W ogole na treningu w piatek, czyli 4 dni temu robilam lydki (calf press), sporo powtórzen było i dosyć ciężko zrobilam, nigdy jeszcze nie miałam takich domsow jak po tym treningu, po 1-2 dniach miałam tak obolałe łydki że nie byłam w stanie za bardzo nóg prostować w kolanach, heh, troche dziwnie chodzilam na lekko ugiętych kolanach, tragedia, dopiero od dziś jest w miarę normalnie i moge juz chodzic po ludzku


