SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 307523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
Może zamów jedne i drugie i zobacz w których ci wygodniej
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Chyba wlasnie tak zrobie :)
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
A dlaczego chcesz kupić buty ciężarowe? coś przeoczyłem i pisałaś o tym?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Bo mam przerzucic sie na high bara, robic glebiej, ok dla mnie chociaz nie mam idealnej dzwigni do high bara, zobacz sobie na stronie 146 u mnie, tam wrzucilam ten moj przysiad, bedzie mi o wiele lepiej w butach do siadow, stad te buty
Ale ja sie nie znam na butach, nigdy zadnych nie mialam, stad taka moja rozkmina jakie bylyby najlwpsze


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-12-17 19:40:18
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
Na pewno będzie Ci łatwiej przysiadać w takich butach pytanie czy to nie kwestia mobilności choć u kobiet rzadko się zdarza
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
rion10
Na pewno będzie Ci łatwiej przysiadać w takich butach pytanie czy to nie kwestia mobilności choć u kobiet rzadko się zdarza

Moze tez kwestia mobilnosci, ale przyznam szczerze ze wole juz robic siady i progresowac w butach z taka mobilnoscia jaka mam niz tracic czas na karkolomna prace poprawy mobilnosci i odwlekanie robienia ciezszych siadow to taka kalkulacja co mi sie bardzoej oplaca. Nie sadze ze takie podwjscie mi zaszkodzi. Lepsza mobilnosc zawsze wazna, ale taka jak mam teraz nie jest zla.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Wczorajszy DT 2 back + arms
1. Pull downs 4x 12 (40kg) (one arm 18kg) (34kg) (32kg)
2. One arm DB row 4x 12 (26kg)(24kg) (24kg) (24kg)
3. Seated cable row 4x 15 (40kg) (38kg) (38kg) (36kg)
4. DB curl 3x 12 (10kg) (10kg) (10kg) (10kg)
5. Triceps overhead extension 3x 12 (7kg) (7kg) (7kg) (one arm 7kg)
6. Cable curl 3x 15 (25kg) (23kg) (23kg) (18kg)
7. Cable pressdown 3x 12 (27kg)(27kg) (23-23-27kg) (18kg)

Lubie bardzo ten trening, jakas taka moc we mnie wyzwala, hehe, nie ma to jak nieskomplikowane ale konkretne pompowanie łap
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
DT 3 Lower body
1. goblet squat 3x15 (24kg) (22kg) (22kg) (20kg)
2. rdl 3x12 (65kg) (62,5kg) (57,5kg) (55kg)
3. DB stiff leg dl 3x12 (2x24kg) (2x22kg) (2x22kg) (2x20kg)
4. smith sumo squat 3x8 (45kg) (42,5kg) (40kg) (40kg)
5. glute kick back 3x15 (33kg) (32kg) (29kg) (26kg)

Dzis super trening, ewidentnie trend w gore jesli chodzi o sile i wytrzymalosc, chyba ten dodatni bilans juz sie ladnie wkrecil, tez na wadze w ostatnim tyg +800g.

A to sumo squat na smithie jakos trudno mi wyczuc, jakos nie moge sie dobrze ustawic, ale tez chyba troche lepiej dzis z tym bylo, wiec moze juz zaczne wiecej dokladac z treningu na trening.


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-12-18 22:04:48
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Tylko jak już kupisz te buty to używaj ich tylko do siadów, bo w wielu ćwiczeniach będą Ci angażowały i czwórki i inne mięśnie - co zazwyczaj nie jest korzystne.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Tak tak, tylko do siadow chce.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

electro
Polecane artykuły