SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 214412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4378 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108472
@stretchme_warsaw
Wydaje sie fajna i generalnie sympatycznie wyglada :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
Zobaczymy co będziesz robić.
W jodze to czasami ważne jest jednak tłumaczenie asany, od samego patrzenia na instruktora nie da się prawidłowo zrobić. To znaczy da się za którymś tam razem poczuć o co chodziło...
Podpatrzałam laski trochę i widzę, ze np. patent na szpagat mają tak jak ja z poduszką i kostkami. Więc juz je lubię:)
Ale bardzo ciekawa jestem jak takie online się sprawdzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4378 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108472
Przejrzalam te platforme i zaczne od takich treningow po ok 20 min ktore sa jakby przygotowaniem do mostka, wlasnie mobilnosc kregoslupa + otwieranie klatki, jest kilka poziomow, ten poziom 0 wydaje sie za latwy dla mnie, zaczne od lvl 1 :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
Super! Wyzwanie z mostkiem też miałyśmy swojego czasu na forum. Ładne te mosteczki miała Nene, Bziu i Marta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4378 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108472
Mam nadzieje ze mi pojdzie jakos, hehe, kiedys jak bylam piekna i mloda to bez przygotowania robilam normalnie mostek z normalnego stania,odgiecie w tyl na rece i pyk ladny mosteczek, i spowrotem, albo w druga strone z odbicia nog. Ale teraz jestem klocek :) zebym sie tylko nie polamala :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4378 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108472
Paatik, kiedy to bylo niestety dawno.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4378 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108472
Haha, ale za to jaka jestes madra teraz!! I w jakiej jestes super formie porownujac do rowiesniczek? ja czasem patrze na jakies kobitki cwiczace na silce, mysle sobie, jezu, co to za emerytki, trening tez jak dla emeryta normalnie, tragedia, a one kurde w moim wieku, hehe.
Dlatego poki energia jest i zdrowie to trzeba cisnac na maksa, stawiac sobie nowe ambitne cele i nie marudzic :)
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium