SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 212296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108214
Ja mam pelne zaufanie do mojego trenera, bardzo fajny gosc jest, nie bedzie mi dokrecal sruby bez sensu nawet jak bede miala (a mam) parcie na kolejne starty, a jaki jest cel i priorytet to wiemy (lepsza wersja w kolejnym sezonie).

Viki, takich bardzo konkretnych planow kiedy kojejne starty to nie ma jeszcze :) napewno potrzebuje troche czasu na poprawe sylwetki, wiec mysle ze nie wczesniej niz za rok gdzies bym wychodzila :)

Patik, dzieki, no ja jestem z siebie bardzo zadowolona i dumna, bo nigdy w zyciu nie przypuszczalam ze ja w moim wieku jeszcze gdzies moge wyjsc na jakakolwiek scene, zrobic sylwetke na milym dla oka poziomie bez bomby, co raczej jest niepopularne i niecodzienne obecnie, bo efekty z zalozenia beda gorsze, ja te kilka lat pracy nad tym traktuje jako przywilej a nie poswiecenie, to jest dla mnie ogromny fun :)


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 23.10.2023 10:19:19
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 278 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5542
Paatik
Paradoksalnie - jakby coś sobie ewidentnie zepsuł miałby psychicznie mniej pod górkę....
hannibal - a biegasz jeszcze?



Sytuacja była taka, że na jakieś 8 km przed końcem przeciągnęli nas po bagnach, które normalnie w lutym na podlasiu są zamarznięte, a w tym roku wszystko płynęło i błota/wody było do połowy łydek...i tak przez 2 km przez taki bagnisty las z powalonymi drzewami...z przetrenowania wcześniej po prostu organizm nie wyrobił i zostałem mocno w tyle. Jeszcze gorszym był fakt, że po wyjściu z tego bagna byłem tak zafiksowany na fakcie że właśnie straciłem całą przewagę i jestem po czasie na ostatnim punkcie odżywczym (6 km przed końcem), że z wyczerpania nawet nie przyjmowałem do wiadomości, że jeszcze by mnie puścili na te 6 km...i zrezygnowałem.

Tak, biegam, wracam teraz najpierw do walki z wagą bo mi się przybrało konkretnie..ale jeszcze z początkiem października machnąłem 35 km po tych samych lasach ....teraz zrzucanie wagi i rozsądne spokojne podejście. Wytrzymałość mi została, w przyszłym roku albo setka po płaskim na podlasiu, albo jakaś 80tka gdzieś w bardziej górzystym terenie...

Przepraszam madzia_666 za SPAM i offtop. Już się zamykam :D

Tak czy inaczej te decyzje nie są łatwe bo tak to już jest, że jak widzimy to nowe światełko w tunelu, to zdaje się nam często, że beterie do latarki to spokojnie naładujemy po tym kolejnym celu...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108214
To nie spam dla mnie, nie ma problemu, pisz co chcesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 213 Napisanych postów 10095 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66283
madzia_666
Ja mam pelne zaufanie do mojego trenera, bardzo fajny gosc jest, nie bedzie mi dokrecal sruby bez sensu nawet jak bede miala (a mam) parcie na kolejne starty, a jaki jest cel i priorytet to wiemy (lepsza wersja w kolejnym sezonie).

Viki, takich bardzo konkretnych planow kiedy kojejne starty to nie ma jeszcze :) napewno potrzebuje troche czasu na poprawe sylwetki, wiec mysle ze nie wczesniej niz za rok gdzies bym wychodzila :)

Patik, dzieki, no ja jestem z siebie bardzo zadowolona i dumna, bo nigdy w zyciu nie przypuszczalam ze ja w moim wieku jeszcze gdzies moge wyjsc na jakakolwiek scene, zrobic sylwetke na milym dla oka poziomie bez bomby, co raczej jest niepopularne i niecodzienne obecnie, bo efekty z zalozenia beda gorsze, ja te kilka lat pracy nad tym traktuje jako przywilej a nie poswiecenie, to jest dla mnie ogromny fun :)



Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 23.10.2023 10:19:19


Jak nie szykujesz sie na olimpiade to lepiej odpuścić zdrowie ważniejsze niż jeden start a potem kilka miesięcy jak nie dłużej leczenia się :)
2

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108214
Wiem wlasnie, na logikę dokładnie tak jest, ale kurde strasznie ciężko mi to jakoś przetrawić tak na teraz i tak sie miotam bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 423 Wiek 247 dni Na forum 247 dni Przeczytanych tematów 3864
madzia_666
Ja mam pelne zaufanie do mojego trenera, bardzo fajny gosc jest, nie bedzie mi dokrecal sruby bez sensu nawet jak bede miala (a mam) parcie na kolejne starty, a jaki jest cel i priorytet to wiemy (lepsza wersja w kolejnym sezonie).

Viki, takich bardzo konkretnych planow kiedy kojejne starty to nie ma jeszcze :) napewno potrzebuje troche czasu na poprawe sylwetki, wiec mysle ze nie wczesniej niz za rok gdzies bym wychodzila :)

Patik, dzieki, no ja jestem z siebie bardzo zadowolona i dumna, bo nigdy w zyciu nie przypuszczalam ze ja w moim wieku jeszcze gdzies moge wyjsc na jakakolwiek scene, zrobic sylwetke na milym dla oka poziomie bez bomby, co raczej jest niepopularne i niecodzienne obecnie, bo efekty z zalozenia beda gorsze, ja te kilka lat pracy nad tym traktuje jako przywilej a nie poswiecenie, to jest dla mnie ogromny fun :)



Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 23.10.2023 10:19:19


I bez tej bomby jesteś w stanie jeszcze bardzo długo kontynuować, jeszcze lepiej poznać swoje ciało, wyrównać siły między mięśniami itp :) doping jest w stanie wiele zamaskować, zwłaszcza dysproporcje sił, ale organizmu się nie oszuka, potem są sytuacje ze wielkie chłopy zrywają sobie klatę na 60kg sztandze a kobiety zrywają przywodziciele na maszynie (najczęstsza kontuzja u Pan na mocnej bombie zawodniczej), a sam cały ten proces metamorfozy sylwetki jest celem nie konkretne zawody w danym roku :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja to już znam wyrok i wiem że czeka mnie operacja łokcia w najbliższym czasie, a i tak coś tam próbuję trenować. To nie łatwa rzecz odpuścić - także rozumiem doskonale Madzia. Niestety czasem nie ma innej opcji żeby w ogóle myśleć o dalszym trenowaniu.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108214
Jab: „… a sam cały ten proces metamorfozy sylwetki jest celem nie konkretne zawody w danym roku :)”

Tak, zgadza się, ja tego nawet nie planowałam, bo celem był tak naprawdę proces, nawet zaczynając współpracę z obecnym trenerem ze dwa lata temu napisałam mu, że nie chce startować, tylko wyglądać jak zawodniczka

No ok, właśnie do mnie zadzwonili z rezonansu, mam dzis o 12.50 i będzie wszystko wiadomo na czym stoimy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 213 Napisanych postów 10095 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66283
nightingal
Ja to już znam wyrok i wiem że czeka mnie operacja łokcia w najbliższym czasie, a i tak coś tam próbuję trenować. To nie łatwa rzecz odpuścić - także rozumiem doskonale Madzia. Niestety czasem nie ma innej opcji żeby w ogóle myśleć o dalszym trenowaniu.


Na szczescie moja natura beja i przegrywa siedzącego przed kompem pomaga mi odpuszczać :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 423 Wiek 247 dni Na forum 247 dni Przeczytanych tematów 3864
krzyys88
nightingal
Ja to już znam wyrok i wiem że czeka mnie operacja łokcia w najbliższym czasie, a i tak coś tam próbuję trenować. To nie łatwa rzecz odpuścić - także rozumiem doskonale Madzia. Niestety czasem nie ma innej opcji żeby w ogóle myśleć o dalszym trenowaniu.


Na szczescie moja natura beja i przegrywa siedzącego przed kompem pomaga mi odpuszczać :)


Ewidentnie się starzeje kto to jest bej ? Znam nerda, znam boomera, znam game’a ale beja nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium