SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 212188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4355 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108192
Dzis pierwszy raz od nie pamietam juz jak dawna musialam zrobic dodatkowy off, niestety tak mnie bolal brzuch ze nie moglam sie nawet za bardzo wyprostowac, nie pomogly przeciwbole, wciaz mnie boli ale juz znosnie, no ale na zebranie sie na trening juz za pozno, i jeszcze jakos 2 posilki planuje dzis zmiescic

W ogole na treningu w piatek, czyli 4 dni temu robilam lydki (calf press), sporo powtórzen było i dosyć ciężko zrobilam, nigdy jeszcze nie miałam takich domsow jak po tym treningu, po 1-2 dniach miałam tak obolałe łydki że nie byłam w stanie za bardzo nóg prostować w kolanach, heh, troche dziwnie chodzilam na lekko ugiętych kolanach, tragedia, dopiero od dziś jest w miarę normalnie i moge juz chodzic po ludzku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Przyznam, że domsy łydek to najbardziej irytujące domsy jakie istnieją! Wprawdzie ja praktycznie łydek nie trenuje, więc rzadko je miewam ale najczęściej dopadają mnie po górskich wyprawach i wtedy jest płacz

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
To powiem Wam, że łydek to jedno, ale dla mnie jeszcze gorsze są na piszczelowych
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No jak się przerzucam z jakichś sportowych butów na glany to zawsze mam domsy na piszczelowych. Mega irytujące.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Jak jakiś czas temu wróciły do treningu to chodziłem jak bym miał nogi połamane żadnego ruchu w stawie skokowym nie mogłem zrobić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
I dlatego łydeczek nie robię.... Dawno temu miałam faze na łydki i jak po schodach nie dawałam rady w pracy schodzić to mi przeszło. Domsy łydkowe sa straszliwe!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3360 Napisanych postów 4355 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108192
A ja chce miec fajne duze lydki! I robie takie duze domsy to przez długą przerwę w treningu łydek, jak teraz będę ten trening powtarzać co tydzień to już nie będzie tak źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Macie rację w sumie z tymi piszczelami - to jest chyba jeszcze gorsze niż ból łydek.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Najgorsze to są skurcze łydek w nocy. Człowiek chce nogę wyprostować i nagle skurcz... i łzy w oczach

Zakwasy w łydkach mam zawsze po biegach górskich z dużymi przewyższeniami. Można się przyzwyczaić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Żona ostatnio miała sińca na pół uda bo mnie złapał skurcz w nocy, a to w środku nocy to się tak spiąłem, że ją kolanem uderzyłem w udo.
Ale miałem taki skurcz, że nie mogłem rozciągnął łydki, a następnego dnia miałem obolałość łydki taką, że po treningu takiej nie mam.
Ale skurcz mnie trzymał z 30 sekund
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

WHEY premium