SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 212130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
Madzia - a wstaw taki układ który uważasz za wzorcowy. Nie znam się na pozach ale jest kilka miejsc gdzie układ ciała wydaje sie taki nienaturalny…, tutaj np złapałam moment gdzie nogom coś estetycznie ta poza zabiera.
No i trza sie kokieterii nauczyć - jedyne co ja bym umiała z tego pozowania - to wejście, odgarnianie włosków i wyjście z ta zawinięta nóżka:)

Noga jakby po łuku - widzisz?? To tak ma być?






Zmieniony przez - Paatik w dniu 2023-02-24 10:31:16

Zmieniony przez - Paatik w dniu 2023-02-24 10:31:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4355 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108192
Hehe, Patik, nie ma wzorcowego ukladu, kazdy robi uklad dopasowany pod siebie, to jest do pewnego stopnia free style, alw w pewnych ramach obowiazkowych poz. Poz jest duzo, alw trzeba wybrac te ktore pasuja do danej sylwetki i osoby, wazne zeby byly rozne pozy, z roznych stron pokazywaly sylwetke, zeby pokazac sie po calosci, pozy robi sie i ustawia sie tak by sylwetka korzystnie wygladala, u kazdego bedzie to troche inaczej Jak napisalam te pozy sa do dopracowania jeszcze wiadomo, moze sie okazac ze w pewnych slabo wygladam, nie umiem lasnie w nie wejsc, to trzeba wymienic na inne po prostu.

Co do kokieterii to to takie teoche sliskie, ja wlasnie chce uniknac tego, zeby nie przerysowac, bo to ma byc jednak sportowe, mocne, dynamiczne, wiadomo ze kobiece, ale to nie moze wygladac jak jakis erotic dance

A co do tej pozy co pokazalas - na te strone mi gorzej wszystkie pozy robic, tzn umiem zrobic jak mam pol minuty by sie ustawic, ale nie jak mam wejsc od razu. Ta poza wyglada gwneralnie czesto dosc nienaturalnie wlasnie, ale i tak powinnam inaczej sie do niej ustawiac, to wiem, ale bez lustra jeszcze mi nie wychodzi dobrze z automatu, do dopracowania


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2023-02-24 10:59:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Madzia a Ty masz możliwość ćwiczyć to pozowanie na salce z lustrami? Tak mi trenerka kiedyś doradziła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4355 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108192
Mam spore lustro w domu, cwicze przed lustrem normalnie, stawiam sobie tuz za kamerka, ale od czasu do czasu robie bez.

Jak to troche wymasteruje to bede sobie od czasu cwiczyc na salce na silce z duzymi lustrami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
A wstaw taka zawodniczkę której układ Tobie się podoba - właśnie żeby pokazać gdzie jest ten styl który Tobie odpowiada.
Zobaczę tez chętnie taka u której według ciebie jest za dużo wdzięczenia się a za mało sportu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4355 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108192
Duzo zawodniczek mi sie podoba, ciezko cos wybrac, kazda ma inny styl troche, sa tez takie ktore mniej mi sie podobaja, nie chce wstawaic takich ocen tutaj, ale ja musze po prostu robic po mojemu, styl ktory mi pasuje :) generalnie moj uklad musi wygladac znacznie lepiej niz teraz, hyhyhy, bede wstawiac co jakis czas jak sie postepy maja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Samych póz nie ocenię, bo się nie znam, ale ogólny flow jest fajny, bo poruszasz się z gracją, a przy tym widać, że przyszłaś tam pokazać efekty ciężkiej pracy, a nie się wdzięczyć i wypinać dupkę. I bardzo ładnie się poruszasz w szpilkach. A to, co pokazała Patik, to przeprost w kolanie. Mnie się wydaje, że Ty możesz mieć hipermobilność, bo stopę też wyginasz jak baletnica ;) To już by musiał ocenić ktoś obeznany w temacie, czy to jest plus czy minus, ale taki łuczek może się podobać, dodaje lekkości i kobiecości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4355 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108192
Dzieki, no byc moze mam hipermobilnosc, rzeczywiscie robie czesto taki przeprost, co do tej pozy to czasem slysze ze moze byc przeprost, a czasem ze nie, ale to po prostu zalezy jak sylwetka lepiej wyglada, tak sie trzeba ustawic. Ja tej pozy na te strone nie umiem jeszcze dobrze zrobic tak, by ladnie wygladac.
Wiele tych poz wyglada po prostu troche dziwnie i nienaturalnie, na poczatku mnie to razilo a teraz juz chyba przywyklam troche do tej lekkiej dziwnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Madzia a ile już ten układ ćwiczysz? I wybacz jeśli pominęłam gdzieś info ale kiedy wyjście przewidywane? Jesień?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4355 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108192
Koniec wrzesnia Ten uklad sobie cwicze ze 2-3 tyg, teraz chodzi glownie o zlapanie jakiegos flow w tym, docelowo to bedzie inaczej wygladac, no i jeszcze musze miec uklad bez obcasow
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium