SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 222129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 227 Napisanych postów 10111 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66522
missInvincible
Ja czasem jak zapomnę gumki do włosów to mam ochotę wracać do domu - trenować w rozpuszczonych włosach jest dramat - w dodatku od razu robi się mega gorąco.


Ja nosiłem opaski :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6542 Napisanych postów 62357 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778379
Nie wiem co dziewczyny z Wami. U mnie na siłce dziewczyny w rozpuszczonych włosach trenują, sweet focie co chwilę robią

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 4434 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 109040
Niestety kilka razy oglądałam na youtubie jakieś filmiki z siłownianymi failami, między innymi dziewczyny z rozpuszczonymi włosami które robiły przysiady i włosy weszły pod sztange, jak sobie przypomnę ten filmik to aż mi się słabo robi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6542 Napisanych postów 62357 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778379
Kurde już od jakiegoś czasu nie oglądam w ogóle takich filmów bo co może się na siłowni wydarzyć to głowa mała. Na siłce ma być wygodnie i bezpiecznie. Ja na siłce mam laski, które "ćwiczą" a nie ćwiczą

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22693 Napisanych postów 11177 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356553
One ćwiczą pozy na insta.
To jest inny rodzaj treningu, nie wszyscy mają ku temu predyspozycje.
3

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 4434 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 109040
No wlasnie, tak a propos, chcialam sie wczoraj postarac i tak nagrac moj trening zeby jakos na insta to wygladalo, jakas rolke zlozyc, cos takiego, hehe, nie no zalamka, to musialabym wszystko nagrywac przed treningiem wlasciwei zeby wygladac ladnie, i miec jeszcze jakiegos operatora i filmowca ktory by mnie tak umial nagrac i jeszcze potem tak to zlozyl zebym caly czas dobrze wygladala, pewnie sa takie piekne dziewczyny ktore niezaleznie jak by sie nagrywaly i w jakim stanie to moga super wygladac, ale ja niestety do takich nie naleze :) No zobacze co mi sie uda wyczarowac z tego co wczoraj nagralam, a nagralam moje normalne serie robocze, z tym ze za kazdym razem nieco inaczej kamerke ustawilam, dzis sobie to przejrze i sprobuje zlozyc jakos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12255 Napisanych postów 22129 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 628216
Madzia - instagram i zycie... To inne światy. Widzę jak u nas czasami Dorota robi serie a jej chłop ją kręci a potem widze to jako rolkę...
Inna sprawa że akurat Dorota wiele nie przekłamuje i nie jest to najlepszy przykład "insta fantasy":)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6542 Napisanych postów 62357 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778379
Mam ziomka na siłowni co chce być trenerem internetowo. Nagrywa filmiki i przynosi ze sobą taki statyw trójnóg i nagrywa filmy mówi, że z tego są fajne ujęcia i stabilne. Ale fakt to sporo zachodu jest żeby te filmiki wyglądały jakoś fajowo.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 4434 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 109040
No wlasnie, chyba taki trojnog sobie bede brala, nieduzy mam nawet, wiec moze sie nadac, bo tak ustawiac tel na podlodze czy na czyms to slabo, przewraca sie i te kadry nie takie jak powinny byc, poza tym swiatlo z lamp na suficie sie slabo odbija wtedy w kamerce i film jest zle oswietlony - ooo takie mam chwilowo problemy operatora i filmowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 4434 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 109040
Patik ty widzialas jakie ja te filmiki krece na story, takie normalne po prostu z treningu, ale zeby to nadawalo sie na jakas rolke to juz nie wiem, ale moze jakby ktos byl obeznany w temacie to i z tego by dal rade cos fajnego zlozyc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

forma lato