SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 211092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3344 Napisanych postów 4333 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108004
Dzis jakiegos szalu nie bylo, szkoda ze niewielu zawodnikow w tych meskich wyzszych kategoriach (po 3), ze dwie naprawde fajne sylwetki, jeden gosc co zreszta wygral karte pro w kat mens bodybuilding proporcjonalny i duzy, poza tym przecietne jak dla mnie, moze mam spaczone postrzeganie sylwetek przez instagrama, gdzie kazdy wrzuca pewnie najlepsze foty i oczekiwalam jakiegos wiekszego efektu wow, a moze poziom wlasnie slabawy.
W kategoriach kobiecych wiecej zawodniczek, z 10 conajmniej, a tych kategorii bikinii to juz sama nie wiem ile bylo, co kilka cm chyba zrobili, nie ogladalam ich bo mnie malo interesowaly, piekne dziewczyny wszystkie, ale sylwetkowo dla mnie malo interesujace.
Z kobiecych kategorii dzis ogladalam wellnes i bikini masters 35+. Wellnes - bez szalu, jakies malo dociete byly, moze tez naogladalam sie zbyt duzo topowych zawodniczek na insta, a akurat wellnes to sa rakiety, dociete mocno, spora masa, a tu tak jak dla mnie tak delikatniej po prostu.
I bikini masters - bylo 12 zawodniczek, w tym nawet dwie polki, z tym ze jedna tu z Norwegii, druga ze Szwecji. Generalnie ladnie dziewczyny wygladaly, chociaz niektore chodzily bardzo brzydko, tragedia, prezentacja slaba psuje b.duzo, ogolnie tez dla mnie za delikatnie, drobne, ale takie sa chyba kanony tej kategorii w ifbb, nie wiem, nie znam sie. Byla jedna kobitka 45 lat normalnie petarda, jak wrzuvona z innej bajki, hehe, mocna, wieksza masa i dociecie, lepsza prezentacja (choc moze nawet zbyt przesadna i taneczna), taka bardziej w moim guscie, bylam przekonana ze wygra, a byla 5, az szum na sali sie zrobil ze zdziwienia, ale mysle ze po prostu za duza byla. Potem sobie doczytalam ze ona Norwezka, ale pochodzi z Rosji, tam ‚w mlodosci’ startowala w innej kategorii, w 2008 byla mistrzynia swiata w athletic fitness, hehe, a tu sobie wymyslila bikini masters
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12174 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627457
Myslisz ze gdzieś w necie są jakies filmiki, foty z tych zawodów? Ciekawa jestem... tej ostatniej zawodniczki na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3344 Napisanych postów 4333 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108004
To z jej ‚pierwszych’ zawodow kilka tyg temu, teraz bylo podobnie, slaba jakosc niestety, moze cos wrzuci pozniej z dzis na profilu widze ze ma wiecej filmikow

https://www.instagram.com/reel/CcKatb3jFRQ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-04-23 19:59:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12174 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627457
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3344 Napisanych postów 4333 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108004
To zobacz na insta profil mila_livestyle


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-04-23 20:14:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12174 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627457
Popatrzyłam sobie… sylwetka mi się podoba - ale ten sztuczny cyc albo wypełnienie stanika to dramat. Wręcz psuje proporcje.
Sposób poruszania nie jest taneczny tylko trochę „dziwkarski”. Nie wiem jak lepiej to nazwać - trochę taki tani seksapil. Z drugiej strony ma własny styl i może to trafić kiedyś w gusta sędziów.
Te nogi z przodu to według Ciebie dociete są?






Zmieniony przez - Paatik w dniu 2022-04-23 21:31:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3344 Napisanych postów 4333 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108004
No taki styl przesadzony jak napisalam, moze taki nawyk z Rosji
W bikini nie mozna byc za bardzo docieta, na moje gusta byla oczywiscie za malo docieta bo ja lubie mocno jak nie w bikini, ona byla po prostu bardziej niz inne, noga znacznie wieksza niz inne dziewczyny, reka, jak jest sama na filmie to tak nie widac, ale jak staly wszystkie razem to widac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3344 Napisanych postów 4333 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108004
Patik, na tym filmie z ktorego screena zrobilas, to w ogole nie mozna oceniac szczegolow sylwetki, bo ten filmik sie nie nadaje, slaba jakosc, slabe swiatlo, poza tym to jest film sprzed miesiaca. A w ostatni miesiac przygotowan to sylwetka moze sie zmienic diametralnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
madzia_666
No taki styl przesadzony jak napisalam, moze taki nawyk z Rosji
W bikini nie mozna byc za bardzo docieta, na moje gusta byla oczywiscie za malo docieta bo ja lubie mocno jak nie w bikini, ona byla po prostu bardziej niz inne, noga znacznie wieksza niz inne dziewczyny, reka, jak jest sama na filmie to tak nie widac, ale jak staly wszystkie razem to widac.


Madzia teoretycznie nie można ,ale kryteria sędziów są różne . Raz wygra dziewczyna o łagodnej sylwetce , raz bardziej docieta i bardziej zbudowana .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3344 Napisanych postów 4333 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108004
Ok, no fakt, zalezy od gustow sedziow, ale tak ogolnie w bikini na dociecie raczej sie nie stawia za bardzo, sa niektore fajnie podocinane, ale wtedy z tego co slyszalam moga byc gorzej oceniane za zbyt ostra sylwetke, ale ja nie znam sie na tym za bardzo, ta jedna wygladala po prostu inaczej niz reszta, ta reszta byla dosc delikatna i gladka, a ta taka zdecydowanie konkretniejsza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium