SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 793367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1309
Stary popatrz jaki wzrost mają twoi rówieśnicy i wyobraź sobie jaki by mieli jakby rośli w takim szybkim tempie do 21 roku życia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30882
Co mnie obchodzą moi rówieśnicy.Obchodzi mnie to czy jeszcze urosne.Dla przykładu podam,ze moj kuzyn zaczal cwiczyc od 16 lat i przez okres 3 lat cwiczen urósł zaledwie 3cm i i w wieku 19lat miał 177cm,a jego kumple mieli po 185cm wzrostu i w wieku 19 lat(cwiczył wciąz)do 22 lat urósł nagle 6cm przez 3 lata i ma teraz183cm.Jego ojciec ma nieco ponad 170cm a matka 162cm, wiec co mnie obchodza rowiesnicy??
Interesuje mnie to czy mam jakiekolwiek szanse dorosnąć do 180cm??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ja słyszałem, że w późniejszym wieku(tj 19-20 lat) też zdarzają się takie małe skoki. Mój kuzyn w wieku 19 lat ze 181 podskoczył na 186(zaledwie w 3 miechy. Też liczę na taki skok. Gangsta: Więc mamy jeszcze jakąś szanse na tych pare cm:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 296
Ja mam 18 lat i ostatnio urosłem 1cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3878
Ja mam 19 lat, 171 cm waga okolo 70 kg chce tak dociagnac do 175 cm przy czym mykam na silownie 2 razy w tyg( w tym po silce basen) i 2 razy na karate. Slyszalem ze zwisy na drazku pomagaja i wszelkie cwiczenia rozciagajace pomagaja oraz ze powinno sie przed snem jesc produkty bialkowe. I tu moje pytanie czy to maja byc produkty czy np moze jakas odzywka typu kreatyna, co polecacie??

MMA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
ja jeszcze bede rosl z 4/5 lat i juz mam 181cm, hrhrh, urosne pewnie do 190cm.
mama ma 176
ojciec ok. 185 ... wiec raczej nie powinene byc, az taki wysoki, ale brat ma 196, wiec sadze, ze ja tez bede mial cos kolo tego

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Powiem krótko: Jeśli dziadkowie i pradziadkowie nie byli karłami to masz bardzo dobry potencjał genetyczny

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2916
ja mam 17 lat 185cm i nie chce juz rosnac :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 277
Hej! witam wszystkich. Wlasnie zaobserwowalem ciekawa rzecz. Otoz mam 20lat i od ponad roku juz praktycznie nie rosne. Od jakiegos czasu tez (gdzies 2miesiace) spie na bardzo twardym "lozku". czyli 2 warstwy kolder na podlodze :) . I dzis rano jak wstalem zmierzylem sie i okazalo sie ze jestem wyzszy o 1cm!. Zastanawiam sie teraz: czy to kwestia ze po spaniu sie jest troche wyzszym , czy tego ze przez 2 miechy uroslem od spania na twardym. wieczorem sie zmierze i zobacze czy spowrotem zmalalem . pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Być może ci się wydaje w nocy się po wypreżałeś i mogłeś być wyższy rano rano ogolnie jest się wyzszym(odrobine)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium