SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 212290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 213 Napisanych postów 10095 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66283
Paatik
Ten po lewej to forma tip top:)


Piesek to Księżnika!! Je o wiele lepiej niż ja I teraz byla z nami na wakacjach to wybiegała się po lasach i plaży :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Jab
Viki
Gorzej jak się trafi taki klient który i tak wie lepiej

Nie wiem jak to teraz wygląda, ale kiedyś były takie sieciówki które miały własnych trenerów wewnętrznych i liczyła się tylko ilość klientów i kasa, a nie jakość treningów.


No skoro wie lepiej to out. Jak w każdej usłudze mam prawo wyboru jakich zleceń się podejmować a jakich nie. Jak druga strona zobaczy, ze może sobie pozwolić na brak szacunku w Twoja stronę to będzie starała się Ciebie zdominować całkowicie.

Czy na prawdę doświadczony trener zbiednieje jak nie zarobi 200-300zl za h od jakiegoś upierdliwca ? Nie sądzę ;)

Przy czym za trenera uważam osobę, która na prawdę ma pojęcie o dźwiganiu a nie 20 letniego Kacperka z 80kg na sztandze i całe 170cm w kapeluszu z instagramem co 3 minuty


Jeśli pracujesz na własny rachunek - ok. Jeśli jesteś pracownikiem siłowni i rozliczają cię z klientów to nie masz opcji wyboru - w myśl zasady "klient nasz Pan". Co najwyżej to ty możesz wylecieć a nie klient.


Night zgadzam się. Ćwiczenia z trenerem są modne, "mam trenera" jest na topie, ale chęci do porządnych treningów często brak. Ludzie są różni. To już nie te czasy że na siłownię przychodzą jedynie osoby z konkretnymi celami nastawione na ciężką pracę. Przychodzą bo koleżanki też chodzą, bo można wrzucić fotkę na insta, można się pochwalić I to wszędzie jest. Bywam czasem na grupie biegowej ale rzadko, bo coraz częściej przypomina to tindera, gdzie laski w pełnym makijażu i skąpo ubrane bez kropli potu chwalą się zrobionym treningiem. Po treningu na siłowni też można taką fotkę wrzucić i już jest lans

Wracając do kwestii treningu. Owszem można przedstawić klientowi najlepszą opcję, można zachęcić do porządnego siłowego ale jak napisałam - zmusić się nie da, jak ktoś nie chce to nic na siłę. A nawet można zrazić.
Z drugiej strony są tacy trenerzy co mówią że MC jest niebezpieczny i szkodliwy dla kręgosłupa bo... sami nie potrafią zrobić albo ciężar śmiesznie mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
krzyys88
nightingal
Wiecie - możemy sobie tu popisać jak powinno być, jak profesjonalnie powinno się podchodzić do klienta, jak go motywować i jak rozliczać, jak rozmawiać i czego wymagać. Natomiast ogólnie moim zdaniem siłownia i ciężkie trenowanie jest niemodne. Może 1 na 10 osób chce ciężko trenować. Reszta to sama nie wie czego chce. Ja osobiście od kilku już lat nie prowadzę treningów z ludźmi za kasę. Pomagam czasem znajomym lub osobom które mnie o to poproszą. Nie zarabiam na tym bo tego nie potrzebuję i nie chcę.


Dlatego ja trzymam formę żeby być nie pozornym jak wracam na siłownie I potem w szoku ze ciagi na 200 czy przysiady pod 200 a sie okazuje ze 2-3miesiac po przerwie jestem





Ale fajny kopytny Psiak też super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108211
Wzielam kilka lekcji pozowania u kobitki, ktora sedziuje zawody w mojej federacji, pierwsza sesje online juz mialam, za tydzien mam na zywo. Bardzo duzo rzeczy mi zmienila i wiekszosc poz robie inaczej niby wygladam na wieksza i znacznie lepiej, hehe, ok, niech i tak bedzie wiec leci po nowemu, nauka od poczatku kurde.


?si=DpowjWJlZ3KQs4ag


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2023-09-04 20:46:39
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 423 Wiek 247 dni Na forum 247 dni Przeczytanych tematów 3864
na tym to ja się kompletnie nie znam, ale sylwetka sexy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 213 Napisanych postów 10095 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66283
madzia_666
Wzielam kilka lekcji pozowania u kobitki, ktora sedziuje zawody w mojej federacji, pierwsza sesje online juz mialam, za tydzien mam na zywo. Bardzo duzo rzeczy mi zmienila i wiekszosc poz robie inaczej niby wygladam na wieksza i znacznie lepiej, hehe, ok, niech i tak bedzie wiec leci po nowemu, nauka od poczatku kurde.


?si=DpowjWJlZ3KQs4ag



Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2023-09-04 20:46:39


Świetny brzuch i plecy. Waga chyba w dól poleciała ? bo coraz bardziej zarysowane
1

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108211
Dzieki
Waga poleciala, moze nie jakos b.duzo, ale leci caly czas, teraz sylwetka szybko sie zmienia, wreszcie na nodze zaczyna byc cos miesnia widac, w koncu widze ze fat stad tez schodzi. Zaraz bedziemy podkrecac obroty, cokolwiek to znaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 213 Napisanych postów 10095 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66283
madzia_666
Dzieki
Waga poleciala, moze nie jakos b.duzo, ale leci caly czas, teraz sylwetka szybko sie zmienia, wreszcie na nodze zaczyna byc cos miesnia widac, w koncu widze ze fat stad tez schodzi. Zaraz bedziemy podkrecac obroty, cokolwiek to znaczy


Ja w środe powrót na silownie mam nadzieje że uda mi się zgubić też "parę kilo".

Nogi i pośladki chyba najtrudniej dociąć szczególnie u kobiet. Pomijając aspekty sportowe to sylwetka jest świetna patrząc "męskim okiem". Na zawodach dochodzi malowanie itd. więc też inaczej będziesz się prezentować. do tego światło ważne.
1

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108211
Tak, to bedzie calkiem inaczej tez wygladac jak bedzie skora przugotowana + swiatlo, no i przez 3 tyg jeszcze teoche sie zmieni mysle ze na plus. Nogi i poslad kurde ciezko u mnie, dopiero teraz od tygodnia moze widze wreszcie ze ruszylo ladnie, chociaz to tez podobno trzeba umiejetnie i nie u kazdego oplaca sie tak na wior kazde miejsce docinac, bo tu bedzie na wior, a z innego miejsca jednoczesnie zleci jakas pelnosc, szczegolnie jak tych miesni nie ma duzo. Ale nie znam sie na tym, robie tylko co mi kaza
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium