SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 215391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12210 Napisanych postów 22067 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627782
Trudno mało objetościowo, na ujemnym bilansie, na high carb.... Ziemniaczki się kłaniają- przynajmniej u mnie sycą. I płatki owsiane - taki placek z jajem i np. jabłkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3384 Napisanych postów 4391 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108576
Placek z jajem i jablkami? A jak to sie robi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12210 Napisanych postów 22067 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627782
Rozbełtuję 1 jajo, dolewam trochę maślanki (max 200 ml) i wody gazowanej. Odmierzam 50g płatków, blenduję na mąkę. Dodaję miarkę wheya, trochę cynamomu i proszku do pieczenia. Wszystko razem mieszam - na zasadzie suche najpierw ze sobą, potem z mokrymi. Wkrajam w to jedno jabłko i smażę na patelni pod przykrywką. Patelnię przesmarowywuję masłem klarowanym. Po kilku minutach odwracam na drugi bok i juz bez przykrywki smażę. Kiedyś sie spieszyłam i zrobiłam na samych płatkach, bez blendowania - też się da...
Czasami na to leci sos czekoladowy - miarka wheya (ja mam zawsze waniliowe lub biała czekolada), łyzka ciemnego kakao i trochę wody (na redu) lub trochę mleka koko (jak ma być na wypasie). Jak dobrze dobierzesz ilości to takie super fajne czekoladowe smarowidło do tego placka wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55048
Czyli taki omlet z jabłkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3384 Napisanych postów 4391 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108576
Ok, dzieki, cos ala omlet, tak, zrobie sobie rzeczywiscie cos takiego z jablkiem, moze byc fajne, tylko na bialkach samych i gotowa mąke owsiana dam (akurat mam), izolat mam o smaku masla orzechowego, chyba by pasowal, no i ja bez czekolady czy kakao bo nie lubie i cale danie by mi to popsulo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12210 Napisanych postów 22067 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627782
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3384 Napisanych postów 4391 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108576
A to wiesz jak jest z omletem, niektorzy dodaja make niektorzy nie i kazdy nazywa swoje omlet. Podobnie jak smietana do carbonary albo ktos uwaza ze to profanacja carbonary i juz nie carbonara jak jest dodana smietana, a beda tacy co powoedza ze sa regiony Wloch gdzie to normalny dodatek do tradycyjnej carbonary i wciaz carbonara

Omlet czy placek, chetnie zrobie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55048
Ja właśnie dodaje mąkę i właśnie nazywam omletem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12210 Napisanych postów 22067 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627782
Mnie zawsze uczyli ze jak jest mąka to placek/nalesnik, a jak nie ma to omlet.
A carbonara to ze śmietaną koniecznie - inaczej to makaron z jajami jest:)

Smacznego! Syci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3384 Napisanych postów 4391 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108576
Day 3, delts
1. Seated military press 8/7/6/8/7/6 (30kg/31/32/31/32/33)
2a. SS gironda swing 4x10 (4kg)
2b. SS DB shoulder press 4x10 (12kg)
3a. SS Rope face pull with rotation 4x20 (15kg)
3b. SS bentover DB lateral raises 4x12 (4kg)
4. Hammer shoulder press 3x15 (20kg)

Szybki trening, ale i tak czasu zabraklo na cardio tuz po treningu, wiec cardio misze jutro w dzien nietreningnowy odrobic.

W tym planie mam teraz 6 treningow, wiec niby duzo, ale sa dosc krotkie, wiec fajnie mozna intensywnie potrenowac zanim wjedzie mocniejsze zmeczenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium