SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 307522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619819
Szkoda bo potencjał jest w tych dipach
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
No ja bede dokladac i tak, ale tak troche z lekkim lekiem, co zrobic jak nagle bedzie za ciezko, musze jakos nauczyc sie z tego ustawienia bezpiecznie uciec.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
DT lower body
1. Squat 8/6/4 (65kg/67,5/70) (62,5kg/65/67,5) (60kg/62,5/65)
2. Deadlift 8/6/4 (74kg/76/79) (72,5kg/75kg/77,5kg) (70kg/75/77,5)
3. Leg press 12/10/8 (180/190/200) (170kg/180/190) (160kg/170/180)
4a. SS Leg curl 3x12 (56kg) (52kg) (50kg)
4b. SS Single leg extension 3x12 (36kg) (34kg) (34kg)
5a. SS Calf raise 10/10/amrap (70kg) (65kg) (60kg)
5b. SS Seated calf raise 15/15/amrap (55kg)(55kg) (50kg)

Troche mnie dzis cos spielo na seriach rozgrzewkowych do przysiadu, po jednej stronie jakby na poziomie miesnia posladkowego sredniego ale nieco blizej kregosluga, probowalam czyms to rozrolowac ale byl jeszcze gorszy bol przy ucisku, to sobie dalam spokoj, hehe, bardzo slabo mi te przysiady sie dzis przez to robiło, szczegolnie przy schodzeniu w dol czulam to spiecie, na martwych mniej trochę, teraz juz kilka godzin po treningu ciagle czuje przy ruchach taki dyskomfort, mam nadzieje ze to minie jakos szybko do kolejnego treningu dolu za 3 dni, jak nie minie to chyba odpuszcze te przysiady, moze warto na 1-2 treningi zamienic na cos innego, zobaczymy moze jutro jeszcze sobie poroluje to miejsce, ale mocny bol przy takim rolowaniu to mnie tylko zniechęca.
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
madzia_666
No niestety mam rownolegle z mozliwosci regulacji neico weziej i nieco szerzej, ale caly czas rownolegle, ja robie na tej opcji wezszej, tak idelanie to pasowaloby mi robic jeszcze delikatnie weziej, ale nie da sie i robie jak jest :) a jest jakies wieksze ryzyko kontuzji jak bedzie za szeroko?
Generalnie mam wrazenie ze w tych dipsach mam spory zapas by cos tam dowiesic, ale robie tak zachowawczo bo ciezko jest uciec z tego ruchu w trakcie, inaczej jest w pullupach, gdzie po prostu puszczasz sie i juz, i tyle, a w tych dipsach jakos tak trudniej wyjsc z tych poreczy jak czujesz ze za ciezko.



Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 16.03.2023 13:57:27


Jak jest mocno szeroko to trzeba uważać na barki i mięśnie mające przyczepy w ich okolicy, bo potrafią przejmować za dużo pracy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
madzia_666
DT lower body
1. Squat 8/6/4 (65kg/67,5/70) (62,5kg/65/67,5) (60kg/62,5/65)
2. Deadlift 8/6/4 (74kg/76/79) (72,5kg/75kg/77,5kg) (70kg/75/77,5)
3. Leg press 12/10/8 (180/190/200) (170kg/180/190) (160kg/170/180)
4a. SS Leg curl 3x12 (56kg) (52kg) (50kg)
4b. SS Single leg extension 3x12 (36kg) (34kg) (34kg)
5a. SS Calf raise 10/10/amrap (70kg) (65kg) (60kg)
5b. SS Seated calf raise 15/15/amrap (55kg)(55kg) (50kg)

Troche mnie dzis cos spielo na seriach rozgrzewkowych do przysiadu, po jednej stronie jakby na poziomie miesnia posladkowego sredniego ale nieco blizej kregosluga, probowalam czyms to rozrolowac ale byl jeszcze gorszy bol przy ucisku, to sobie dalam spokoj, hehe, bardzo slabo mi te przysiady sie dzis przez to robiło, szczegolnie przy schodzeniu w dol czulam to spiecie, na martwych mniej trochę, teraz juz kilka godzin po treningu ciagle czuje przy ruchach taki dyskomfort, mam nadzieje ze to minie jakos szybko do kolejnego treningu dolu za 3 dni, jak nie minie to chyba odpuszcze te przysiady, moze warto na 1-2 treningi zamienic na cos innego, zobaczymy moze jutro jeszcze sobie poroluje to miejsce, ale mocny bol przy takim rolowaniu to mnie tylko zniechęca.


Mi tak ostatnio przywodziciele w prawej nodze się spięły i w sumie trzymają do dzisiaj. Też mam nadzieję że do następnego treningu puści.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
DT back and shoulders
1. Military press 8/6/4 (34kg/36/38) (32kg/34/36) (30kg/32,5/35)
2. Pendlay row 8/6/4 (50kg/52,5/55) (45kg/50/52,5) (45kg/47,5/50)
3a. SS DB incline bench press 12/10/8 (16kg/18/20) (14kg/16/18)(12kg/14/16)
3b. SS high row 3x10 (+27,5kg) (+25kg) (+25kg na strone)
4a. SS BB upright row 3x10 (20kg) (20kg) (17,5kg)
4b. SS one arm cable pulldown 3x12 (36kg) (inny wyciag 32kg) (18kg)
5a. SS DB lateral raise 12/12/amrap (7kg) (6kg) (6kg)
5b. SS seated cable row to abs 12/12/amrap (35kg) (35kg) (33kg)
6a. SS close grip bench press 3x6 (42,5kg) (40kg) (37,5kg)
6b. SS BB curl 3x6 (22,5kg) (22kg) (20kg)
7a. SS seated DB hammer curl 3x10 (9kg) (9kg) (9kg)
7b. SS one arm overhead cable extension 3x12 (10kg) (10kg) (9kg)

Bardzo dawno nie robilam waskiego wyciskania, pewnie grubo ponad rok temu, mam dopiero teraz w tym planie pierwszy raz od dawna i jestem mocno zaskoczona jak ten sam ciezar wydaje sie teraz lekki.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Wczorajszy DT lower body 2
1. Squat 3x8 (hack maszyna 70kg-80-80) (65kg) (62,5kg)
2. Deadlift 3x8 (78kg) (77,5kg) (75kg)
3. Reverse lunges 3x12 (20kg) (18kg) (one leg 16kg)
4a. SS Leg extension 3x15 (63kg) (61kg) (59kg)
4b. SS Single leg curl 3x15 (32kg) (32kg)(32kg)
5a. SS Calf raise 15/15/amrap (70kg) (65kg) (65kg)
5b. SS Seated calf raise 20/20/amrap (55kg) (55kg)(50kg)

I dzisiejszy trenio DT chest and arms
1. Military press 3x8 (35kg) (32,5kg) (30kg)
2. Biacromial grip bench press 3x 8 (45kg) (42,5kg) (40kg)
3a. SS BB curl 12/10/8 (20kg/22/22) (20kg/20/22) (17,5kg/20/20)
3b. SS dips 12/10/8 (mc+1kg/+2kg/+3kg) (mc/+1kg/+2kg) (mc/mc/mc)
4a. SS seated supinated DB curl 3x10 (10kg) (9kg) (9kg)
4b. SS rope press down 3x10 (27kg/25/25) (23kg) (18kg/20/20)
5a. SS preacher curl 3x15 (22,5kg) (23kg) (18kg)
5b. SS cable kick back 3x15 (9kg) (9kg) (9kg)

Wczoraj zrobilam sobie zamiast klasycznego przysiadu fajnego hack squata na maszynie, bo zrobilam jedna serie zwyklego przysiadu i caly czas mnie cos trzyma w odc ledzwiowym po jednej stronie, jakis dyskomfort podczas schodzenia w dol i przez to krzywo troche robilam jakby instynktownie oszczedzajac jedna strone. A ta maszyna taka srednia, ale taka ze bardzo oszczedza plecy i na 1-2 treningi bedzie fajna, zreszta jakis spory ciezar dosc latwo wzielam, a to jest maszyna gdzie ciezar to normalne krazki ktore zaklada sie samemu, nie jakies sztabki, wiec ten ciezar wydaje sie taki jakby nieoszukany

A dzis fajny trening gory, ta gora u mnie to serio jest nawet dosc silna.
4
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1912 Napisanych postów 2984 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74502
Te dipsy tak lekko Ci wychodzą.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Dzieki, to prawda, lekko dosc, bardzo triceps mi sie poprawil przez ostatni rok, silowo wyraznie, rozmiar tez lepszy, choc wiadomo ze moglby byc wiekszy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1912 Napisanych postów 2984 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74502
No tak, u Madzi im większe tym lepiej
2

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

electro
Polecane artykuły