Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4272
Napisanych postów
5120
Wiek
47 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
118521
Po tygodniowym deloadzie wchodzi od dzis nowy plan.
Po deloadzie waga bez zmian 73,5 kg, przy niezmienionej diecie.
Zadnych zmian w diecie nie robimy, ciagne wiec B 200 T 60 W 480, liczone 'kulturystycznie', czyli nie ze wszystkiego, to daje ok 3600-3700 kcal w zaleznosci od produktow jakie uzywam i ilosci warzyw, poki co nie ma znaczenia +/- 100kcal dziennie, podaz sie usrednia w skali tygodnia
Planik:
trening 5x/tyg, cardio 20 min po kazdym silowym, HR 120-130
Na biezaco bede moze wrzucac dokladniejsza rozpiske i jakies filmiki moze, a ogolny plan jest taki:
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
13801
Napisanych postów
23343
Wiek
56 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
636483
Tylko raz doły??? Wrzucaj, wrzucaj - jestem bardzo ciekawa. Zawsze się człowiek od profesjonalistów najlepiej nauczy:) No i może przekroczę jakieś swoje granicy widząc jak w tyle jestem z siłą.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4272
Napisanych postów
5120
Wiek
47 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
118521
Z rok temu mialam przez bardzo dlugi czas doly 2-3 razy w tyg, ale teraz od pol roku doly robie mocno i intensywnie tylko 1x w tyg. Chociaz mam z reguly martwy (klasyk) innego dnia, dolaczony do treningu gory, ale to przeciez tez bardziej na doly.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4272
Napisanych postów
5120
Wiek
47 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
118521
Tak, wiem, ale jeden martwy i brak innych cwiczen na doly w tym dniu nie robi z tego dnia treningu dolu. Czasem mozna martwy wcisnac gdzie indziej, o ile w ogole sie go ma w planie (bo klasycznmy marwy, i tez sumo to wcale nie sa takie najlepsze cwiczenia hipertoficzne), bo jak jest bardzo przeladowany dzien dolu, ciezkie przysiady, to powiem szczerze ja nie wyobrzam sobie zrobic ciezkich martwych tego samego dnia.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4272
Napisanych postów
5120
Wiek
47 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
118521
Z tego co wiem to glownie na caly poslad glute bridge (bez tasm na kolanach), hip trust (bez tasm), bardziej na dol rdl, 45 gr glute raise i bulgary w pochyleniu + golen nogi wykrocznej w pionie, no i kickbacki na posladkowy sredni
Duzo innych tez dziala na posladki, ale chyba te z tego co wiem i czytalam sa najlepsze na hipertofie. Moglam cos pominac, nie jestem pewna. Przy innych celach treningowych tez inne sa dobre/lepsze, ale czysto hipertoficznie to chyba to wlasnie :)
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4272
Napisanych postów
5120
Wiek
47 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
118521
Ojej, zobaczcie co znalazlam, jakis filmik z 2018 lato/jesien, czyli 3,5 roku i 16kg temu!, jak zaczynalam trenowac dopiero, taki patyk i plaskodupie, ale wsadzili mi takie 45kg w tym zercherze i nawet dalam jakos niemrawo rade, heheh.
Nie ma co, od razu widac ten super hiper kulturystyczny gen do fajnej masy
Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 26.01.2022 16:03:39
Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 26.01.2022 16:07:01