SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 212294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108211
Lososia taki kawalek okolo 60-70 g to wcisne na posilek, ale wiecej nie, wtedy dodaje dorsza czy inna chuda rybe do tego posilku. Moglabym robic lososia na sniadanie, bo sniadanie to jedyny posilek gdzie mam 30g fatu, np tatara z lososia, taki kawalek 200g daje wlasnie okolo 40g bialka + 30 g fatu, wiec tyle ile mam na sniadanie, ale to za duzo roboty, nie chce mi sie w normalny dzien, chyba ze w weekend mam wene do zabaw w kuchni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108211
rion10
No przy takich ilościach jedzenia zwłaszcza u kobiet to warzyw faktycznie nie może być zbyt dużo bo jednak zapycha, a mało z tego jest.
Ale szacun bo 4k to już jest sporo żarcia czystego.

No duzo, dobrze chociaz ze wiem ze to czasowe i poki co trawienie jest dobre, tylko musze patrzec na ilosc blonnika by nie bylo ponad 20-30g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Osobiście nie znoszę okresów masowych bo z natury jestem niejadek. Czasem jak mam dużo pracy to dwa posiłki dziennie by mi wystarczały.
Ale Ty jesteś pro zawodniczką więc nie ma zmiłuj. Ważne, że trawienie działa jak należy.

Za dużo błonnika Ci nie służy?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108211
rion10
Osobiście nie znoszę okresów masowych bo z natury jestem niejadek. Czasem jak mam dużo pracy to dwa posiłki dziennie by mi wystarczały.
Ale Ty jesteś pro zawodniczką więc nie ma zmiłuj. Ważne, że trawienie działa jak należy.

Za dużo błonnika Ci nie służy?


Haha, wez mnie nie rozsmieszaj z ta pro zawodniczka, ja po prostu mam taka fanaberie zeby sobie postartowac, to mi sprawia radosc po prostu, wiec co mam sobie zalowac :) Ja to lubie takie ambitne cele, a formie w minionym roku daleko bylo do jakiejs zyciowki czy 100%, wiem ze moge zrobic znacznie lepsza, wiec sie bawie dalej :)

Gdy blonnika za duzo to mam brzuch wywalony, dyskomfort, jak za malo tez slabo bo trawienie slabsze, a ta ilosc taka przetestowana juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
No z błonnikiem tak jest, że za mało źle, ale za dużo też nie dobrze

Dobrze stawiać sobie cele i je realizować to się chwali.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
4000kcal faktycznie dużo - masz ten organizm jak maszynę przy stosunkowo niskiej ilości tłuszczów to muszą być potężne porcje. U Was w domu gotowanie zupełnie oddzielnie robicie czy jakoś udaje Wam się część posiłków planować wspólnie?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Dużo tych kcal, jak dla mnie nie do zjedzenia przy tak niskim tłuszczu. Przy bardziej zbilansowanej diecie i wyższych tłuszczach to można poszaleć i fajne posiłki zrobić, dodatkowo tłuszcz podbija kcal więc łatwiej wchodzą takie kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108211
Tak, ale dużo tłuszczy, przynajmniej u mnie, powoduje ze poziom sytosci jest po takim posilku tak ogromny ze wcisniecie 5 takich tlustszych posilkow w skali dnia jest niemozliwe. Ale moze to kwestia wytrenowania jelit do takiej czy innej diety, no i kwestia preferencji żywieniowych, co się lubi jeśc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
mi zawsze pasowały jajka pod kątem nie zapychania. Mogę ich zjeść bardzo dużo i zaraz znów jestem głodny. Ale to każdy ma inaczej w tym względzie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108211
Jajka sa specyficzne, tez moge zjesc sporo i akurat z samych jajek wychodza dosc lekkie posilki, mimo ze tluszczy tam sporo. Ale juz wielksza ilosc oliwy, orzechow/masla orzechowego, tlustszego miesa u mnie bardzo wplywa na poziom sytosci.
Sa osoby ktire generaknie lubia jesc i chetnie zjadaja wieksze ilosci, a ja niestety jestem niejadkiem, musze bardzo pilnowac by poziom sytosci na ile sie da utrzymywal sie na jak najnizsezym poziomie teraz, smakowitosc posilkow musi byc jak najwyzsza by jakos przejadac te posilki :)
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium