SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 469632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Lubie ta nie zniszczalnosc treningowa na efie :D
Jaka dawka tego tussi? Nigdy ie próbowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A ja dopiero zaczynam obserwować

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
To zapraszam Bzyku

Dzisiaj DNT

Wpadło 40 min cardio rolowanie rozciąganie sauna

Od jakiś paru dni ssanie od tak nagle wskoczyło na wyższy lvl. W dnt gdzie mam lc wpadały spore ilości warzyw ( mowa tu o więcej niż 5kg ) Ale potem w miarę sie stopowałem i było oki. Dzisiaj znowu poszły grube ilości i co więcej brzuch płaski ja po 3h znowu głodny. I o ile wcześniej po zjedzeniu np 1,5kg na raz to był lekki dyskomfort, tak teraz kompletnie nic. Diż poszła taka porcja i od razu z miejsca ciuchy na siłke zabrane i cardio robione bez problemów. Problemów na kichach z trawieniem wzdęciam itd żadnych. Tylko apetyt obecnie taki, że o matko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
5 kg warzyw ponad ? Yebnięty typ hahahahaha

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134873
5kg nieźle xD a na jakich bazowałeś warzywkach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Cayek
Mnie to kusi natomiast na te treny/testy na wodzie jak będę na masie podchodził do rekordów Podobno fajne xD


A przemo nie ma czasem na oleju andro?

Jedrzej 5kg warzyw to nieźle szlaleś, az dziwne ze bez rewolucji, ja ogolnie tez sporo warzyw szamam, na redu wiecej niz na masie ale pod 5kg nigdy nie podszedłem:D

jak dla mnie 30mg efki z tussi i coffa jak byłem przed zawodami i roznie było z ochota na trening robiło przyjemną robote ;-0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Właściwie jak policzyłem to wyszło jednak tylko trochę ponad 5 no ale cóż x)

2x do posiłku mrożonka 450g (marchew kalafior brokul) 3-4 pomidory 6 ogórków

I taki posiłek 3x plus 1x taki sam tyle że 1 paka mrożonki

Jak patrzę jakie niektórzy mają ilości warzyw na redu do swoich posiłków to ja bym tam chyba ani razu nie był syty
Nie wiem czy to już podchodzi pod nadmierne rozciąganie żołądka czy coś ale grunt ze głodu dzięki temu aż tak nie odczuwama i idzie normalnie spać. No i tak jest tylko w dnt W treningowy też trochę idzie ale nie takie ilości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886900
A ja czasami jak zjem lekko ponad 1kg :D to się zastanawiam czy nie przesadzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
MARIAN 17
Cayek
Mnie to kusi natomiast na te treny/testy na wodzie jak będę na masie podchodził do rekordów Podobno fajne xD


A przemo nie ma czasem na oleju andro?

Jedrzej 5kg warzyw to nieźle szlaleś, az dziwne ze bez rewolucji, ja ogolnie tez sporo warzyw szamam, na redu wiecej niz na masie ale pod 5kg nigdy nie podszedłem:D

jak dla mnie 30mg efki z tussi i coffa jak byłem przed zawodami i roznie było z ochota na trening robiło przyjemną robote ;-0


Ja mam i andro i squibb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mati - Wiosna 2022

Następny temat

Między Nami zawodnikami

Wiecej