Szkoda bo potencjał jest w tych dipach 

Ilość wyświetleń tematu: 307522

moze jutro jeszcze sobie poroluje to miejsce, ale mocny bol przy takim rolowaniu to mnie tylko zniechęca.madzia_666No niestety mam rownolegle z mozliwosci regulacji neico weziej i nieco szerzej, ale caly czas rownolegle, ja robie na tej opcji wezszej, tak idelanie to pasowaloby mi robic jeszcze delikatnie weziej, ale nie da sie i robie jak jest :) a jest jakies wieksze ryzyko kontuzji jak bedzie za szeroko?
Generalnie mam wrazenie ze w tych dipsach mam spory zapas by cos tam dowiesic, ale robie tak zachowawczo bo ciezko jest uciec z tego ruchu w trakcie, inaczej jest w pullupach, gdzie po prostu puszczasz sie i juz, i tyle, a w tych dipsach jakos tak trudniej wyjsc z tych poreczy jak czujesz ze za ciezko.
Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 16.03.2023 13:57:27
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
madzia_666DT lower body
1. Squat 8/6/4 (65kg/67,5/70) (62,5kg/65/67,5) (60kg/62,5/65)
2. Deadlift 8/6/4 (74kg/76/79) (72,5kg/75kg/77,5kg) (70kg/75/77,5)
3. Leg press 12/10/8 (180/190/200) (170kg/180/190) (160kg/170/180)
4a. SS Leg curl 3x12 (56kg) (52kg) (50kg)
4b. SS Single leg extension 3x12 (36kg) (34kg) (34kg)
5a. SS Calf raise 10/10/amrap (70kg) (65kg) (60kg)
5b. SS Seated calf raise 15/15/amrap (55kg)(55kg) (50kg)
Troche mnie dzis cos spielo na seriach rozgrzewkowych do przysiadu, po jednej stronie jakby na poziomie miesnia posladkowego sredniego ale nieco blizej kregosluga, probowalam czyms to rozrolowac ale byl jeszcze gorszy bol przy ucisku, to sobie dalam spokoj, hehe, bardzo slabo mi te przysiady sie dzis przez to robiło, szczegolnie przy schodzeniu w dol czulam to spiecie, na martwych mniej trochę, teraz juz kilka godzin po treningu ciagle czuje przy ruchach taki dyskomfort, mam nadzieje ze to minie jakos szybko do kolejnego treningu dolu za 3 dni, jak nie minie to chyba odpuszcze te przysiady, moze warto na 1-2 treningi zamienic na cos innego, zobaczymymoze jutro jeszcze sobie poroluje to miejsce, ale mocny bol przy takim rolowaniu to mnie tylko zniechęca.
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn
https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html


"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn
https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły