SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 213434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Madzia a kto cię prowadzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3365 Napisanych postów 4365 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108316
Napisze jak sie bedzie czym chwalic, zeby nie robic trenerowi moze zlej reklamy slabymi wynikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
e tam - Marta chce wiedzieć do kogo w przyszłości uderzać jak widzi takie rezultaty u Ciebie:)
Bo przecież wiadomo, ze własny chłop jej nie będzie prowadził bo się pozabijają na końcu. Tak jak mąż nie operuje żony:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Ja się domyslam kto ale nie jestem pewna ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Paatik
e tam - Marta chce wiedzieć do kogo w przyszłości uderzać jak widzi takie rezultaty u Ciebie:)
Bo przecież wiadomo, ze własny chłop jej nie będzie prowadził bo się pozabijają na końcu. Tak jak mąż nie operuje żony:)


Miałam jakiś czas temu taki pomysł ale dwójka startujących w domu to strzał w kolano :p po dwóch latach życia z kulturysta wolę swoje treningi bez spiny i wino od czasu do czasu czy jakiś fast :p nawet jakbym pozniej miała marudzić że mi redukcja nie idzie :p no chyba , że przed 40stka będę potrzebowała jakiegoś wyzwania albo celu ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3365 Napisanych postów 4365 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108316
To czasem jest slaby pomysl by maz/partner prowadzil zone, ale czasem to sprawdza sie bardzo dobrze, jest kilka przykladow u nas fajnych takich par przeciez. Takze Marta moze to nie bylaby zla wspolpraca z twoim starym takie wyzwanie okolo 40 idealne, a ty Marta masz warunki fajne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Jeszcze mam 7lat do 40stki więc po 35 urodzinach może wrócę do tej myśli:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3365 Napisanych postów 4365 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108316
Delts + triceps
1. Seated BB overhead press 8/7/6/8/7/6 (30kg/32,5/34/32,5/34/36)
(27,5kg/30/32,5/30/32,5/34)
2a. Seated DB lateral raises 4x10 (5kg) (4kg)
2b. Seated DB overhead press 4x12 (13kg) (12kg)
3a. One arm cable lateral raises 4x15 (7kg) (6kg)
3b. Cable rope face pull 4x20 (3 sztabki) (?)
4. DB supported kickback 4x20 (5kg) (4kg)
5. One arm overhead extension 4x10 (6kg) (5kg)
6. Cable arms extensions 4x12 (20kg) (18kg)

Dzisiaj power mialam niezly, wszystko dosc lekkie, w nastepnym tyg trzeba przycisnac.

By bylo ciekawiej sa dwa filmy
Przy tym wyciskaniu sztangi nad glowe na siedzaco mam jakies lęki ze mi ta sztanga w nos uderzy albo ze przy wiekszym ciezarze lopatek nie ustabilizuje i mi sztanga zleci na nogi. Chcialam zamienic to na wyciskanie na smithie, ale szef nie pozwolil. Tu mam sile na dobre ponad 40 kg,ale musze chyba jakiegos asekuranta sobie znalezc

I film z face pull bardziej zeby nowe legginsy pokazac od rebel.skin, hehe - napisze wiecej bo o tym pisalysmy To jest rozmiar M i jednak troche na mnie za maly, tam jest takie przeszycie pod posladem, widac na filmie, ono u mnie jest za wysoko i nie obejmuje dolnej czesci pupy, jest tam po prostu za ciasno, jakby odcina moj poslad na dole, na gorze tez pas jest jakby za nisko, a powinien byc nieco wyzej na talii, no generalnie za malo jest miejsca na cala pupe w tej M-ce. Ale generalnie ladne, po redukcji beda dobre


?feature=share


?feature=share
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
Madzia - na moje zazdrosne babskie oko to zadek taka klasa ze zadne przeszycia mu niepotrzebne!
Bardzo estetycznie :)
A fecepula to sobie potem na spokojnie obejrzę - jak już się na zadek przestane gapić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium