SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 469777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Tak to wygląda obecnie







Zmieniony przez - infernol w dniu 2021-05-14 18:57:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Fotki jako kadry z pozowania
Dlatego nie widać za dobrze całości, a nie chciało mi się już ich poprawiać

W porównaniu do kwietniowego npc jest niebo a ziemia
Przynajmniej na chwile obecna jest doslownie pod każdym względem bez porównania

Z formy rowniez jestem zadowolony



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Na czczo









Zmieniony przez - infernol w dniu 2021-05-15 09:19:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jędrzej forma wyszła super, gabarytowo w klasyku to chyba nikt nie miał podjazdu ale CP to totalnie nie dla Ciebie kategoria. Jestem pewny ze w ciężkiej byłbyś oceniony dużo lepiej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21360 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868860
No ja to samo u siebie pisałem, sam sobie w kolano strzelasz tym klasykiem. A robisz ja prawdę świetne wrażenie. Ale nie jako klasyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393369
Tak jak piszą chłopaki, tylko ciężka.
Trochę trzeba jeszcze dobudować ale spokojnie dasz radę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232
Dowalisz nogi i będzie kosmos!

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Dziękuję bardzo wszystkim

Z tą ciężką to poprostu uwazalem, ze sie kompletnie nie nadaje bo... obecnie duzo za słaby jestem. No i faktycznie nie mam raczej co o niej myslec dopóki nie uda się poprawić nóg
W drodze powrotnej do domu myslałem nad tym i doszedłem do wniosku, że chyba faktycznie w tę stronę powinienem iść. Bo coraz więcej osób mi to mówi
A idealnie podsumowuje to wszystko pewne powiedzenie

Ze gdy jedna osoba Ci mówi, że jeteś pijany możesz się tym nie przejąć, gdy mówi Ci to druga, to moze faktycznie warto się nad tym zastanowić, a gdy trzecia lub więcej, to nie ma co dyskutowac tylko najlepiej iść już położyć

Także wnioski już raczej wyciągnięte, i wiem w którą stronę powinienem iść, bo faktycznie to CP raczej nie dla mnie
Nie mniej jednak, same zawody i tak były bardzo fajnym doświadczeniem, bardzo dobrze się bawiłem, dały sporo radości, no i przede wszystkim, bez zadnych problemow w porownaniu do kwietniowej edycji
Trawienie ok, brzuch nie wydety jak piłka, kontaktowałem i normalnie rozmawiałem, i faktycznie czerpałem radość z tego wszystkiego
A nie jak poprzednio, że miałem wrażenie, że się za chwilę obalę, a w głowie tylko mysl, ze ja chce już do domu

Jutro lub pojutrze postaram się napisać nieco więcej, bo dziś trochę czasu brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Niestety Tydzień okazal się być dużo bardziej intensywny niż jak przypuszczałem. W dodatku musiałem wrócić do prowadzenia zajęć w szkole, także ilość wolnego czasu została mocno ograniczona

Dlatego jak podsumowanie pozwolę sobię umieścić to samo co już wrzuciłem na swoje profile w mediach



A imieniny obchodzę tak
Czyli drugi dzień zmagań na @olympia_amateur_poland_ifbbpro
Tym razem startując w kat Novice PRO Qualifier, i zajmując 4te miejsce
Podobno jest ono najgorsze bo tuż za podium, jednak ja z wyniku jak i formy którą udało mi się przygotować jestem naprawdę zadowolony
I tutaj duże podziękowania dla @luk.mik z którym miałem możliwość przedyskutować różne rozwiązania, no i przede wszystkim za wylewanie kubła zimnej wody na głowę, gdy załączał się tryb paniki
Poza mną w kat był jeszcze jeden Polak, zwycięzca kategorii, a tak to same osoby zza granicy
Bardzo fajnym i ciekawym doświadczeniem jest możliwość sprawdzenia się na tle zawodników z innych krajów, i ile jeszcze brakuje do topki. Choć ja osobiście takiego wyjścia nie potrzebowałem, bo i bez tego doskonale swoje braki znam
Poziom uważam, że był naprawdę wysoki, zarówno pierwszego dnia jak i dzisiaj co jest bardzo dobre, bo jak się mierzyć to z najlepszymi
Od wielu osób usłyszałem, że jednak CP nie jest kat odpowiednią dla mnie, i że powinienem startować w ciężkiej. Zastanawiając się nad tym i analizując pewne rzeczy, chyba sam zaczynam się ku temu skłaniać. Także plan na przyszłość chyba powoli się właśnie nakreśla, lecz na to dużo czasu potrzeba. Na szczęście pod tym względem jestem bardzo cierpliwy
Poki co 2l coli wypite w 10 min, która okazała się być zbwieniem
A od jutra powrót na normalne obroty i działamy dalej


Ogólnie z samych zawodów jestem zadowolony, ciekawe doświadczenie, do tego fajnie bylo w koncu się spotkac na żywo z Przemkiem, Mateuszem, Mariuszem czy ponownie z Konradem i zamienić kilka słów
Poziom zawodów wysoki, co akurat jak dla mnie bardzo na plus, bo wolę mierzyć się znajlepszymi i pośród nich zajać 5te lub 4te miejsce jak to miało miejsce tym razem, niż być najlepszym wśród słabszych
Choć przyznam, że myslałem, że w sobotę pójdzie mi nieco lepiej, no ale cóż. Może następnym razem się uda
Największym plusem tego startu bylo to, że żadne, dosłownie ŻADNE problemy które miałem poprzednim razem nie występowały. Normalnie kontaktowałem, nie byłem skrajnie wycieńczony, i tak jak poprzednim razem miałem takie wrazenie tylko by jakoś to wszystko przetrwać. Tak teraz niesamowita frajda i zabawa płynąca ze startu. Myślę, że to kwestia tego, że nie musiałem na siłe zbijać wagi więc ani troche nie odbiło się to na samopoczuciu, do tego 0 problemów z brzuchem
Także ogólnie jak najbardziej zadowolony

I w końcu definitywnie zrozumiałem, która kategoria będzie dla mnie docelowa i w którą stronę powinienem iśc. Dlatego w planach jeszcze 1 start, potem ciut dłuższy okres roztrenowania bo czuję, że potrzebuje i stopniowe budowanie mięcha. Może jeszcze dodatkowo wpadnie jeszcze 1 start, ale to już czysto for fun, tak jak to było w Łodzi, czyli bez ądnego bpsa, diurow, odwadniania i ładowania. Poprostu od tak wyjście z miejsca tak jak jestem, ale to jeszcze zobaczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mati - Wiosna 2022

Następny temat

Między Nami zawodnikami

Wiecej