SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 307534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Teraz jest B 200 T 50 W 200
Liczone jak zawsze nie ze wszystkiego, wiec calosciowo bialka i tluszczu bedzie troche wiecej, plus warzywa, wychodzi ok. 2200-2300 kcal teraz.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
Pewnie jakby trochę tego białka mniej na korzyść węgli i tłuszczu to by łatwiej szło tej redu tak nie odczuć i na 2200 przeżyć. Ale z drugiej strony mięcho chcesz zatrzymać, a nie wyciąć sie do skóry, więc białka duzo. Ciekawe czy jakiś tydzień luźniejszy dostaniesz, czy już tylko w dół i w dół będzie...

Tak sobie myśle, ze dla kobitki ok 65kg, która nie cwiczy siłowo, tylko kroczki robi to takie 2200 wcale by głodu nie dawało.
Trzymam kciuki, zebyś już za nisko nie musiała schodzić. Dla mnie 1600 i siłka to głód!!! 1800-2000 da się przeżyć, 2200-2500 prawie wypas:)

Kciuki zaciśnięte, dasz radę. Kto jeśli nie Ty?? Serio.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Patik, to spokojnie da sie przezyc i tragedii nie ma w ogole, tylko tak poerwszy raz poczulam ze chetnie bym cos wiecej wszamala a ze trzeba bedzie nizej zejsc to raczej pewne
Glod to jest cos co trzeba zaakceptowac ze bedzie. I juz. Jak ktos wierzy ze da sie zrobic mocniejsza redukcje bez glodu to jakis naiwniak


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-09-06 08:57:30
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
To ja mam 150b , 35t ,220w w dt i ,150b,35t,180w w dnt także doskonale rozumiem twój głód :p bo nawet jak siedzę w domu i nic nie robię to czuję się głodna
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
Paatik
Marta - mało masz, tych tłuszczy to naprawdę mało. I to ciągniesz od porodu? Rozumiem,ze teraz przerwa?


Nie to makro nam od maja czy czerwca chyba . Wcześniej miałam więcej tłuszczu , a po porodzie trochę większe makro ale też częściej chodziłam z małym na spacery więc aktywność miałam większą , a teraz chodzę rzadko bo jest bunt w wózku
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Paatik
Marta - mało masz, tych tłuszczy to naprawdę mało. I to ciągniesz od porodu? Rozumiem,ze teraz przerwa?

A ty to ze wszystkiego liczysz?

O jezu, zacytowalam zla wypowiedz, hehe, mialo byc do Marty :)

To Marta, liczysz to ze wszystkiego? :)


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 06.09.2022 10:21:57
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
Nie nie ja liczę jak Ty :) więc tego defakto jest trochę więcej
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
A no wlasnie, czyli Patik, Marta ma tych tluszczy z 50g, a nie 35g, wiec to nie jest za malo przy takich kcal.
Ja mam niby rozpisane 50g, ale mi wychodzi 60-65g moze.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

electro
Polecane artykuły