SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 212244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4356 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108198
Teoche stresa bylo, ale myslalam ze bedzie gorzej, jak juz tam sie wejdzie to jest ok, tyle swiatel ze nie widac tej publiki, tylko cienie sedziow na dole i halas klimat jest bardzo specyficzny na tym backstagu, ten tanning, smarowanko, make upy, wlosy, kulka godzin zamknieta w takiej jakiejs bance, czulam sie jak w jakims totalnym bodybuildingowym matrixie do wiekszej relacji ala Viki moze dojrzeje, poki co podobalo mi sie i chetnie to powtorze w lepszej wersji. Wczoraj i dzis dietetyczny luz, ale nie szalalam w ogole, zjadlam tylko kilka swiezych bialych bul z zimnym maslem, serem zoltym i pomidorem, mialam straszna ochote na takie cos, tez spory kwalek bialej czekolady z jakimis orzechami, no i late z syropem karmelowym Dzis powrot do domu, 2 loty za mna, czekam na ostatni lot juz do mnie, od jutra powrot do rutynki
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 213 Napisanych postów 10095 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66283
madzia_666
Teoche stresa bylo, ale myslalam ze bedzie gorzej, jak juz tam sie wejdzie to jest ok, tyle swiatel ze nie widac tej publiki, tylko cienie sedziow na dole i halas klimat jest bardzo specyficzny na tym backstagu, ten tanning, smarowanko, make upy, wlosy, kulka godzin zamknieta w takiej jakiejs bance, czulam sie jak w jakims totalnym bodybuildingowym matrixie do wiekszej relacji ala Viki moze dojrzeje, poki co podobalo mi sie i chetnie to powtorze w lepszej wersji. Wczoraj i dzis dietetyczny luz, ale nie szalalam w ogole, zjadlam tylko kilka swiezych bialych bul z zimnym maslem, serem zoltym i pomidorem, mialam straszna ochote na takie cos, tez spory kwalek bialej czekolady z jakimis orzechami, no i late z syropem karmelowym Dzis powrot do domu, 2 loty za mna, czekam na ostatni lot juz do mnie, od jutra powrot do rutynki



Dlatego trrzeba sporty siłowe uprawiać bo można na więcej sobie pozwolić z jedzeniem :P A z ciekawosci jak wygladalo jury tzn podział na płeć ? bo ciężko mi nie wyobrazić że tak samo patrzą na sylwetke. Jednak zawsze inaczej facet patrzy :) Jednak prywatne preferencje do sylwetki ma każdy. Sam wiem po sobie że w pierwszej kolejności zwracam uwage na rzeczy które lubie u kobiet dopiero potem jest lampka na głowie że to nie tak powinno działać

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4356 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108198
A chyba bylo dwie babki i 3 facetow? Tak mi sie wydaje, chociaz kogos moglam przeoczyc przy tym stole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
A są jeszcze jakieś plany startowe na ten sezon?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4356 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108198
Tak tak, sa, fajnie, dziś jutro dostane plan działania do końca roku, wiec napewno beda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
O kurczę to czekam na szczegóły, mam nadzieję że uchylisz rąbka tajemnicy

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4356 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108198
Dobra, moze wroce sobie do wypisek treningowych
Powrot do planu sprzed zawodow, tuz przed zawodami teoche inne te treningi byly, a teraz jeszcze troche poprzedni plan mam pociagnac

Dietka obecnie codziennie taka sama, B 200 W 160 T 40.
Kroki 12 tys
Kardio 40 min ed

Wczorajszy DT Upper body
1. Chin ups 8/7/6/8/7/6 (mc/mc/mc+5kg/mc/mc+5kg/mc+5kg)
2. pendley row 8/7/6/8/7/6 (47,5kg/50/52,5/50/52,5/52,5)
3a. SS BB incline bench press 4x10 (37,5 kg)
3b. SS one arm DB row 12/10/8/6 (22kg/24/26/26)
4a. SS EZ bar curls 12/10/8/6 (sztanga+10kg/+12,5/+12,5/+13,5)
4b. SS skull crusher 15/12/10/8 (sztanga+5kg/+5/+7,5/+7,5)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
Madzia - a nie masz filmików żadnych? Jak się w ogóle czujesz? Ile ważyłaś na scenie? Ech - nic a nic rozpisać się nie chcesz i człowiek wyciąga i wyciąga te pikantne szczegóły....
Robiliście jakieś manipulacje wodą, które Cię osłabiły - czy raczej wszystko ok było? Tyle się czyta o chłopach mdlejących po zejściu ze sceny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4356 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108198
Nie, dużych manipulacji wodą i solą nie robiliśmy, bardzo nieduże, jakieś + - 1 g i 1 litr, nic nie odstawiałam, tylko w dniu zawodów miałam lekko wodę ograniczyć, ale niedużo, także przed wejściem wypiłam co najmniej 1,5 l. W moim przypadku nie było typowego peak weeka, praktycznie tak jakby z marszu wchodziłam, bo forma miała być soft z zalozenia, no i pierwsze zawody to ciężko wyczuć jak organizm zareaguje na różne manipulacje, więc tak lekko na wyczucie trenejro dzialal. Jedzenie też właściwie miałam bez większych zmian, trochę zmniejszone bialko w ostatnim tygodniu a wegle ciut w gore, także kompletnie na luzaku Patik nie mam pojęcia ile ważyłam na scenie, bo jak pojechałam tam do apartamentu na miejscu dwa dni wcześniej, to wahi nie było i były tylko filmy fotki i ocena na zywo. Waga ze 3 dni przed to było 61,3kg, a na miejscu w mojej kategorii wagi nie sprawdzali tylko wzrost (175cm). Także jak widzisz żadnych cudów, ale teraz mamy zagrać inaczej, hehe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4356 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108198
W dniu zawodów rano wyglądałam jak na te formę którą miałam mieć naprawdę fajnie, ja to oceniam po ostrości uda, ale w ciągu dnia widziałam że nabrałam nieco wody w nogi, bolał mnie brzuch i plecy od poprzedniego dnia, myślałam że to mięśniowe kurde, a to ta miesiączka wpadła w dniu zawodow 4-5 dni wczesniej, do tego momentu to większego stresu nie miałam, dopiero właśnie po tym jak się okazało że miesiączka jest, to się zestresowałam bo nie byłam sprzętowo gotowa i w tym bronzerze na ciele jest to strasznie skomplikowane, nie ma możliwości umyć się, nie można mieć kontaktu z wodą, wiec musiałam trochę kombinować. Ale to i tak nie wpłynęło na żaden wynik, bo finalnie ta forma wyglądała ok jak na mnie ok, a i tak problemem u mnie byl brak rozmiaru
bardziej na moją głowę i mental, bo i tak
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium