SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4522 Napisanych postów 35799 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263144
Czekam na powrót Gusa

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Co do walki Izu to wg mnie pokazał, że może namieszać w HW. Może nie jest to materiał na mistrza, ale szybkość, dynamika, szczena świetne. Wystrzelał się w 2 r., ale jak zacznie walczyć w bardziej strategiczny sposób to jeszcze nie jednego dobrego ciężkiego ogarnie.

Wygrana Zimnocha cieszy 33 lata ma, więc sporo, ale może jeszcze coś ugra.

Gus mam nadzieję, że wygra przed czasem. Chciałbym go jeszcze zobaczyć w walce o pas i musi pokonać b. wyraźnie Glovera. CIągle w nim widzę material na mistrza, neich tylko pójdzie do lepszego gymu.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2017-02-26 17:05:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4522 Napisanych postów 35799 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263144


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4522 Napisanych postów 35799 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263144


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ciekawy jestem z jakim nastawieniem wyjdzie do walki Gustafsson. Jak wszystko będzie ok, to dzięki swoim warunkom i zapasom może to wygrać, ale z drugiej strony Teixeira potrafi mocno uderzać i jakiś cios może wejść.


mmajunkie.com

Dominick Cruz chce zobaczyć jak pójdzie walka między Codym Garbrandtem i T.J’em Dillashaw

Były mistrz wagi koguciej Dominick Cruz wie, że walka między T.J’em Dillashaw i Codym Garbrandtem będzie nieunikniona, ale on chce zobaczyć tę walkę.

W ostatnim odcinku Joe Rogan Experience, Dominick Cruz dyskutował na temat kolejnej walki między aktualnym mistrzem Cody Garbrandtem oraz zajmującym #2 miejsce w rankingu byłym mistrzem T.J’em Dillashaw. Walka ta zaplanowana jest na finał The Ultimate Fighter 25. Więcej





ExtraWalki.pl przedstawia walkę wieczoru gali Poznań Fight Night, w której w pojedynku grapplingowym zmierzyli się Borys Mańkowski i Mateusz Gamrot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ziomy w sumie GSP to zasługuje na walkę o pas w jakiej kategorii by nie zechciał IMO tyle obron w półśredniej ,powinien dostać title shota w LW/WW/MW ,w sumie w jakiej by kategorii by nie chciał ,problem w tym ,że Bisping nie zbyt na to zasługuje moim zdaniem ,fakt znany Angol walka się sprzeda itd ,ale GSP vs Romero w sumie też by się sprzedało zayebiście szczególnie jak Yoel odłączy Bispinga live on Pay per view .pozatym Bisping vs Romero to może być Co Me do Conor vs Tony/Khabib w Lipcu dajmy na to i Mike dostanie swoje odchodne ...

Tutaj GSP zestawiłbym z Andersonem Silvą jeśli ten pierwszy ma zamiar iść po ten pas w MW...Obaj ładnie zarobią i nie przyblokują średniej.

Ale nie chce mi się wierzyć ,że jest taka rozpiętość od MW do LW ,czyli ile teraz waży George?

w średniej w dniu walki spokojnie mają około 205 lb ,jeśli trzyma taką wagę ,zakładając że doyebał będąc na emeryturze i nie mówię o wadze ,że jest zalany, skąd gadka o lekkiej... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
GSP ważył w WW w dniu walki coś około właśnie 200lb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
~15 kg więcej? potwierdzone info? bo jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby aż tyle
chyba, że 185 to około 200 xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175



Zmieniony przez - grind w dniu 2/26/2017 9:14:43 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No właśnie miał ważyć coś ok. 90kg. Też byłem zszokowany. Tutaj na forum zresztą była o tym mowa.

tutaj na szybko znalazłem, że 190-195 lb

http://bleacherreport.com/articles/421140-weight-cutting-in-the-ufc


Zmieniony przez - pilek w dniu 2017-02-26 21:27:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium