SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 473114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Większy ciezar idzie w 1 lub 2 cw, w zależności od dyspozycji dnia
Podobnie jest w drugim zestawie nóg, gdzie jest 1 cw w którym większy nakład postawiony jest na ciezar
Ale to jest jedno ćwiczenie
W pozostałych są albo większe zakresy, albo wolniejsze negatywy, lub rozne metody intensyfikujące jak rest pause, Wyciskanie na suwnicy nonstop przez 1 min, wykroki bez ciężaru do upadku, clustery, fst7 czy inne
Wiec to nie jest tak, ze tylko ciezar I ciezar

Przy treningu pull czy push jest podobnie, że 1 lub 2 cięższe cw a przy reszcie juz są wykorzystywane inne metody. A zarówno barki jak i plecy, były u mnie mocno odstajacymi partiami, lecz w końcu udało sie je nadgonić

Co do nóg przyznaje, że wciąż one mocno odstają i mają sporo do nadrobienia. Ale nie jest też tak, ze ślepo ciagle robie to samo. Bo chociażby w poprzednim planie, wykroki boczne, wejścia na step, rozne ustawienia stop, rozne ćwiczenia, rozne zakresy
Wiec naprawde staram, się próbować na rozne sposoby je zaatakować
Rozważam by w kolejnym planie dac wiecej cw wykonywanych jednonóż bo może w końcu zaskoczą
Gdzie i tak, mimo wszystko nieco chyba ruszyły


A za każdą uwagę czy radę serdecznie dziękuję, bo biorę je zawsze pod uwagę, tymbardziej jeśli dzieki nim moge zacząc robić coś lepiej



Zmieniony przez - infernol w dniu 2021-12-05 16:50:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siady w Twoim przypadku spróbowałbym robic na shmicie ze stopami ustawionymi jakby pod sobą, piszesz ze robisz czasem wolny negatyw- tu dla lepszej kontroli progresu rozpisalbym z gory tempo i sie tego trzymał. Ogólnie zmniejszył bym też objetosc na jedej sesji nog a dałbym je trochę częściej.


Zmieniony przez - MatiMlody w dniu 2021-12-05 16:58:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
dokłądnie, może robjąc taki siad, tak niecelowo obciążający czwórki z takim cięzarem, na tyle się przepalasz, że do nastepnej sesji nadal się nie regenerujesz (CUN), a jednocześnie nie dajesz bodźca (nowego) do miesni (czwórki). W skóricie, ćwiczysz CUN i zbyt mocno obciążasz stawy, sciegna w stosunku do zbyt małego obciazenia mięśni (ZBYT MAŁEGO NA NOWY BODZIEC). Sam nie potrafisz, szukaj z trenerem bo szkoda zdrowia i czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dziś właśnie gadałem z ziomkiem na Silowni o siadach bo zmienił zwykle na hacki i mega zadowolony ale pomijając ten fakt on tez zawsze lubił ciężko poprzysiadac i sam stwierdził ze przy seriach na plus 200kg czuł wszystko inne mocno niż czwórki bo najważniejsze było żeby wstać a jak doszła dobra kontrola każdego pow to mniejszy ciężar robi go mocniej jak ten co było na maxa chodzi oczywiście oceny pod katem czucia czwroglowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Okej rozumiem
W takim razie sprobuje nieco inaczej do tego podejść
Zmniejszę ciezar, do tego postaram się jeszcze mocniej kontrolować tempo, I zacznę je wykonywać na smithie
Zobaczymy czy taka zmiana się sprawdzi

Dziękuję każdemu za radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
ciśnij! będę kibicował nadal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Bez zbytniego rozwodzenia się
Bo nie mam na to sil
Mialem stan zapalny na najszerszym
Ale w zaden sposob mi on nie przeszkadzal, nie był odczuwalny nie bolał i wszystko ok

Wczoraj jednak podczas wiosła poczułem jakby naciągnięcie i palenie
Spuchł jak cholera

Dzis z rana palenie ustało ale dalej bolał
Takze usg i zaj**ista diagnoza

Zerwany brzusiec
Czyli coś jakby dziura w środku

Dzis mam się umówić do chirurga I ten podejmie dalsze kroki co do leczenia
Operacja niby nie ma być konieczna
Wiec chociaz taki plus

Ale raczej dluzsA przerwa mnie czeka

To jaka wściekłość i bezradność obecnie odczuwam to wrecz niepojęte

Jeśli ktoś ma jakikolwiek pomysł który mógłby chociaz odrobine w tej sytuacji pomoc będę naprawde mocno wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mati - Wiosna 2022

Następny temat

Między Nami zawodnikami

WHEY premium