SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 307524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619819
Madzia a tak z ciekawości - ile masz teraz białka w diecie, z jakich źródeł to pokrywasz i ile mniej więcej mięsa dziennie zjadasz?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Moje obecne makro to:
DT: B 210 W 500 T 70
DNT: B 180 W 340 T 70

Mam ostatnio lekko tluszcze podniesione, a poza tym od wielu tyg wlascviwie bez modyfikacji wiekszych, widze ze w poprzednich postach jak podawalam makro to sie na ilosci bialka pomylilam (podawalam mniej, zle podliczylam ze wszystkich posilkow, a mialam/mam wlasnie tyle co podaje tutaj. Tu jeszcze dochodzi bialko z ryzu, chleba itd, bo z tych zrodel bialka nie wliczam do makro. Czyli realnie jem wiecej.

Bialko z jajek, miesa (piers z indyka, kurczaka, ryba chuda, chuda wolowina, chyda szynka drobiowa jeszcze do jajecznicy albo tostow), czasem jakies krewetki, watrobka, ale to niestale, codziennie tez mam z jeden posilek z izolatem, codziennie wpada troche parmezanu, tez troche bialka z tego jest, czasem jakis serek ziarnisty czy chudy ser zolty do tostow.

Miesa lacznie wypada mi dziennie ze 400g tak okolo.




Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 08.03.2023 17:06:01
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619819
Dzięki Sporo tego białka u Ciebie, tyle to bym chyba nie dały rady zjeść Właśnie kombinuje jak zrobić żeby chociaż było 120g bez tych dodatkowych ilości z ryżu czy orzechów.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
No sporo, ja sie przyzwyczailam i nie mam problemu, ale nie wyobrazam sobie to dostarczyc bez miesa.
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
ja bym miała niestety problem z taką ilościa wegli
co głównie z węglowodanów jesz? w sensie te węgle idą głównie z ryżu etc czy wpadają jakieś luźniejsze ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
No jest glownie ryz, czasem makaron ryzowy, chleb (zwykly), maka orkiszowa czy pszenna albo owsiana (do plackow, robie tez sama spody pod pizze tylko z maki, wody, soli i drozdzy, duzo wegli mozna w takim spodzie upchac), potreningowo jem zwykle corn flakesy, tez pojemne weglowodanowo, no i owoce, wszystkie owoce wliczam, warzyw nie wliczam. Czasem jem platki owsiane, ale to slabo znosze i niechetnie

Nie wiem na ile to jest czysto, hehe, dla mnie czysto
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
Całkiem czysto bym powiedziała, ja jiz na poziome 250g dzemem musze dopychac xd
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619819
U mnie 250g na luzie, ale ja dużo owoców jem. I tak jak Madzia napisała fajnie węgle podbija pizza, u mnie też tortilla, naleśniki czy inne placki z mieszanką różnych mąk. Strączki też mają węgle.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2023-03-08 19:01:39
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
A nie, dzemow czy sokow nie uzywam, czasem dodam teoche daktyli do corn flejksow, ze 20-30g, sporo cukru z takiej malwj ilosci wpada.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

Shoty
Polecane artykuły