SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 307584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Dzis pierwszy raz od nie pamietam juz jak dawna musialam zrobic dodatkowy off, niestety tak mnie bolal brzuch ze nie moglam sie nawet za bardzo wyprostowac, nie pomogly przeciwbole, wciaz mnie boli ale juz znosnie, no ale na zebranie sie na trening juz za pozno, i jeszcze jakos 2 posilki planuje dzis zmiescic

W ogole na treningu w piatek, czyli 4 dni temu robilam lydki (calf press), sporo powtórzen było i dosyć ciężko zrobilam, nigdy jeszcze nie miałam takich domsow jak po tym treningu, po 1-2 dniach miałam tak obolałe łydki że nie byłam w stanie za bardzo nóg prostować w kolanach, heh, troche dziwnie chodzilam na lekko ugiętych kolanach, tragedia, dopiero od dziś jest w miarę normalnie i moge juz chodzic po ludzku
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
Przyznam, że domsy łydek to najbardziej irytujące domsy jakie istnieją! Wprawdzie ja praktycznie łydek nie trenuje, więc rzadko je miewam ale najczęściej dopadają mnie po górskich wyprawach i wtedy jest płacz

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
To powiem Wam, że łydek to jedno, ale dla mnie jeszcze gorsze są na piszczelowych
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
No jak się przerzucam z jakichś sportowych butów na glany to zawsze mam domsy na piszczelowych. Mega irytujące.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
Jak jakiś czas temu wróciły do treningu to chodziłem jak bym miał nogi połamane żadnego ruchu w stawie skokowym nie mogłem zrobić
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13802 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
I dlatego łydeczek nie robię.... Dawno temu miałam faze na łydki i jak po schodach nie dawałam rady w pracy schodzić to mi przeszło. Domsy łydkowe sa straszliwe!
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
A ja chce miec fajne duze lydki! I robie takie duze domsy to przez długą przerwę w treningu łydek, jak teraz będę ten trening powtarzać co tydzień to już nie będzie tak źle
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
Macie rację w sumie z tymi piszczelami - to jest chyba jeszcze gorsze niż ból łydek.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619822
Najgorsze to są skurcze łydek w nocy. Człowiek chce nogę wyprostować i nagle skurcz... i łzy w oczach

Zakwasy w łydkach mam zawsze po biegach górskich z dużymi przewyższeniami. Można się przyzwyczaić
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
Żona ostatnio miała sińca na pół uda bo mnie złapał skurcz w nocy, a to w środku nocy to się tak spiąłem, że ją kolanem uderzyłem w udo.
Ale miałem taki skurcz, że nie mogłem rozciągnął łydki, a następnego dnia miałem obolałość łydki taką, że po treningu takiej nie mam.
Ale skurcz mnie trzymał z 30 sekund
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

electro
Polecane artykuły