SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 212119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
Madzia - wracaj, wracaj do wypisek. Ja lubię widzieć jaka objętość/intensywność leci. Mnie to osobiście motywuje, chociaż już sobie wytłumaczyłam, ze nie mam co na wprost Ciebie na siebie przekładać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 213 Napisanych postów 10095 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66283
madzia_666
Mentalnie to mysle ze spokojnie dam rade, nie wiem jak fizycznie, chociaz szczerze mowiac to bede zaraz wrzucac mocniejsza suplementacje, bez szalenstw of course, ale jednak, nie wiem jak to sie przelozy na samopoczucie, bo nie mam doswiadczenia, ale ma byc na plus juz od jakiego czasu mam suplemetacje na poprawe regeneracji, ale nie bede pisac co i jak.



Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2023-08-24 08:27:59


Nie warto mieszać sobie w hormonach :)
1

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4355 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108192
U kazdego jest Patik inaczej, no nie ma co przekladac treningow innych na wlasne, progresu, wynikow silowych itd bo tylko flustracja moze narastac, ja niestety obserwuje głównie zawodniczki pro, bo takie przecietne to mnie mało interesuja, i wiadomo ze wzorce mam przez to niedoścignone, dlugo mnie to stresowalo, ale przez ostatni rok już dojrzałam do tego że ja mam po prostu inna bajke, zadna mistrzynia nie bede i wcale mi to nie przeszkadza, dla mnie to jest fun i chce sie tym bawic poki moge, jestem i tak bardzo happy ze jestem tu gdzie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4355 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108192
krzyys88
Nie warto mieszać sobie w hormonach :)

Hehe, pewnie ze nie warto, widze ze mamy podobne podejscie moja swiadomosc jest wysoka, a pewne procesy, np mocna redukcje, wbrew pozorom zdrowiej jest przeprowadzić na pewnej suplementacji niz bez niej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 213 Napisanych postów 10095 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66283
madzia_666
krzyys88
Nie warto mieszać sobie w hormonach :)

Hehe, pewnie ze nie warto, widze ze mamy podobne podejscie moja swiadomosc jest wysoka, a pewne procesy, np mocna redukcje, wbrew pozorom zdrowiej jest przeprowadzić na pewnej suplementacji niz bez niej.


U mnie mocna redukacja jest jak nie zjem ciastek przy komputerze albo paczko orzechów na raz mam mega słabość do nerkowców.
1

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4355 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108192
No ja nie mam jedzeniowych ciagot, jestem teraz troche glodna, ale poki co to nie mam zadnej potrzeby podjadania, pije za to sporo kawy, ktora jakos dobrze tlumi glod, dlatego kupilam ostatnio bezkofeinowa i poza poranna normalna mocna kawa pije w ciagu dnia bezkofeinowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Dołączam do klubu orzecholubów najbardziej lubię ziemne, pecan i włoskie ale takie świeżo łupane I jeszcze macadamia, ale tu cena powala


Zmieniony przez - Viki w dniu 2023-08-24 20:02:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54993
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium