec delikatnie - nie moglbym spojrzec w swoja twarz w lustrze, bedac prostytutka. Ale - to tylko moje osobiste zdanie, nie krytykuje innych zachowan, kazdy ma prawo do decydowaniu o swoim zyciu, o ile nie wchodzi mi z butami w moje, niech robi co chce. A jak wejdzie, to wyjdzie tak samo szybko, jak bedzie trzeba, nogami do przodu. Ot, takie proste podejscie prostego czlowieka.

I jeszcze warto sie zastanowic, roztrzasajac taka kwestie, kto jest bardziej winny ? Mlody czlowiek, ktory jedyne co ma - atrakcyjne cialo - probuje wykorzystac by uciec, czesto z biedy, a czesto z czegos gorszego, z przemocy, wyzysku itp do odrobine lepszego swiata, ktory codziennie serwuje mu internet, tv i kolorowe gazety ? Czy moze starszy Pan, Pani, ktorzy majatek odziedziczyli, ukradli, a nawet, niech bedzie, wypracowali ciezka i uczciwa praca - i teraz uwazaja ze sa panami swiata, a ludzkie uczucia, cialo i spolegliwosc moga kupic tak samo jak kolejne auto, jacht, wille czy kolejny kilogram kokainy ? Tego dylematu tez wole nie oceniac, zbyt klarowne mam poglady by probowac je przekladac na jezyk parlamentarny w takich kwestiach.

Ogolnie, ciekawa kwestia i ciekawe pytanie, a odpowiedzi roznych bedzie tyle ile osob sie wypowie, bo kazdy ma wlasne zdanie, i cale szczescie.

Pozdrawiam serdecznie ;)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Janie kulturysta to brzmi ....dumnie. Podobno na to miano zasługuje ten co choć raz brał udział w zawodach. Więc puki co......
Samotny nie jestem, żona nie pozwala mi o tym zapomnieć
Poza tym aktualnie mam pod opieką dwóch wnuków

"Jesteś gruby? Tyle musisz zarabiać, by kobiety za tobą szalały"
Poniżej link, pod którym ukryta jest odpowiedź na to frapujące pytanie.



http://www.sfora.pl/Jestes-gruby-Tyle-musisz-zarabiac-by-kobiety-za-toba-szalaly-a36650


Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2013-08-03 12:26:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xzaar77, dziękuję za obszerną i bardzo ciekawą wypowiedź.
Zdecydowanie zgadzam się z Twoim zdaniem w poruszanej kwestii.
Pozdrawiam.

Uff, upał a Tu żona ciągle coś chce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest niedziela i pada deszcz - to sprzyjające okoliczności do przemyśleń.
Dzisiaj naszły mnie takie oto przemyślenia.
Do mojej świadomości doszło, że coraz częściej używam lustra. Nie, nie chodzi o czynności związane z codzienną higieną.
Sprawdzam, czy .........mięśnie mi rosną lub co gorsze nie zmalały mi
Ba, nawet szyba wystawowa służy do tego celu
Czy macie podobne zachowania?
Zastanawiam się to pierwsze oznaki bigoreksji, tak często jak się okazuje przypadłości trapiącej osoby trenujące kulturystykę.
W necie natknąłem się na ciekawy materiał związany z tym zjawiskiem.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Spoko-nie masz bigoreksji....:)

Jak się jej nabawisz-na pewno Tobie to napisze...:)
Podobne watki poruszałem w innym temacie:https://www.sfd.pl/IFBB_a_doping.-t962294.html 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki program będzie odpowiedni dla mnie ?

Następny temat

30lat a siłownia

WHEY premium