Zdrowia - na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki.
1
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
Ilość wyświetleń tematu: 307535
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
dzis sie nie udalo mnie wcisnac w plan, czekalam teoche na czczo, ale uznali ze bedzie za dlugo czekania i przekladamy na srode rano, jutro ide jako pierwsza pod noz, a wlasciwie pod artroskop 



Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły