SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 469627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Relacji jakiejś większej nie będę zdawał a przynjamniej na razie bo brakuje mi na to czasu.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to dodałem na swoim prywatnym fb trochę większy wpis, także nie ma problemu by wyszukac po imieniu i nazwisku i znaleźć

Co do wagi to ogólnie wyszło tak

Maks docelowo miał wychodzić wagówce
We wtorek miał 82 potem nagle w srode 83 i w czw 84 i cały czas mu sie to 84 trzymało
Jak przyjechlismy w sbt na weryfikacje wyszło ze ma rowne 83. Podszedł Pan Andrzej Brzezinski ten przedstawił mu sytuacje i wyszło, że oni ogólnie przyjmują nadwyżkę wagi do 2,5kg. Bo to nie jest okres w ktorym ma byc forma, bo te zawody są eliminacjami na MS i to tam ma byc wszystko tip top. W tym momencie przymkneli na te 0,5kg Maksa nadwyżki oko.
Ja się normlanie zważyłem pokazało 97,5

Nastepnego dnia, jak byliśmy na miejscu Maks stwierdził, żebym spróbował zapisac się do drugiej kategorii. Nie wiem dlaczego nie pomyślałem o klasyku w pierwszej kolejności tylko o wagówce no ale poszedłem i babka była niechętna ale koniec koncow się zgodziła. Koniec koncow wyszło tak, że mnie jednak nie zwazyli

Czyli mam wychodzic w kat 90 i 100 i wszystko spoko

Jak było po starcie 90 to przyszedł organizator i stwierdził, ze jednak nie moge w 2 wagówkach i jak już było 90 to nie ma opcji ze bd tez i w 100. Po prostu sie na to nie zgadza i tyle. Ze jak chciałem brac 2 to trzeba było uderzac w klasyk. No i tak się okazało, ze kat 100 poszła

Ale mimo, że może się to wszystkim wydawać nieprawdopodbne to sądzę, że udąłoby się wejśc w wadze do 90, bo raz ze czulem sie naprawde bardzo lekki
I 2, był tam katering, po zawodach naładowałem do pojemnikow full piersi z kurczaka gotowanej w ziołach oraz warzyw mieszanka marche kalafior brokuł. Naprawde full tego było. Tyle, że dzis z rana nie obudziłem się głodny

Także jedzac duże ilości warzyw do tego błonnikowych i mocno siedzących na kichcach, do tego mnóstwo tych piersi z kurczaka oraz wypijając w trakcie trasy 4l wody i tak jak się dziś zważyłem na czczo gdzie tu nie było mowy o pustch kichach bo to po prostu czułem miałem 93,6

Więc naprawdę uważam, że te 90 w tymo moencie ważenia wtedy byłoby jak najbardziej realne

Jednak tez z owych wymienionych względów wiem, że mimo tego, że jestem pewien na 99% pewien że ta waga byłaby zrobiona to jednak ten 1% sprawia, że całej wygranej nie mogę uznać za w pełni zasłużoną.

Kto widział wpis na fb czy rozmawiał ze mną to że naprawde szczerze się z tego ciesze i tak jak pisałem jestem na 99% pewien tej wagi ze ona by taka bylo

No to jednak ten 1% wszystko psuje

Bo ten 1% sprawia ze jednak znikama ale jednak jest niepewność, mimo że przysiegam na wszystko ze jestem pewien ze ta waga by była zrobiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Bo tak było

Ale po powrocie do domu z pełnymi kichami i wypitymi 4l wody serio na czczo waga 93,6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
Ale właśnie nie można tak myśleć, bo jakbyś na dany moment weryfikacji miał ważyć 7kg mniej niż ważyłeś, to przecież cały bps przebiegałby inaczej, jadłbyś wcześniej dużo mniej, forma byłaby zupełnie inna. Oczywiście nie mówię, że zaraz na tyle gorsza, że byś nie wygrał I nie chodzi o jakieś umniejszanie sukcesu, broń Boże. Po prostu dziwna ta cała sytuacja, i nie wiem jakbym się czuł, jakbym wiedział że przegrałem z zawodnikiem, który był za ciężki o 7kg do mojej kategorii. Gdzie doskonale wiem, jak to jest walczyć o limit do samego końca, i ile to kosztuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Wiem, dlatego jak powiedziałem cieszę sie z tego, ale nie traktuję tego jako w pełni zasłużoną wygraną

Nawet nie wiem czy wgl w jakimkolwiek procencie mogę to traktować za zasłuzoną

Na FB o tym nie pisałem bo nie chce by wyszły jakieś smrody z tej federacji ale z tego co słyszałem to dośc dużo zawodników nie do konca trzymało limit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Jeszcze taka prośba jeśli można

Wrzuciłem dowolny i jeśli by sie ktoś mógl wypowiedzieć to byłbym wdzieczny

Ale wolę usłyszec przede wszystkim co kuleje najbardziej i co jest nie tak, anizeli to co wyszło, jesli cokolwiek wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
Ale to nie Twój wybór i Twoja wina, wygrana to wygrana, a przede wszystkim liczy się forma, którą miałeś znakomitą No ale żeby za kolorowo nie było - pozowanie faktycznie do poprawy. W pozach bokiem chowasz klatkę, zamiast ją eksponować. Plecy tyłem jakby nie rozłożone do końca. To z tych fot co widziałem na fb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Łukasz co do klatki mówił mi to samo i naprawdę nad tym pracuję ale kurde no nie mam pojęcia dlaczego mi to nie idzie

Z plecami prawa strona nieco przykurczona i tutaj bez fizjo za wiele nie podziałm niestety. Pan Andrzej powiedział, że jeszcze poza bicepsy tyłem na pewno do poprawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mati - Wiosna 2022

Następny temat

Między Nami zawodnikami

WHEY premium