SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 212292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108211
Chyba bardziej balet niz gimnastyka artystyczna, hehe, duzo jest fajnych ukladow ale jak probuje kopiowac to okazuje sie ze ja calkiem inaczej wchodze w te pozy, inaczej to wyglada u mnie i musze jednak zrobic tak jak ja to czuje naturalnie, jutro nagram wersje robocza to sie zorientujesz o co chodzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108211
Ok, wersja robocza wyglada tak mniej wiecej, tu chodzilo mi poki co by jakos flow zlapac i ustalic co po kolei robic, a samo wykonczenie poz i te przejscia do dopracowania, 2 godziny takich zabaw i upocilam sie bardziej niz na teningu…


?feature=share
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108211
Dzieki, trzeba dopracowac ale z grubsza jest w miare ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12185 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627529
Podoba mi się! Ręce są bardzo aktywne, takie trochę „dominujące”- ale lekkie, ładne i estetyczne. Nogi trochę wolniejsze, bardziej ciężkie.
Ogólne wrażenie ze ręce od baletnicy, nogi jeszcze nie;)
Szacun - kawał roboty przez te 2 godz zrobiłaś!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108211
Hehe, no fakt, tak jest, rece same z siebie tak wyszly, moze nogi tez lekkosci nabiora za jakis czas, ale jak to zrobic


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2023-06-04 20:46:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12185 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627529
Tańczyć? Puścić sobie ta muzę i trochę tak na głupola pląsać dla przyjemności od czasu do czasu próbując ten układ, albo poszczególne elementy? Tak aby trochę się zapomnieć i dać ponieść muzyce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Madzia fajne wykonanie, takie lekkie. Bardziej jak taniec a nie kulturystyka Trochę dla mnie ten układ przekombinowany, tzn. ilość póz które trzeba wykonać. Dużo tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108211
Mnie sie wlasnie bardzo podobaja takie taneczne uklady i w moijej kategorii tak mozna, no kwestia gustu, wiadomo, poza tym ten moj uklad trzeba dopracowac bo to poki co taka wersja robocza, musze ladniej i dokladniej wykanczac pozy, bo poki co sa troche robione byle jak, zalozeniem tej wersji roboczej bylo tylko ustalenie kolejnosci ruchow i dopasowanie do rytmu
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Ja się zastanawiam jak się takie układy ocenia Dużo napewno zależy właśnie od wykonania układu i pewnie nie tylko sylwetka i forma decyduje o ocenie. Wydaje mi się że w takiej klasycznej postaci gdzie ocenianie są statyczne pozy to dużo większe znaczenie ma właśnie forma. A tu przy podobnej formie to pewnie ten taneczny element też ma znaczenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium