SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Siemanko
Złapałem trochę neta także dam info co u mnie
Tak wyszło że złapałem wirusa i od czwartku wylądowałem w szpitalu. We wtorek mają mnie wypuścić także od środy myślę rusze już normalnie
Wirus to choroba bostońska która leczył się sama, a sam też nie mam wszystkich objawów. I gdyby nie to że przez wysypke nie wyglądam to kompletnie nic mi nie dolega. Czuję się bdb 0 osłabienia czy jakichś objawów dla klasycznych chorób. Tym bardziej ciężkości jest mi tu usiedziec

Michy oczywiście nie ma. Rodzinka coś tam dowiezie ale no nie ma tu mowy o trzymaniu
Pol worka ryżu szpinak w formie papki i mała kiełbasa ciężko nazwać sycacym obiadem
Szkoda że to wszystko następuje teraz w moment gdzie zaczęło robić się naprawdę fajnie. Wiem że tak nie będzie ale gdzieś w głowie jest myśl że zaprzepaszczam szansę zrobienia fajnego progressu, do tego świadomość że gdy inni się rozwijają Ty nie stoisz w miejscu tylko wręcz się cofasz wcale nie pomaga
No ale co zrobic,jakoś trzeba przeżyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ja pierdyole co chwilę słyszę ze ktos w szpitalu to z tym to z tym. Teraz u ciebie znowu czytam. Maskara jakas w dzisiejszych czasach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Trzymaj sie Jedrek.. chwile odpoczniesz i wrocisz z jeszcze wieksza sila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
kilka dni odpoczynku nie zrobi zapewne nic złego tym bardziej jak nie jesteś osłabiony, minus tylko ta szamka.
Wracaj do zdrowia i lecisz dalej

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Siemka

Dobra to dzisiaj powróciłem do domu czuję się naprawdę bdb i jak na focie będzie widać po chorobie niemal nie ma śladu Także od jutra startuję na nowo i zacznę nadrabiać zaległości

Przez te parę dni w szpitalu rodzinka wpadała codziennie i przynosiła jedzenie także głodowac to nie głodowałem, ale nie wiem teraz czy nie przegiąłem w drugą stronę tym bardziej, że aktywności zerowo. Nie wiem czy w ciągu dni z 50 kroków nawet robiłem

Wpadało bardzo dużo bułek jogurtów naturalnych serków wiejskich trochę jakiegos sera topionego do bułek i jakieś owoce

Dzisiaj po powrocie i ogarnięciu się poszedłem na siłkę i zrobiłem godzinę cardio na bieżni. Przez ten pobyt zrobiła się ze mnie niezła cysterna. Lało się ze mnie masakrycznie. 5 min i już wszystko upocone było

Jutro z rana sprawdzę jeszcze wagę bo sam jestem ciekaw ale dzisij wpało już sporo warzyw więc jutro akurat może być słabo miarodajne

No i zestawienie jak to wyglądało po treningu 23 listopada i z dzisiaj po cardio



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na fotach w ogóle nie widać żebyś coś na jakości stracił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja też nie widzę żadnej różnicy ani w twardości ani jakości.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 472 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17050
Jak dla mnie też różnicy nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
No to jak widać w takim razie tylko psycha daje popalić. Już wiem co czuł Marian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
jest dobrze mordko dobrze widziec, ze wracasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mati - Wiosna 2022

Następny temat

Między Nami zawodnikami

WHEY premium