SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 212115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Mi brakuje u mnie na siłowni właśnie dobrej suwnicy, żeby po jakimś ćwiczeniu z wolnymi ciężarami je sobie dokończyć. Zazdroszczę.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4355 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108192
Mam dwie suwnice na silce, tylko jedna jest dobra i robi sie wygodnie, taka stara, a druga kompletnie do niczego, probowalam kilka razy na tej drugiej i nie da sie ustawic. Widze ze ktos tam na niej cos robi, moze to kwestia proporcji, nie wiem, dla mnie sie nie nadaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
U mnie jedna chodzi jakby ktoś w nią gliny nawrzucał i ma niestabilną platformę, a na drugiej bardzo ciężko zastosować pełny zakres ruchu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
Dla mnie to ilość pracy na 1.5 treningu:)
A jak wykroki na jedną nogę? Bez chodzenia - raz jedna, raz druga? 24 powtórzenia to 12 na nogę?


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2023-05-05 08:46:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4355 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108192
Walking lunges to chodzone wykroki, 12 na noge.
No sporo tego, ale juz mialam takie plany ze tych cwiczen na jeden trening bylo jeszcze wiecej niz tu, wiec akurat tyle to dla mnie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
Madzia - ja raczej po ang rozumiem:) Zmyliło mnie "SS" przed "walking". Pytanie jak zrobić chodzone wykroki bez SS....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4355 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108192
Raczej podejrzewalam ze nie doczytalas albo nie zauwazylas co i jak z tymi wykrokami w superserii niz ze nie zrozumilas po angielsku

Wykroki sa w superserii z rdl, jak widzisz w planie jest zapisane 5a. rdl i 5b. wykroki. Czyli jedna seria rdl i od razu potem wykroki, przerwa i kolejna seria
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
Dzięki! Czasami mignęło mi SS przy cwiczeniach unilateralnych i tak to zapamiętałam. A superserię wywnioskowałam z a/b.
I teraz już wszytsko kumam.
Kusi mnie, żeby w ramach ostatniego treningu bez planu zrobić sobie taki Twój (ze swoimi obciążeniami).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Próbowanie różnych rozwiązań treningowych to fajna opcja. Ale po jednym treningu ciężko Ci będzie wyciągnąć jakieś wnioski dla siebie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
Night - chciałabym zobaczyć ile czasu zajmie mi profesjonalny trening Madzi. Ja najbardziej lubię taki trening gdzie mam jeden solidny wielostaw plus 3 lżejsze akcesoryjne. Trochę pewnie tak się przyzwyczaiłam. Na pewno objetość mam mniejszą niż Madzia - kusi sprawdzić czy to nie za dużo dla mnie/czy dam radę. No i dawno nie robiłam SS. Chcę zrobić i może u siebie w planie połączę tak te cwiczenia które już mam. A moze się okaże, ze mogę robić więcej?
Odwieczny dylemat - czy różnorodność ćwiczeń w planie jest potrzebna? Na etapie Madzi pewnie tak - zaczyna się dbanie o szczegóły i poprawianie nie tyle całej nogi co kawałka nogi:) Na moim etapie kiedy ciagle mnie bardzo kusi, żeby coś ciężko (subiektywnie ciężko) podnieść/wycisnąć etc. i przy okazji nie wyglądać na pańcię z kanapy - pewnie niekoniecznie.

Dobra, mam fanaberię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium