SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 215591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3384 Napisanych postów 4391 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108583
Nie nie, ja moge chetnie postac z ciezarem, ale nie chce takich czesciowych, nie chce sobie objetosci tym dokladac, nawet nie wiem jak to bym wplotla w plan, a trenera to nawet nie mam co pytac bo wiem co mi powie - ciezar nie jest celem, naloz mniej, progresuj do upadku technicznego na ciezarze ktorym dasz rade wykonac zalozenia planu :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Uroki kulturystyki. Ciężar priorytetem nie jest.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627793
Madzia, ja dzisiaj robiłam HT z 110kg i powiem Ci szczerze, ze gdyby nie myśl "a Madzia daje radę" to bym spasowała... Nie były to idealne HT...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55051
Ja robiłam podejście do 110 . 100 mi idzie w miarę ładnie , 110 dramat . Nie wiem jak wy to robicie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627793
Marta - no właśnie piszę, ze może nie był to dramat - definitywnie do zrobienia, ale co się nastękałam to moje - ku radości kolegów na siłce:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3384 Napisanych postów 4391 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108583
Ja planuje zwiekszac o 10kg co tydzien w tym moim drugim dniu z hip trastami (wypadnie jutro), jak z rok temu robilam to zatrzymalam sie chyba na 160kg na jakies 8-10 repow. Mam nadzieje ze dojde do podobnych wynikow albo i lepszych w tym planie, zobaczymy. Glowny problem to poderwanie tego z ziemi, potem idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3384 Napisanych postów 4391 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108583
A jeszcze tak napisze, ze jakos nie umiem uzywac tej maszyny do hipow, nie wiem, jakos ma takie ustawienia tej platformy, bardzo wysoko, czuje ze jakies przeciazenia ogromne mi to powoduje w kregoslupie zamiast efektywnej pracy tylka, poza tym ten pas na biodrach nie lezy jak sztanga, tylko jakby robi nacisk na boki glownie, tez b.niewygodne. Wiec robie ze sztanga, a nei na maszynie. Myslalam tez zeby na smithie sprobowac, moze jutro wyprobuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3384 Napisanych postów 4391 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108583
I jeszce dodam dziewczyny ze ja waze 10kg wiecej od was, wiec te moje ciezary to zaden wyczyn, biorac pod uwage mase ciala :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627793
No poderwać 160 z ziemi....
U nas koledze 160 podawało dwóch innych kolegów - każdy z jednej strony sztangę unosił...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Ale u Was piękne ciężary, ja w ht przy 60kg umieram zresztą siła mi bardzo spadła, pamiętam jak robiłam MC 70kgx8 i 80kgx5 a teraz 55kg tylko 5x. Trochę szkoda, ale wszystkiego na raz się nie da.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium