SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 472988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
u mnie puste pole, oczywiście moge wejść w link z edycji posta i zobaczyć fotkę
ale tym bardziej dziwna sprawa, ze wszedzie indziej fotki mam widoczne, tylko tutaj nie ma - a inni widzą

Jędrzej - dałeś mi bana na fotki?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Po wczorajszym treningu mocne domsy na dwójkach i tyłku. Wyszło super

Banan A to nie wiem dlaczego tak :p

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale im dłużej się przyglądam tym bardziej odnoszę wrażenie, że progress od tego czasu raczej nie za duzy. Nie żebym stękał czy coś ale jestem ciekaw odczuć innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Szczegółowo nie odpowiem. Dla mnie ciągle tak samo zayebiscie

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 472 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17050
Ja u siebie od jakiegoś czasu progresu nie widzę, a wszyscy mówią, że co mnie widzą to jest lepiej Więc może to samo u Ciebie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Siema

Dzisiaj

Klatka i biceps

-wyciskanie sztangi na ławce poziomej
10x60, 10x80, 10x90, 4+2x130, 9+1x110

-wyciskanie sztangielek na ławce skośnej w górę
10x50, 10x50, 10x50

-rozpiętki ze sztangielkami w trzech kątach
10x30, 10x32, 10x32

-krzyżowanie na bramie
15x41, 15x36, 15x36, 15x32, 15x32

-uginanie ze sztangą na modlitewniku
10x30, 10x35, 10x40, 6x60, 12x45

-młotki na ławce skośnej
7x30, 7x28, 7x28

-uginanie częściowe siedząc ze sztangą
15x42, 14x42, 13x40, 13x40, 11x40


Dodatkowo w oczekiwaniu na łamaną na biceps weszła 1 seria dodatkowo unoszenia talerza przed siebie. Z mocnym czuciem mega mi to pompuje klatkę. Przed zawodami przed wyjściem żadne pompowania z gumami czy zwykłem pompki nie zroviły takiej roboty jak to


class="link" target="_blank">


łydki

40 min cardio

komentarz do treningu
Bardzo dobry trening
Aż nie spodziewałem się, że tak pójdzie. Nie wiem czy to na skutek delikatnej zwiększonej soli czy co ale to co dzisiaj widziałem na trenignu to aż sam byłęm zdziwiony. Nie dosc że siłą lepiej jak ostatnia, nabcie, pompa do tego fest okablowanie. Dużo osób z boku podchodziło i gratulowało formy. Co więcej sam z niej byłem zadowolony. W dodatku z boku słyszałem gadki w stylu zoba tego jaki docięty itd. Także chyba jednak kompletnie przestaję słuchać tego co mi głowa mówi bo ewidentnie widać, że lubi płatac figle.
Miałem dzisiaj przez cały trening ogarniętą asekurację która robiła wszystko jak nalezy, bez zabierania czy nadmiernej pomocy. Także ciężar utrzymany, intensywnośc również i ogólnie wyszło super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Chłopie widziałem to właśnie na instastory i w szoku byłem jak cie rozj**alo i to dalej taka sama jakość. Piękna robota!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
co do soli też często daje ją przed treningiem i czuje różnice, super forma !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Siema

Dzisiaj DNT

Wpadło 40 min cardio rolowanie rozciąganie sauna

Pojawiło się w necie luźne ogloszenie, że szukają trenera u mnie na siłce. Byłem na na razie luźnej rozmowie a, że chodze tam już pare lat to wyszła taka oto rozmowa (Manager M, J ja)

J: -No ale wiesz, ja jeszcze kursu na trenera nie mam, bo chciałem go zrobić po licencjacie
M: Spoko, nie ma problemu. Widać po Tobie jak i po ludziach którym pomagasz, że wiesz co to dieta i treningi i jestem pewien, że nikoomu krzywdy nie zrobisz. Kogo jak kogo ale Ciebie w ciemno mogę przyjąć.

Niby nic wielkiego ale zmotywowało

Założyłem dzisiaj też startówki by zobaczyć jak to faktycznie wygląda i po 2 msc na redu okazuja się ciut przymałe Podesłałem również fotę kumplowi i również stwierdził, że tyłek nieco urósł

Nie mniej jednak zawsze jak ćwiczyłęm pozowanie to w zwykłych majtkach. Tym razem jak założyłem startówki to jakoś tak nagle poczułem mega doładowanie energią. A jak po przerwie postanowiłem znowu przećwiczyć dowolny to już wgl pewność siebie chęci i wgl motywacja skoczyła do niebotycznie wysokich granic Niby nic ale niesamowicie mnie to naładowało Tym bardziej się cieszę, że z msc nie ćwiczyłem dowolnego a okazuje się, że wciąz wszystko pamiętam wychodzi płynnnie. I o ile dostanę takową szansę do zaprezentowania go na scenie to jestem przekonany, że będzie to na 100% lepsze niż to co pokazałem w Sopocie.

Tak było na 9 dni przed Sopotem



Tak jest obecnie na 10 dni przed Kamienną. Gdzie i tak docelowa forma szykowana jest na później.....




.... a konkretnie na Diamonda


Zmieniony przez - infernol w dniu 2017-09-06 21:58:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
To zasługa Lukiego. Ja po Sopocie myślałem czy by czegoś w NAC'u w październku nie spróbować i tyle. Ponieważ cały czas uważałem, że nie reprezentuję sobą nic na tyle dobrego by już teraz móc próbować swoich sił w IFBB. Taki był plan, by w przyszłości próbować ale to dopiero za jakiś czas. Ale Łukasz dodał mi wiary we własne możliwości i już teraz będę starał się coś podziałać.

Wgl to do teraz pamiętam tę rozmowę, gdy mi napisał o Diamondzie to czułem naraz chyba wszystkie emocje jakie są I kompletnie nie potrafiłem sobie tego wyobrazić, bo po części było to jednym z moich marzeń, ale to w sumie lepiej tu zakończe bo zaraz całe opowiadanie napiszę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mati - Wiosna 2022

Następny temat

Między Nami zawodnikami

WHEY premium