SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 212301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108214
No wez mnie nie strasz zobaczymy jak to pojdzie, co do nakladania obciazenia to planowalam nakladac zdrowa reka albo robic maszyny of course
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Super że się dobrze czujesz. Oby wszystko jak najszybciej się goiło. Mam nadzieję że trener będzie Cię troszkę studził, żebyś nic nie popsuła.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108214
No właśnie kurde, wszyscy mnie studzą, wiem że tak trzeba, ale mnie skręca normalnie, dopiero co byłam u fizjo, lekko mi zintensyfikował trening na ten tydzień, ale też bez przesady, cały czas głównie zakresy i pasywne ruchy, dopiero od przyszłego tygodniu jakaś izometria i zaczecie ruchow czynnych i jakiegoś minimalnego obciazenia w pewnych obszarach, ech, jakoś myślałam że szybciej to bedzie wszystko, ale cóż, bede cierpliwa zaraz dostanę ten trening dolu, żeby chociaż to nie było jak dla emerytow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73499
Madzia - tak, bądź cierpliwa. Poszalejesz, przesadzisz i wszystko będzie trwało o wiele dłużej. Formę i tak masz super. Z Twoim zacięciem szybko nadrobisz straty. Tylko wszystko w swoim czasie.
4

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Madzia emeryci tez potrafią no niektórzy się spocić
Ja bym ładował brzuszki do momentu możliwości uruchomienia barku
Zdrowia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108214
Dzieki Wycwiel, no wiesz o co mi chodziło z tym emeryckim treningiem, człowiek w takiej kurna formie i sztosie treningowym a tu nagle j**, i emeryt qrna.
A brzuszki bede robic, tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 213 Napisanych postów 10095 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66283
madzia_666
Dzieki Wycwiel, no wiesz o co mi chodziło z tym emeryckim treningiem, człowiek w takiej kurna formie i sztosie treningowym a tu nagle j**, i emeryt qrna.
A brzuszki bede robic, tak


Spacer w parku i karmienie kaczek teraz :P
2

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12185 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4357 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108214
No, nie chciał mi trener rozpisać jeszcze treningu w zeszłym tygodniu jednak, chciał żebym cały czas się regenerowała i trochę odżywiła, tylko rehab i zwykła aktywność/kroki, bo mimo że kalorie były zwiększone, to moja waga właściwie w dół, forma aż za dobra, dziś dopiero jest 12 dni po operacji, więc dość wcześnie wciaz, ale wczoraj waga pokazała lekki wzrost (0,2kg ), jest tendencja zwyżkowa, od tygodnia kcal nieco ponad 2800, czuję się super, więc myślę że już na 100% od tego tygodnia zacznę normalny plan treningowy (no, normalny jak normalny, tylko dol), wreszcie kurde.


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2023-11-13 11:22:12
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12185 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627535
No to dobrze o trenerze świadczy, że Cię nie słucha:)
Rehab masz ćwiczenia do robienia samodzielnie czy chodzisz na zabiegi jakies?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium