SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka dla taty - 45 lat

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
Witam.

Ponad dwa miesiące temu namówiłem tatę na karnet na siłownię. Celem było zgubienie dużego brzucha i ogólny ruch (praca za biurkiem). Rozpisałem tacie plan treningowy, wszystko realizuje w 100%. Najważniejsze, że z każdym miesiącem jego waga po prostu spada. Wolno bo wolno, ale już jest dwa kg mniej niż przed pójściem na siłownie :)

Teraz moje pytanie. Zastanawiam się nad odżywką dla niego. Pracuje on daleko od domu, i zazwyczaj jego dzień wygląda tak:

6.00 - śniadanie
do 16.00 praca (tutaj brak dobrego posiłku, zazwyczaj są to po prostu kanapki)
17.00 OBIAD sporty
i pewnie wieczorem jakaś kolacja.

Myślę nad odżywką 50/50, którą mógłby pić w pracy około godziny 14.00. Chcę po prostu, aby po powrocie do domu nie musiał pożerać wielkiego obiadu a później jeszcze kolacji.

Czekam na waszą pomoc w doborze odżywki, i czy w ogóle 50/50 to dobry wybór.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
a nie lepiej żeby zabrał do pracy pojemnik z posiłkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Popakuj mu w pojemnikach posiłki, powinien się ucieszyć jak zobaczy że syn zrobił mu kasze, kurczaka i warzywa na cały tydzień ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
Problem w tym, że z nim nie mieszkam już :( Tak czy siak wg was na razie lepiej popracować po prostu nad żywieniem, niż ładować się w odżywkę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
zdecydowanie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1392
dieta podstawa i suple wedlug brakow jedynie jakies witaminki to mozna na codzien , a reszte wedlug brakow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
No dobra, w takim razie pod choinką dostanie sporą dostawę jedzonka ! Dzięki za odpowiedź panowie. Wesołych !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
Wg głównego dietetyka tego forum kanapki to dobra rzecz i wcale nie ustępują odżywkom!
Odżywki zazwyczaj słabo sycą i jako szybciej trawione mogą sprzyjać gromadzeniu tkanki tłuszczowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie na III miejsce-Konkurs Biceps & Triceps

Następny temat

Życzenia - czyli nie "rdzewieć" mimo upływu lat

WHEY premium