SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 307539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Poki co sie sprawdza, dzieki za te rade
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
DT / Upper 1
1. chin ups 8/7/6/8/7/6 (mc+1kg) (mc + 1kg) (mc)
2. pendlay row 8/7/6/8/7/6 (47,5kg/50/52,5/50/52,5/55) (45kg/47,5/50/47,5/50/52,5)
(42,5kg/45/47,5/50)

3a. BB incline BP 4x10 (41kg) (41kg) (40kg)
3b. One arm DB row 12/10/8/6 (22kg/24/26/28) (20kg/22/24/26)
(18kg/20/22/24)

4a. BB biceps curl 12/10/8/6 (18kg/20/21/22) (16kg/18/20/21)
(15kg/17,5/20/20)

4b. Skull crusher 15/12/10/8 (15kg/17,5/17,5/20) (15kg/15/17,5/17,5)
(12,5kg/15/17,5/17,5)


Trening udany, w wioslach jest duzy zapas i czuje ze tu mocno pojdzie do przodu ciezar, ale w tym ukladzie cwiczen wyciskanie na skosie jest sporo slabsze niz robione jako osobne cwiczenie.

Tak, wiem ze to smieszne ze chinupy robie z dodatkowym obciazeniem az 1kg , ale to bardziej dla glowy ze jakis progres w tym robie moze jeszcze zwieksze do max 2 kg, ale wiecej raczej nie.


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-02-09 22:42:38
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Wiosło sztangielką to król wszystkich ćwiczeń na mięśnie grzbietu. Najskuteczniejsze ćwiczenie do budowania masy mięśni grzbietu. Fajnie że jest zapas siły.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Tak, wlasnie fajnie mi sie robi i chyba nie bede na nastepnym treningu tak delikatnie podnosic ciezar o 2kg jak do tej pory, tylko zaczne od razu wyzej w pierwszej serii.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
DT, lower

1.Bird dog 2x10+10
2a. Squat 6/5/4/6/5/4 (70kg/72,5/75/72,5/75/77,5) (67,5kg/70/72,5/70/72,5/75)
(65kg/67,5/70/67,5/70/72,5)

2b. Leg curls 6x10 (51kg) (49kg) (47kg)
3. Leg press 4x12 (180kg) (170kg) (160kg)
4a. Rdl 4x12 (62,5kg) (60kg) (57,5kg)
4b. Reverse lunge from deficit 4x15+15 (1xDB 15kg) (2x DB 10kg) (2x DB 10kg)
5. plank 4xmax

Dosc udany trening, jakis mialam dyskomfort w lewej dwojce podczas przysiadow, ale potem minal.

Dzis byla inna wersja zakrokow z deficytu, zamiast trzymac obciazenie w obu rekach trzymalam tylko w jednej (po tej samej stronie co noga na podwyzszeniu), a druga reka podtrzymywalam sie. Tak jest super stabilnie i od razu znacznie lepsze czucie i praca miesniowa nogi pracujacej, wersja o wiele lepsza, nastepnym razem nagram, a dzis tylko dzisiejszy rdl


?feature=share


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-02-10 21:36:14
4
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Dziekuje, no rdl fajnie mi sie robi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
kiedy jakaś ścinka? strasznie ciekawa jestem

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
No ja tez juz nie moge sie doczekac, po ostatnim raporcie info ze raczej juz nie bedziemy kcal zwiekszac do konca masy tylko utrzymamy to obecne makro jescze ze 4 tyg, by sie organizm zaadoptowal dobrze przed scinka, i tak te moje kcal i wegle sa wysokie i nie ma sensu juz nic zwiekszac.
I potem redu, tralala, ja to chce kurde mocno zeby byla susza, zobaczymy jak bedzie


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-02-11 10:08:33
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

electro
Polecane artykuły