SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 723806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
remcyk
kabo9
Gwidu, ale jak możesz się zgadzać albo nie zgadzać jak zdradziłeś BB zanim w ogóle zdążyłeś coś zbudować?

nie ma tego białka dużo, a na swój wiek to już w ogóle





Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-08-08 19:50:37

z wiekiem niestety trzeba ograniczyć białko. 1,5 na kg to max.
Chyba że jesteś na saa
Nerki Ci na starość podziękują.


Myślę, że na starość to mi wszystko w ciele podziękuje...nie tylko nerki, stawy na pewno, a pewnie zejdę na zawał i to nie jako staruszek... jak zresztą wszyscy moi protoplaści a ludzie i tak powiedzą, że przesadził z ćwiczeniami w tym wieku i serce nie wytrzymało

Zmieniony przez - maceek w dniu 2016-08-08 20:51:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
remcyk
Zaobserwowałeś już jakieś zmiany w sylwetce po tych paru dniach?

Tak. Zmiany spore, zwłasza po treningu. Gdy napcham się węglami, wyglądam jak Święty Mikołaj
Tak poważniej, to przybyło mi ok 4kg mięśni, znaczy się wcześniej ważyłem 76kg, aktualnie 80kg, a skoro nie zmienił się poziom tkanki tłuszczowej musi mięśnie urosły
A tak zupełnie poważnie, to mięśnie są pełniejsze, ale to zasługa węgli. Na jakieś zmiany, o ile będą muszę jeszcze poczekać.

Gwid
zaczynam powoli niestety zgadzać się z Maćkiem co do białka w diecie, te 2,5 to za dużo ale poczekam aż sam do tego dojdziesz może ty będziesz wyjątkiem i biblijnym mesjaszem BB

Wiesz Gwidu, na redukcji, na tłuszczówce, nie zaprzeczę, a nawet zgodzę się z tym, że białko powinno być nisko. Jeśli jednak w planach mam budowę jakichś mięśni, wolę dostarczyć za dużo protein, niż za mało. Z mądrych badań wynika że anabolizm ma przeważać nad katabolizmem i ja się z tym w pełni zgadzam, tym bardziej że mi to smakowo na rękę
Tego co Kabo napisał pod Twoim adresem, nie skomentuję, bo za mało się znamy Kabo może sobie na więcej pozwolić

Na SAA nie jestem, Boże uchowaj. Widzę że nikt do tej pory nie podjął tematu DAA w mojej suplementacji, więc krótko sam o tym napiszę.
Redu trochę odbiło mi się na hormonach, doszedłem więc do wniosku że krótka suplementacja pomoże mi wyleźć z dołka i ... pomogła. Będę w domu niedługo to porobię badania.

Zodzę się również z Ojanem. Im człowiek starszy, tym, więcej białka potrzebuje. Zważyszy na t iż zapotrzebowanie z wiekiem spada, te większe ilości wcale nie są większe. W moim przypadku, przy dużej podaży warzyw, przy 4-5 litracha wody dziennie, nie odczuwam żadnych skutków ubcznych wysokiej podaży białka,

I trening

Rozgrzewka - 10 minut

Kettlebell Front Squat - 2KB32 - 5x8
Kettlebell Front Squat - 2KB24 - 5x12
Przerwy pomiędzy seriami 90s, pomiędzy ćwiczeniami 120s

Kettlebell Dead Lift - 2KB66 - 5x8
Romanian Dead Lift - 70kg - 5x15
Przerwy j/w

Squat - CC - 5x50

Rozciaganie - 20 minut

Komentarz do treningu
Trochę zmieniłem formułę treningu. Póki nie będzie sztangi pod ręką, póty będzie freestyle. Może i domsy nie są wyznacznikiem dobrego treningu, ale ... dla mnie są i jeśli nie mogę chodzić przez kolejne trzy dni to nie zarzucę sobie że się na treningu opieprzałem.

Zrzut z movescount


When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kabo9
Gwidu, ale jak możesz się zgadzać albo nie zgadzać jak zdradziłeś BB zanim w ogóle zdążyłeś coś zbudować?

nie ma tego białka dużo, a na swój wiek to już w ogóle



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-08-08 19:50:37


tak wiem że jako wyklęty z topików BB w tym dziale już nie powinienem się odzywać ale i tak się odezwę bo najzwyczajniej w świecie nie byłbym sobą powiem co zauważyłem, od 2,5 miecha jestem na spokojnym redu aktualnie na 2,8 w DT i 2,4 w DNT i białko jest do 200g i to często 150 mięso a 50 nabiał a moje barki przez trening 5 razy w tygodniu urosły jak nigdy w życiu. Więc zaczynam podejrzewać że najzwyczajniej w świecie przeginałem z białkiem( nieraz +250) a miałem za małą intensywność myśląc że mam tak dużo i tak ciężkich treningów 5 razy w tygodniu to minimum na aktualnym poziomie aby cokolwiek rosło

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
kurczę Gwid przeczytaj co sam napisałeś

Gwid
od 2,5 miecha jestem na spokojnym redu ... a moje barki przez trening 5 razy w tygodniu urosły jak nigdy w życiu.


bo mi się od razu skojarzyło, że szukałeś mesjasza w Szajbie a to TY nim jesteś , ALLELUJA

teraz czekam na foto tych wielgachnych barów

Ja tam podzielam poglądy Szajby a także Ojana i białka nie zamierzam sobie żałować . Chociaż teraz akurat delikatnie bo nie ćwiczę, ale liczę na szybsza regenerację, więc lecę tak 2-2,5g .


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-08-08 22:43:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Gwid


tak wiem że jako wyklęty z topików BB w tym dziale już nie powinienem się odzywać ale i tak się odezwę bo najzwyczajniej w świecie nie byłbym sobą powiem co zauważyłem, od 2,5 miecha jestem na spokojnym redu aktualnie na 2,8 w DT i 2,4 w DNT i białko jest do 200g i to często 150 mięso a 50 nabiał a moje barki przez trening 5 razy w tygodniu urosły jak nigdy w życiu. Więc zaczynam podejrzewać że najzwyczajniej w świecie przeginałem z białkiem( nieraz +250) a miałem za małą intensywność myśląc że mam tak dużo i tak ciężkich treningów 5 razy w tygodniu to minimum na aktualnym poziomie aby cokolwiek rosło


Śmiem podejrzewać, że wcześniej nie bardzo tyrałeś te barki
Teraz na CF porządnie dostają w dupę, to i rosną (puchna na deficycie)

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kabo9
kurczę Gwid przeczytaj co sam napisałeś

Gwid
od 2,5 miecha jestem na spokojnym redu ... a moje barki przez trening 5 razy w tygodniu urosły jak nigdy w życiu.


bo mi się od razu skojarzyło, że szukałeś mesjasza w Szajbie a to TY nim jesteś , ALLELUJA

teraz czekam na foto tych wielgachnych barów

Ja tam podzielam poglądy Szajby a także Ojana i białka nie zamierzam sobie żałować . Chociaż teraz akurat delikatnie bo nie ćwiczę, ale liczę na szybsza regenerację, więc lecę tak 2-2,5g .


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-08-08 22:43:52


kabo taki jesteś przenikliwy warszawiak a Tobie nadal trzeba pisać jak krowie na rowie bo nie przemyślisz tylko walisz sloganem jak politycy PO czy PIS żeby tylko coś powiedzieć co zbulwersuje. będziesz wk***iajacym teściem kiedyś. nie pomyślałeś że może moje redu nie jest fizycznie redu tylko jest na 0 albo na rekomp? co z tego że zszedłem z 4,5 kkcal na 2,8? może nie mam tyle mięśni co ty albo mój wysiłek nie był taki wielki jak u Ciebie pomimo iż zdawało mi się że ciężko trenuję?

może moje ciało nie potrzebuje 2,5 - 3,0 g żeby rosnąć tylko zadowala się ilościami 1,8-2,2?

wytłumacz mi fenomen w takim razie Ojana że je 2,5 - 3,0 g białego a z zawodów na zawody coraz mniejszy ale za to docinka coraz lepsza?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131215
ojan jest coraz mniejszy gdyż zafascynował się kulturystyką klasyczną i nie mógł więcej ważyć!
Najlepiej wyglądałem przy 67kg
Teraz chcę być mistrzem na MPJiW w kat. +60 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
_Szajba_


Śmiem podejrzewać, że wcześniej nie bardzo tyrałeś te barki
Teraz na CF porządnie dostają w dupę, to i rosną (puchna na deficycie)


wcześniej przez 3 miechy na siłce na masie na barki trenowałem 2 razy w tygodniu po ~250 ruchów na sesje wiec nie wiem czy to jest mało. raczej dużo jak na zwykłego trenującego.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid kończąc temat to moim zdaniem nie robisz żadnego rekompu ani barki nie rosną. Dociąłeś się trochę, zlazło fatu i barki wydają się optycznie większe bo lepiej oddzielają się od mięścni ramion. Normalna sprawa. Ale jak tam chcesz - rośnij duży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid
od 2,5 miecha jestem na spokojnym redu ... a moje barki przez trening 5 razy w tygodniu urosły jak nigdy w życiu.

Gwidu, pokaż barki, które "urosły jak nigdy w życiu"


Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2016-08-09 09:46:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

WHEY premium